RANKING DRUŻYN POMORZA 2023/2024

Uwaga!  Zestawienie, które przedstawiam, to tylko zabawa i nie należy go traktować inaczej. Niemożliwe jest przecież postawienie obok siebie wyników drużyn, które występują na różnych poziomach rozgrywkowych, w różnych grupach ligowych, a w dodatku rozegrały różną ilość spotkań. W moim zestawieniu przyjąłem średnią ilość punktów zdobytych w sezonie oraz uwzględniłem wskaźnik wartości poszczególnych rozgrywek. Generalnie nie chodziło mi o to, kto dziś gra w wyższej lidze, ale o to, żeby odpowiedzieć sobie na pytanie, czy np. czołowy zespół czwartej ligi, wygrywający większość swoich spotkań, nie powinien być w rankingu wyżej od zespołu, który co prawda gra w wyższej klasie rozgrywkowej, ale przegrywa większość spotkań.  Stąd właśnie taki współczynnik. Nie chodzi o to, że klub z III ligi jest lepszy od tego w ekstraklasie, tylko o to, że aktualnie wygrywa więcej meczów, lepiej punktuje itp. Współczynnik ligowy powoduje, że jedna wygrana w wyższej lidze poprawia punkty znacznie bardziej, niż taka sama w niższej lidze. Do tego uwzględniłem strzelone bramki i różnice goli.

Miłej zabawy. Ranking będzie aktualizowany na bieżąco.

MIEJSCE DRUŻYNA PUNKTY GOLE WYGRANE REMISY PORAŻKI MECZE RANKING LIGA
1. Lechia Gdańsk 56 47 - 22 25 17 5 6 28 493,75 I
2. Arka Gdynia 55 47 - 27 20 16 7 5 28 485,15 I
3. Radunia Stężyca 43 39 - 36 3 11 10 8 29 287,23 II
4. Chojniczanka Chojnice 42 37 - 35 2 11 9 9 29 280,81 II
5. Cartusia Kartuzy 39 50 - 34 16 11 6 9 26 235,90 III
6. Gedania Gdańsk 32 41 - 45 -4 10 2 14 26 195,35 III
7. Gryf Słupsk 60 68 - 27 41 19 3 3 17 177,73 IV
8. Stolem Gniewino 28 29 - 45 -16 7 7 12 26 172,18 III
9. Jaguar Gdańsk 58 70 - 31 39 19 1 5 17 172,06 IV
10. Bałtyk Gdynia 54 60 - 29 31 17 3 5 17 160,67 IV
11. Grom Nowy Staw 48 49 - 30 19 14 6 5 17 143,58 IV
12. Bytovia Bytów 73 112 - 22 90 24 1 0 17 136,67 v
13. Pomezania Malbork 45 60 - 32 28 12 9 4 17 135,22 IV
14. Czarni Pruszcz Gdański 61 75 - 16 59 19 4 1 16 122,01 v
15. Wierzyca Pelplin 50 74 - 19 55 16 2 2 14 115,09 v
16. Wietcisa Skarszewy 50 47 - 22 25 15 5 1 14 114,65 v
17. Pogoń Lębork 37 52 - 40 12 10 7 8 17 112,44 IV
18. Supra Kwidzyn 37 33 - 41 -8 10 7 8 17 112,20 IV
19. Dolina Speranda Niepoględzie 59 81 - 22 59 19 2 4 17 111,59 v
20. Kolejarz Chojnice 48 60 - 25 35 16 0 4 14 110,51 v
21. Gryf Wejherowo 36 49 - 43 6 11 3 11 17 109,54 IV
22. Radunia II Stężyca 36 43 - 43 0 10 6 9 17 109,47 IV
23. Wikęd Luzino 17 32 - 64 -32 5 2 19 26 108,59 III
24. Anioły Garczegorze 35 45 - 41 4 10 5 10 17 106,70 IV
25. Jantar Ustka 55 82 - 32 50 17 4 4 17 104,43 v
26. Kaszubia Studzienice 54 93 - 34 59 17 3 5 17 102,77 v
27. Stoczniowiec Gdańsk 50 87 - 37 50 16 2 6 16 101,27 v
28. Chojniczanka II Chojnice 33 47 - 50 -3 10 3 12 17 100,96 IV
29. Gryf II Słupsk 52 103 - 47 56 17 1 7 17 99,20 v
30. Borowiak Czersk 42 51 - 33 18 13 3 4 14 97,41 v
31. Pomorze Potęgowo 50 77 - 48 29 16 2 7 17 95,35 v
32. Centrum Pelplin 39 43 - 34 9 12 3 6 14 90,85 v
33. Powiśle Dzierzgoń 29 29 - 38 -9 7 8 10 17 89,60 IV
34. Piast Człuchów 46 54 - 36 18 14 4 7 17 88,16 v
35. Tres Osiczanka Osice 43 60 - 34 26 14 1 8 16 87,83 v
36. Sokół Wyczechy 45 83 - 39 44 14 3 8 17 86,71 v
37. KP Starogard Gdański 13 31 - 72 -41 2 7 17 26 85,45 III
38. Sokół Bożepole Wielkie 41 52 - 27 25 11 8 5 16 84,07 v
39. Myśliwiec Tuchomie 43 62 - 36 26 13 4 8 17 82,96 v
40. Kaszubia Kościerzyna 35 40 - 30 10 10 5 5 14 82,29 v
41. Sporting Leźno 40 40 - 36 4 11 7 6 16 81,93 v
42. Orlęta Reda 39 46 - 41 5 12 3 9 16 80,06 v
43. Orkan Rumia 38 52 - 41 11 11 5 7 16 78,27 v
44. MKS Solar Władysławowo 25 33 - 50 -17 6 7 11 17 78,21 IV
45. Orzeł Trąbki Wielkie 37 40 - 27 13 10 7 5 16 76,42 v
46. KS Chwaszczyno 36 44 - 48 -4 10 6 7 16 74,32 v
47. Sparta Sycewice 22 39 - 60 -21 4 10 11 17 69,69 IV
48. Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 45 - 43 2 9 2 10 14 69,32 v
49. Bałtyk II Gdynia 33 49 - 55 -6 10 3 11 16 68,67 v
50. Słupia Kobylnica 43 62 - 5 57 14 1 0 11 66,06 A
51. Błękitni Stare Pole 27 37 - 40 -3 8 3 10 14 64,96 v
52. Gedania II Gdańsk 20 39 - 72 -33 6 2 17 17 63,90 IV
53. Gryf Tczew 49 85 - 14 71 16 1 1 13 63,81 A
54. Mady Ostaszewo 48 68 - 8 60 15 3 0 13 62,48 A
55. Amator Kiełpino 47 77 - 17 60 15 2 1 13 61,33 A
56. Arka II Gdynia 19 35 - 50 -15 4 7 14 17 61,29 IV
57. Skotawia Dębnica Kaszubska 31 43 - 61 -18 9 4 12 17 61,25 v
58. Gwiazda Karsin 25 27 - 41 -14 7 4 10 14 60,51 v
59. Granit Kończewo 38 58 - 18 40 12 2 1 11 58,93 A
60. Victoria Kaliska 44 85 - 15 70 14 2 2 13 58,03 A
61. GLKS Różyny 27 54 - 57 -3 7 6 10 16 57,46 v
62. Start Mrzezino 43 72 - 21 51 14 1 4 13 56,57 A
63. Styna Godziszewo 23 42 - 38 4 6 5 8 14 56,49 v
64. Dragon Bojano 43 61 - 22 39 14 1 3 13 56,38 A
65. Unison Machowino 28 37 - 63 -26 8 4 13 17 55,86 v
66. OKS Janowo 42 70 - 29 41 14 0 4 13 55,26 A
67. Sławek Borzechowo 41 46 - 12 34 13 2 3 13 54,00 A
68. Sokół Zblewo 41 44 - 24 20 13 2 3 13 53,78 A
69. GTS Czarna Dąbrówka 31 48 - 20 28 9 4 1 10 53,57 A
70. Jaguar II Gdańsk 25 46 - 65 -19 8 1 14 16 53,51 v
71. AS Kolbudy 16 21 - 59 -38 4 4 17 17 52,54 IV
72. MKS Debrzno 26 70 - 80 -10 8 2 15 17 52,53 v
73. Czarni Czarne 26 40 - 75 -35 8 2 15 17 52,23 v
74. Ogniwo Sopot 39 51 - 21 30 12 3 3 13 51,63 A
75. Olimpia Sztum 39 57 - 31 26 12 3 3 13 51,56 A
76. MKP Szlachta 39 51 - 27 24 13 0 5 13 51,53 A
77. Czarni II Pruszcz Gdański 38 49 - 25 24 11 5 2 13 50,38 A
78. Spójnia Sadlinki 36 48 - 30 18 11 3 4 13 47,98 A
79. Grom Kleszczewo 36 41 - 25 16 11 3 4 13 47,95 A
80. Błyskawica Reda 22 43 - 58 -15 7 1 14 16 47,93 v
81. Jurand Lasowice Wielkie 36 47 - 32 15 12 0 6 13 47,93 A
82. Portowiec Gdańsk 22 48 - 87 -39 6 4 14 16 47,63 v
83. Lipniczanka Lipnica 27 52 - 22 30 8 3 3 10 47,62 A
84. Lider Rychnowy 27 49 - 19 30 8 3 2 10 47,62 A
85. Start Miastko 14 29 - 65 -36 3 5 16 17 46,92 IV
86. Orlik Przodkowo 35 61 - 38 23 11 2 5 13 46,90 A
87. Zenit Łęczyce 33 63 - 38 25 10 3 5 13 44,63 A
88. Barton Barcino 28 35 - 31 4 9 1 5 11 44,62 A
89. Orkan Gostkowo 25 38 - 22 16 7 4 2 10 44,33 A
90. Polonez Bobrowniki 21 44 - 73 -29 6 3 16 17 43,47 v
91. Stolem II Gniewino 32 62 - 38 24 10 2 7 13 43,46 A
92. Stal Jezierzyce 27 32 - 25 7 8 3 4 11 43,31 A
93. Brda Przechlewo 24 32 - 19 13 7 3 3 10 42,77 A
94. Jantar Pawłowo 29 48 - 42 6 9 2 7 12 42,60 A
95. Wikęd II Luzino 31 55 - 37 18 10 1 7 13 42,21 A
96. GTS Mokry Dwór 30 41 - 32 9 9 3 6 13 40,91 A
97. GKS Żukowo 30 44 - 44 0 9 3 6 13 40,77 A
98. Sokół Szczypkowice 25 36 - 26 10 8 1 6 11 40,64 A
99. Błyskawica Postolin 29 33 - 25 8 8 5 5 13 39,74 A
100. Potok Pszczółki 29 39 - 40 -1 9 2 7 13 39,60 A
101. Rodło Kwidzyn 15 21 - 44 -23 4 3 13 14 38,95 v
102. Pogoń Prabuty 15 22 - 52 -30 4 3 13 14 38,85 v
103. GKS Sierakowice 17 22 - 60 -38 3 8 12 16 38,26 v
104. Kaszubia II Studzienice 21 32 - 26 6 6 3 5 10 38,12 A
105. KS Sulmin 27 52 - 41 11 8 3 7 13 37,48 A
106. Sokół Lubichowo 27 35 - 35 0 8 3 7 13 37,31 A
107. BeeDee AP KP Gdynia 27 47 - 49 -2 8 3 8 13 37,28 A
108. KS Skorzewo 14 38 - 62 -24 2 8 11 14 36,79 v
109. Amatorka Mikołajki Pomorskie 26 42 - 29 13 8 2 8 13 36,36 A
110. Orzeł Straszyn 26 29 - 31 -2 8 2 8 13 36,12 A
111. Tęcza Brusy 13 20 - 48 -28 3 4 14 14 34,59 v
112. Gryf Goręczyno 24 30 - 38 -8 7 3 8 13 33,72 A
113. Diament Trzebielino 20 30 - 31 -1 5 5 5 11 33,62 A
114. Sztorm Kosakowo 23 47 - 48 -1 6 5 8 13 32,68 A
115. Cartusia II Kartuzy 14 26 - 69 -43 3 5 15 16 32,57 v
116. Pomorzanin Gdynia 23 46 - 54 -8 7 2 10 13 32,57 A
117. Czarni Przemysław 22 47 - 59 -12 7 1 10 13 31,35 A
118. Iskra Szemud 22 27 - 46 -19 6 4 9 13 31,24 A
119. Oldboys Kwidzyn 49 71 - 22 49 16 1 1 12 30,84 B
120. Korona Cedry Małe 21 43 - 36 7 6 3 9 13 30,50 A
121. Wierzyca Stara Kiszewa 21 35 - 37 -2 6 3 8 13 30,35 A
122. Bytovia II Bytów 31 62 - 11 51 10 1 1 8 30,31 B
123. Powiśle Pawlice Rakowiec 21 34 - 52 -18 6 3 9 13 30,10 A
124. Echo Biesowice 17 25 - 22 3 5 2 8 11 29,60 A
125. Orzeł Subkowy 34 53 - 17 36 11 1 1 9 29,15 B
126. Tylko Lechia Gdańsk 49 81 - 14 67 16 1 1 13 29,13 B
127. Rodło Trzciano 20 44 - 60 -16 6 2 10 13 28,98 A
128. Urania Udopie 15 24 - 31 -7 4 3 6 10 28,86 A
129. Lew Lębork 15 23 - 31 -8 5 0 9 10 28,84 A
130. Gryf II Wejherowo 11 33 - 58 -25 2 5 16 15 28,66 v
131. AP Filsport Przywidz 44 56 - 17 39 14 2 1 12 28,17 B
132. KS Włynkówko 16 25 - 31 -6 5 1 9 11 28,07 A
133. Wisła Korzeniewo 43 78 - 21 57 14 1 3 12 27,97 B
134. Wybrzeże Objazda 16 34 - 54 -20 5 1 9 11 27,81 A
135. Orkan Huta Brusy 39 53 - 16 37 12 3 0 11 27,51 B
136. Respect Przejazdowo 45 95 - 24 71 14 3 1 13 27,35 B
137. KS Damnica 12 34 - 89 -55 2 6 17 17 27,28 v
138. Kolejarz II Chojnice 27 32 - 12 20 9 0 1 8 26,51 B
139. Stoczniowiec II Gdańsk 44 69 - 22 47 14 2 2 13 26,51 B
140. Jantaria Pobłocie 23 39 - 13 26 7 2 0 7 26,33 B
141. Latarnik Choczewo 43 60 - 22 38 13 4 2 13 25,91 B
142. LKS Łebunia 13 25 - 45 -20 4 1 9 10 25,59 A
143. Wda Lipusz 17 23 - 47 -24 5 2 11 13 25,39 A
144. Feniks Mechowo 17 37 - 72 -35 5 2 11 13 25,22 A
145. Błękitni Motarzyno 11 23 - 111 -88 3 2 20 17 25,12 v
146. Sokół Kuleszewo 22 25 - 12 13 7 1 2 7 25,10 B
147. Sokół II Bożepole Wielkie 41 60 - 15 45 12 5 1 13 25,09 B
148. FPT Banino 38 48 - 14 34 12 2 3 12 25,08 B
149. AP Cassubian Bolszewo 41 66 - 26 40 13 2 3 13 25,02 B
150. Zenit Redkowice 14 24 - 50 -26 4 2 9 11 24,97 A
151. KKS Koleczkowo 37 48 - 15 33 12 1 3 12 24,56 B
152. Nogat Malbork 16 21 - 43 -22 5 1 12 13 24,27 A
153. Dąbrówka Linia 40 46 - 25 21 12 4 3 13 24,25 B
154. Wietcisa II Skarszewy 27 36 - 14 22 8 3 1 9 24,17 B
155. Magic Niezabyszewo 24 32 - 23 9 8 0 4 8 23,98 B
156. KS Bytów 24 21 - 14 7 8 0 3 8 23,93 B
157. Delta Miłoradz 8 21 - 62 -41 2 2 16 14 23,69 v
158. Victoria Dąbrówka 12 16 - 59 -43 4 0 10 10 23,62 A
159. Nowi Nowa Cerkiew 14 31 - 51 -20 4 2 12 12 23,41 A
160. Brda Rytel 15 27 - 37 -10 4 3 11 13 23,30 A
161. Jaguar III Gdańsk 37 78 - 32 46 11 4 3 13 23,26 B
162. Brda Wielkie Chełmy 31 62 - 20 42 9 4 2 11 23,24 B
163. GTS Rotmanka 15 28 - 48 -20 5 0 13 13 23,15 A
164. Chrobry Start Łeba 19 38 - 7 31 6 1 1 7 23,05 B
165. GKS Gardeja 15 17 - 51 -34 5 0 13 13 22,93 A
166. Zatoka 95 Puck 36 59 - 32 27 11 3 5 13 22,50 B
167. Błękitni Główczyce 12 18 - 34 -16 3 3 9 11 22,43 A
168. LKS Waplewo Wielkie 14 38 - 50 -12 4 2 12 13 22,12 A
169. Pomorzanka Skórcz 24 30 - 15 15 7 3 3 9 22,01 B
170. Ruch Gościszewo 32 37 - 18 19 10 2 4 12 21,82 B
171. Unia Klawkowo 14 24 - 60 -36 4 2 12 13 21,74 A
172. Bałtyk Sztutowo 32 52 - 39 13 10 2 6 12 21,72 B
173. Wda Czarna Woda 29 35 - 18 17 8 5 2 11 21,68 B
174. Garbarnia Kępice 9 20 - 112 -92 2 3 20 17 21,54 v
175. Świt Radostowo 23 25 - 20 5 7 2 4 9 21,11 B
176. Wisła Długie Pole 33 57 - 45 12 10 3 5 13 20,88 B
177. Huragan Nowe Polaszki 27 39 - 25 14 8 3 4 11 20,53 B
178. Styna II Godziszewo 22 31 - 24 7 7 1 4 9 20,49 B
179. LZS Kębłowo 31 55 - 40 15 10 1 7 13 20,01 B
180. Brda II Rytel 26 43 - 31 12 8 2 5 11 19,95 B
181. Orzeł Gołubie 28 31 - 27 4 8 4 5 12 19,57 B
182. Relax Ryjewo 12 29 - 59 -30 4 0 14 13 19,53 A
183. Ajax Leśniewo 30 55 - 43 12 9 3 7 13 19,50 B
184. Huragan Smolno 30 43 - 33 10 9 3 7 13 19,47 B
185. Sokół Ełganowo 12 16 - 50 -34 3 3 12 13 19,46 A
186. Lisovia Lisewo 27 44 - 42 2 8 3 6 12 19,03 B
187. Grom II Nowy Staw 27 33 - 35 -2 8 3 5 12 18,97 B
188. KS Bytonia 24 46 - 34 12 7 3 5 11 18,86 B
189. Sopocka AP 28 57 - 37 20 9 1 8 13 18,70 B
190. KS Mściszewice 26 38 - 40 -2 8 2 7 12 18,47 B
191. GKS Bobowo 11 28 - 55 -27 3 2 12 13 18,42 A
192. Grom Nakla 7 29 - 108 -79 1 4 20 17 18,17 v
193. Czarni Piece 11 25 - 79 -54 3 2 13 13 18,00 A
194. Ceramik Łubiana 25 40 - 41 -1 8 1 8 12 17,98 B
195. Supra II Kwidzyn 24 70 - 50 20 7 3 8 12 17,84 B
196. KS Zaleskie 14 27 - 29 -2 4 2 4 7 17,80 B
197. WKS Lignowy Szlacheckie 18 25 - 23 2 5 3 4 9 17,71 B
198. Norda Karwia 25 44 - 40 4 8 1 9 13 17,06 B
199. Olimpia Osowa 25 44 - 42 2 7 4 7 13 17,03 B
200. Sparta Konarzyny 15 21 - 30 -9 5 0 7 8 16,77 B
201. Remus Mirachowo 23 35 - 57 -22 7 2 8 12 16,62 B
202. Grom Leśno 19 29 - 32 -3 5 4 6 11 15,85 B
203. Czarni Straszewo 21 33 - 43 -10 6 3 7 12 15,83 B
204. Kaszuby Połchowo 23 39 - 58 -19 7 2 9 13 15,78 B
205. Szansa Siemianice 12 13 - 36 -23 4 0 6 7 15,47 B
206. Szpak Skórcz 14 17 - 28 -11 4 2 6 9 14,75 B
207. FC Gowidlino 19 26 - 42 -16 6 1 10 12 14,73 B
208. Barca Bolszewo 8 20 - 92 -72 2 2 15 13 14,25 A
209. Skra Kończewice 18 29 - 44 -15 5 3 9 12 14,24 B
210. Tęcza II Brusy 16 33 - 39 -6 4 4 7 11 14,16 B
211. AP KP II Gdynia 19 44 - 53 -9 6 1 12 13 14,09 B
212. Santana Wielki Klincz 17 37 - 40 -3 5 2 9 12 13,95 B
213. Morena Gdańsk 19 37 - 55 -18 5 4 10 13 13,95 B
214. Rowokół Smołdzino 8 14 - 17 -3 2 2 5 6 13,90 B
215. KS Grabiny Zameczek 19 31 - 55 -24 5 4 9 13 13,85 B
216. Real Myszewo 16 31 - 38 -7 5 1 12 12 13,38 B
217. KS Czernin 17 25 - 65 -40 5 2 10 12 13,32 B
218. GKS Kołczygłowy 10 14 - 27 -13 3 1 7 8 12,92 B
219. LKP Nowa Karczma 15 29 - 38 -9 4 3 9 12 12,85 B
220. Motława Suchy Dąb 17 27 - 58 -31 5 2 11 13 12,82 B
221. Słupia Sulęczyno 15 24 - 36 -12 4 3 9 12 12,80 B
222. WKS Nożyno 9 22 - 49 -27 3 0 9 8 12,56 B
223. Wierzyca II Stara Kiszewa 13 20 - 49 -29 3 4 8 11 12,10 B
224. Start II Miastko 9 23 - 42 -19 3 0 9 8 12,01 B
225. KS Klukowo Gdańsk 15 30 - 67 -37 4 3 11 13 11,80 B
226. GTS Juszkowo 15 18 - 57 -39 4 3 12 13 11,77 B
227. Amator II Kiełpino 12 40 - 47 -7 2 6 9 12 11,38 B
228. Zieloni Łąg 11 24 - 45 -21 3 2 10 11 11,15 B
229. Start Łebień 6 12 - 30 -18 2 0 7 7 10,47 B
230. Granit Koczała 3 11 - 54 -43 1 0 13 10 10,12 A
231. GTS Pruszcz Gdański 4 21 - 69 -48 0 4 14 13 10,01 A
232. Korona Rywałd 7 21 - 36 -15 2 1 10 9 9,99 B
233. Pogoń Smętowo 4 25 - 94 -69 1 1 16 13 9,68 A
234. Sokół Lubnia 8 21 - 50 -29 1 5 9 11 9,37 B
235. Arka Prusewo 10 25 - 71 -46 3 1 13 13 9,35 B
236. GKS II Żukowo 9 31 - 72 -41 2 3 12 12 9,30 B
237. Wisła Steblewo 9 25 - 71 -46 2 3 13 13 8,89 B
238. Perła Czyczkowy 7 22 - 72 -50 2 1 12 11 8,43 B
239. Błękitni Tychowo 2 18 - 69 -51 0 2 13 11 8,14 A
240. Meteor Pinczyn 4 17 - 39 -22 1 1 10 9 7,83 B
241. Baza 44 Siemirowice 3 10 - 36 -26 1 0 9 7 7,67 B
242. Sobieski Gniew 4 17 - 53 -36 1 1 10 9 7,51 B
243. Sokół II Ełganowo 6 17 - 87 -70 1 3 14 13 7,13 B
244. Tęcza Szropy 5 14 - 72 -58 1 2 13 12 7,01 B
245. Puma Darzlubie 3 16 - 91 -75 1 0 18 13 5,66 B
WordPress Data Table Plugin
Total Page Visits: 36 - Today Page Visits: 2