18 kolejka 2 ligiW pierwszej, tegorocznej, kolejce spotkań II ligi zespoły z Pomorza wywalczyły tylko jeden punkt.


Walcząca o awans do 1 ligi Chojniczanka Chojnice nie wykorzystała dużej szansy na sprawienie miłej niespodzianki w meczu z liderem tabeli Górnikiem Polkowice i mimo prowadzenia dwoma golami i gry w przewadze przez prawie pół godziny tylko zremisowali 2:2 . Po tym meczu zajmują czwarte miejsce w tabeli ze stratą pięciu punktów do miejsca dającego awans.
mkschojniczanka.pl


Drugi z naszych pomorskich zespołów – Bytovia Bytów – nie przywiózł punktów z Siedlec, mimo że zdaniem trenera Kamila Sochy to zespół z Bytowa był w tym spotkaniu lepszy. Po tej porażce Bytovia ma już tylko cztery punkty więcej od znajdującej się w strefie barażowej grudziądzkiej Olimpii. A za tydzień mecz Olimpia – Bytovia.

zdjęcie: bytoviabytow.pl

W walce o bezpośredni awans najskuteczniejsi są na razie gracze z Katowic, wygrywając swój mecz z Sokołem Ostróda ma już pięć punktów przewagi nad trzecim zespołem tabeli (jeden mecz rozegrany więcej) .W następnej kolejce nasze zespoły znowu zagrają na wyjazdach. Chojniczanka pojedzie do Siedlec i sprawdzi formę Pogoni, a Bytovia uda się do Grudziądza na bardzo ważny mecz z Olimpią.
Klasyfikacja strzelców II ligi

Total Page Visits: 426 - Today Page Visits: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post