2.kolejka IV ligi

Zespoły IV ligi rozegrały druga kolejkę rozgrywek. Na czele tabeli trzy druzyny z kompletem wygranych: Rezerwy Chojniczanki, Gryf Słupsk, Jaguar Gdańsk i Grom Nowy Staw.

Dopiero dwie kolejki za nami, a już sporo emocji. Tydzień temu Bałtyk Gdynia ograł w Malborku Pomezanię, ale wczoraj uległ na własnym boisku zespołowi z Nowego Stawu. Pomezania pozbierała się po porażce z Bałtykiem i pewnie ograła w Sycewicach Spartę. Jaguar dwa razy po 3-2 i komplet punktów. Nie rzucał słów na wiatr o włączeniu się do walko o awans słupski Gryf. Dwie pewne wygrane i druga pozycja. A niespodziewanym liderem jest na razie Chojniczanka II Chojnice. Pewnie i wysoko ograli rezerwy Gedanii oraz Arki i zajmują pozycję lidera tabeli.

Dwa mecze przegrał Gryf Wejherowo, ale z pewnością to nie oznacza, że zdobywca wojewódzkiego Pucharu Polski szybo nie zacznie odrabiać strat punktowych. Z grona beniaminków najlepiej wystartowała Supra Kwidzyn. Remis, potem wygrana w Kolbudach i Supra pokazuje, że nie zamierza zwalniać nawet na szczeblu IV ligi.


Wyniki:
Jaguar Gdańsk 3-2 Gryf Wejherowo

Bałtyk Gdynia 1-2 Grom Nowy Staw
Gryf Słupsk 3-1 Start Miastko

Anioły Garczegorze 2-1 Gedania II Gdańsk

Pogoń Lębork 2-0 MKS Solar Władysławowo

AS Kolbudy 0-1 Supra Kwidzyn

Radunia II Stężyca 0-1 Powiśle Dzierzgoń

Sparta Sycewice 1-4 Pomezania Malbork

Chojniczanka II 4-1 Arka II Gdynia


foto: Sparta Sycewice

Total Page Visits: 258 - Today Page Visits: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post