25 September 2022

Zawodnicy Klasy Okręgowej w najbliższy weekend  mają do rozegrania ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkania. 

 

Miejmy nadzieje, że  warunki atmosferyczne nie przeszkodzą w rozegraniu tych spotkań, bo zapowiada się kilka naprawdę ciekawych potyczek 

GRUPA 1 - GDAŃSK

Rezerwy Bałtyku powalczą z Różynami o pozycję lidera

GRUPA 1 - GDAŃSK

Orlęta podejmą rezerwy Gedanii

GRUPA 2 - MALBORK

Pomezania straciła pierwsze punkty w lidze, a teraz czeka ją kolejne trudne wyzwanie - niedzielny mecz w Skarszewach

GRUPA 2 - MALBORK

Powiśle Dzierzgoń liczy na potknięcie lidera i zmniejszenie swojej straty do pięciu punktów

GRUPA 3 - SŁUPSK

Rezerwy Gryfa spróbują pokrzyżować szyki Sokołowi walczącemu o pozycję lidera

0 0
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 11:00 Kamionka Sopot - AS Pomorze Gdańsk 0 : 7 walkower
SOBOTA 13:00 Orlęta Reda - Gedania II Gdańsk 0 : 2 walkower
SOBOTA 13:00 Zenit Łęczyce - Sztorm Kosakowo 0 : 1 walkower
SOBOTA 13:00 AS Kolbudy - Cartusia Kartuzy 5 : 0 walkower
SOBOTA 14:00 GTS Goszyn - GKS Sierakowice 0 : 1 walkower
SOBOTA 14:00 Błyskawica Reda - KS Chwaszczyno 2 : 1 walkower
SOBOTA 15:00 Ogniwo Sopot - Orzeł Trąbki Wielkie 2 : 2 walkower
NIEDZIELA 11:00 Bałtyk II Gdynia - GLKS Różyny 6 : 1 walkower
NIEDZIELA 13:00 GTS Mokry Dwór - Osiczanka Osice 5 : 0 walkower
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
SOBOTA 11:00 Powiśle Dzierzgoń - Radunia II Stężyca 5 : 0 walkower
SOBOTA 11:00 Gwiazda Karsin - Wisła Tczew 3 : 0 walkower
SOBOTA 12:00 Spójnia Sadlinki - Tęcza Brusy 2 : 1 walkower
SOBOTA 12:00 Orzeł Subkowy - Olimpia Sztum 0 : 3 walkower
SOBOTA 13:00 Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wisła Korzeniewo 4 : 5 walkower
SOBOTA 13:00 Meteor Pinczyn - Błękitni Stare Pole 4 : 1 walkower
SOBOTA 13:30 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Styna Godziszewo 4 : 4 walkower
SOBOTA 13:30 Victoria Kaliska - Kolejarz Chojnice 1 : 2 walkower
NIEDZIELA 13:00 Wietcisa Skarszewy – Pomezania Malbork 0 : 6 walkower
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 12:00 Start Miastko - Wybrzeże Objazda x : x przełożony na 9.XII
SOBOTA 12:00 Gryf SMS Słupsk - Myśliwiec Tuchomie 3 : 3 walkower
SOBOTA 13:00 Sokół Wyczechy - Gryf II Słupsk 2 : 2 walkower
SOBOTA 13:00 Zawisza Borzytuchom - Jantaria Pobłocie 1 : 3 walkower
SOBOTA 13:00 Piast Człuchów - Skotawia Dębnica Kaszubska 3 : 1 walkower
SOBOTA 13:00 Lipniczanka Lipnica - Brda Przechlewo 4 : 3 walkower
SOBOTA 13:00 KS Włynkówko - Dolina Gałąźnia Wielka 2 : 1 walkower
NIEDZIELA 11:00 Kaszubia Studzienice - Czarni Czarne 1 : 1 walkower
NIEDZIELA 12:00 GTS Czarna Dąbrówka - MKS Debrzno 3 : 6 walkower
Total Page Visits: 203 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post ZMIANA TRENERA W BOROWIAKU CZERSK
Next post W NIEDZIELĘ GEDANIA POWALCZY O CLJ-15