Klasyfikacja strzelców Klasa B – grupa 8

Klasyfikacja strzelców rozgrywek Klasy B – runda 8:

1 Patryk Hildebrandt Błękitni Motarzyno 26
2 Piotr Majoch Piast II Człuchów 22
3 Tomasz Kapeluch Urania Udopie 17
4 Filip Zblewski Urania Udopie 10
5 Jakub Dołyńskyj Granit Koczała 8
6 Kamil Komar Błękitni Motarzyno 7
7 Szymon Szczur Błękitni Motarzyno 7
8 Marek Gleb Piast II Człuchów 6
9 Bartłomiej Kapiszka Błękitni Motarzyno 5
10 Fabian Szultka Kaszubia II Studzienice 5
11 Mateusz Felski Granit Koczała 5
12 Rafał Soldatke Kaszubia II Studzienice 5
13 Remigiusz Lisowski Piast II Człuchów 5
14 Adam Kluk Piast II Człuchów 4
15 Damian Jakubek Kaszubia II Studzienice 4
16 Jakub Kwiatkowski Granit Koczała 4
17 Marcin Heron WKS Nożyno 4
18 Mateusz Drobek Piast II Człuchów 4
19 Wojciech Marter Baza 44 Siemirowice 4
20 Adam Zarzycki Baza 44 Siemirowice 3
21 Damian Nosal Urania Udopie 3
22 Konrad Kolski Błękitni Motarzyno 3
23 Marteusz Hinc Błękitni Motarzyno 3
24 Patryk Przybylski Urania Udopie 3
25 Piotr Hildebrandt Błękitni Motarzyno 3
26 Adrian Lass Urania Udopie 2
27 Adrian Pastwa Błękitni Motarzyno 2
28 Aleksander Małek WKS Nożyno 2
29 Aleksander Masternak Urania Udopie 2
30 Arkadiusz Gostomczyk Kaszubia II Studzienice 2
31 Arkadiusz Zachajczuk Piast II Człuchów 2
32 Bartłomiej Dix Urania Udopie 2
33 Dawid Kuszlewicz Granit Koczała 2
34 Dominik Lalik WKS Nożyno 2
35 Jarosław Dańczak Błękitni Motarzyno 2
36 Kacper Wiśniewski Piast II Człuchów 2
37 Kamil Ciemiński Urania Udopie 2
38 Karol Staniszewski Baza 44 Siemirowice 2
39 Krzysztof Czepanis Błękitni Motarzyno 2
40 Krzysztof Segało Błękitni Motarzyno 2
41 Mateusz Szultka Kaszubia II Studzienice 2
42 Mateusz Zblewski Urania Udopie 2
43 Patryk Lorbiecki Kaszubia II Studzienice 2
44 Patryk Pela Kaszubia II Studzienice 2
45 Paweł Nowik Granit Koczała 2
46 Piotr Orczyk Granit Koczała 2
47 Tomasz Gąsecki Granit Koczała 2
48 Adam Wesołowski Piast II Człuchów 1
49 Arkadiusz Stencel Urania Udopie 1
50 Cezary Jaświg Granit Koczała 1
51 Damian Wolski Baza 44 Siemirowice 1
52 Dominik Maszkiewicz Piast II Człuchów 1
53 Dominik Sikorski Baza 44 Siemirowice 1
54 Grzegorz Wolak Baza 44 Siemirowice 1
55 Jakub Konwerski Granit Koczała 1
56 Jarosław Rybarczyk Baza 44 Siemirowice 1
57 Kamil Rosiak Granit Koczała 1
58 Kornel Górecki Baza 44 Siemirowice 1
59 Krystian Kreft Kaszubia II Studzienice 1
60 Krzysztof Soldatke Urania Udopie 1
61 Marek Formella Baza 44 Siemirowice 1
62 Mateusz Sikorski Baza 44 Siemirowice 1
63 Michał Chirk Kaszubia II Studzienice 1
64 Michał Duraj Piast II Człuchów 1
65 Michał Wantoch Kaszubia II Studzienice 1
66 Piotr Grzelak Granit Koczała 1
67 Piotr Meyer Błękitni Motarzyno 1
68 Rafał Gliszczyński Urania Udopie 1
69 Ryszard Majoch Piast II Człuchów 1
70 Szymon Kiełpiński Baza 44 Siemirowice 1
71 Tomasz Prondziński Błękitni Motarzyno 1
72 Wojciech Miszczuk Piast II Człuchów 1
Total Page Visits: 49 - Today Page Visits: 1
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x