3 December 2022
ROZKŁAD

PIŁKARSKI DŁUGI WEEKEND NA POMORZU

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA POMORZU NA POMORZU

PKO BP EKSTRAKLASA
NIEDZIELA 15.00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1 3
FORTUNA 1.LIGA
PIATEK 18.00 GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1 1
SOBOTA 17.30 Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 2
eWINNER 2.LIGA
NIEDZIELA 13.00 Radunia Stężyca - Znicz Pruszków 0 1
III LIGA
PIĄTEK 13.00 Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 1 2
SOBOTA 12.00 Gedania Gdańsk - Polonia Środa Wielkopolska 1 3
SOBOTA 13.00 Vineta Wolin - KP Starogard Gdański 1 1
NIEDZIELA 13.45 Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 0 2
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
PIĄTEK 13.00 Bytovia Bytów - Wikęd Luzino 1 5
PIĄTEK 13.00 Borowiak Czersk - Grom Nowy Staw 0 5
PIĄTEK 14.00 Wierzyca Pelplin - Powiśle Dzierzgoń 1 2
SOBOTA 11.00 Jantar Ustka - Jaguar Gdańsk 0 3
SOBOTA 11.00 Sparta Sycewice - Czarni Pruszcz Gdański 1 0
SOBOTA 11.00 Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 7 2
SOBOTA 11.00 GKS Kowale - MKS Władysławowo 0 3
SOBOTA 17.00 Chojniczanka II Chojnice - Arka II Gdynia 1 1
NIEDZIELA 12.00 Pogoń Lębork - Pomezania Malbork 1 5
NIEDZIELA 13.00 Gryf Wejherowo - AS Kolbudy 1 0
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
CZWARTEK 19.00 GTS Pruszcz Gdański - GKS Sierakowice 1 2
PIĄTEK 14.00 GTS Mokry Dwór - Osiczanka Osice 0 3
SOBOTA 11.00 Jaguar II Gdańsk - Sztorm Kosakowo 2 0
SOBOTA 11.00 GLKS Różyny - Gryf II Wejherowo 5 1
SOBOTA 13.00 Zenit Łęczyce - Gedania II Gdańsk 1 5
SOBOTA 13.00 Orzeł Trąbki Wielkie - Sokół Bożepole Wielkie 1 0
NIEDZIELA 11.00 Bałtyk II Gdynia - Orkan Rumia 1 1
NIEDZIELA 13.00 Cartusia II Kartuzy - Stoczniowiec Gdańsk 4 2
NIEDZIELA 14.00 Orlęta Reda - KS Chwaszczyno 2 2
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
PIATEK 11.00 Tęcza Brusy - Kolejarz Chojnice 0 3
PIATEK 12.30 Żuławy Nowy Dwór Gdański - KS Skorzewo 10 1
PIATEK 13.00 Błękitni Stare Pole - Gwiazda Karsin 2 3
SOBOTA 11.00 Styna Godziszewo - Wda Lipusz 2 2
SOBOTA 13.00 Wisła Korzeniewo - Centrum Pelplin 4 1
SOBOTA 13.00 Meteor Pinczyn - Radunia II Stężyca 2 0
SOBOTA 13.00 Pogoń Prabuty - Spójnia Sadlinki 2 0
PIĄTEK 11.00 Olimpia Sztum - Supra Kwidzyn 0 2
NIEDZIELA 13.00 Wietcisa Skarszewy - Delta Miłoradz 2 3
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 13.30 Sokół Wyczechy - KS Włynkówko 8 0
SOBOTA 14.00 Unison Machowino - MKS Debrzno 1 2
SOBOTA 15.00 Gryf II Słupsk - Pomorze Potęgowo 5 2
NIEDZIELA 12.00 GTS Czarna Dąbrówka - Czarni Czarne 1 3
NIEDZIELA 13.00 Dolina Speranda Niepoględzie - Leśnik Cewice 4 0
NIEDZIELA 14.00 Myśliwiec Tuchomie - Garbarnia Kępice 3 0
NIEDZIELA 14.00 Brda Przechlewo - Piast Człuchów 0 2
NIEDZIELA 14.00 Kaszubia Studzienice - Skotawia Dębnica Kaszubska 1 0
KLASA A - GRUPA 1
PIĄTEK 9.00 Ogniwo Sopot - Pomorzanin Gdynia 4 1
PIĄTEK 13.00 Celtic Reda - Wikęd II Luzino 3 5
SOBOTA 12.00 Zatoka 95 Puck - Stolem II Gniewino 0 8
SOBOTA 13.30 Start Mrzezino - Barca Bolszewo 3 2
SOBOTA 15.00 OKS Janowo - Błyskawica Reda 2 4
NIEDZIELA 11.00 MKS II Władysławowo - KP Gdynia 4 4
NIEDZIELA 11.00 Solar Władysławowo - Dragon Bojano 7 1
KLASA A - GRUPA 2
PIĄTEK 13.00 Gryf Goręczyno - Korona Cedry Małe 0 0
SOBOTA 12.00 Potok Pszczółki - Orzeł Straszyn 1 0
SOBOTA 13.00 Portowiec Gdańsk - Sporting Leźno 0 5
SOBOTA 13.15 Sokół Ełganowo - GKS Żukowo 4 2
SOBOTA 14.00 Amator Kiełpino - Wisła Długie Pole 8 2
SOBOTA 17.00 GTS Rotmanka - Czarni Przemysław 2 1
NIEDZIELA 18.00 Orzeł Gołubie - KS Mściszewice 1 1
KLASA A - GRUPA 3
SOBOTA 13.00 Sokół Zblewo - GKS Bobowo 2 0
SOBOTA 13.00 Brda Rytel - MKP Szlachta 3 1
SOBOTA 13.00 Sławek Borzechowo - Unia Klawkowo 5 1
SOBOTA 14.00 Nowi Nowa Cerkiew - LKP Nowa Karczma 2 0
SOBOTA 14.00 Kaszubia Kościerzyna - Victoria Kaliska 3 0
SOBOTA 14.00 Grom Kleszczewo - Jantar Pawłowo 2 2
NIEDZIELA 13.00 Wda Czarna Woda - Sokół Lubichowo 3 7
KLASA A - GRUPA 4
SOBOTA 11.00 Rodło Kwidzyn - Rodło Trzciano 3 2
SOBOTA 12.00 Relax Ryjewo - Błyskawica Postolin 3 2
SOBOTA 12.00 LKP Waplewo Wielkie - Gryf Tczew 2 1
SOBOTA 13.00 Błękitni Stare Miasto - Lisovia Lisewo 2 2
SOBOTA 13.00 Świt Radostowo - Błękitni Kmiecin 0 4
SOBOTA 14.00 Amatorka Mikołajki Wielkie - Mewa Gniew 6 1
SOBOTA 14.00 WLK Lignowy Szlacheckie - Mady Ostaszewo 0 6
KLASA B - GRUPA 1
SOBOTA 11.00 Latarnik Choczewo - Dąbrówka Linia 0 0
SOBOTA 13.30 Ajax Leśniewo - Lider Dębogórze 6 2
SOBOTA 15.00 Sokół II Bożepole Wielkie - AP Cassubian Bolszewo 1 1
NIEDZIELA 11.00 Puma Darzlubie - Zenit II Łęczyce 1 5
NIEDZIELA 11.00 Norda Karwia - Feniks Mechowo 0 2
NIEDZIELA 12.00 Kaszuby Połchowo - Arka Prusewo 4 1
NIEDZIELA 19.00 AP KP Gdynia - Huragan Smolno 6 2
KLASA B - GRUPA 2
NIEDZIELA 10.30 Czarni II Pruszcz Gdański - KS Sulmin 3 0
NIEDZIELA 10.30 Pomerania Gdańsk - AP KP II Gdynia 1 2
NIEDZIELA 11.00 Stoczniowiec II Gdańsk - Respect Przejazdowo 2 2
NIEDZIELA 11.00 KS Klukowo - KS Grabiny-Zameczek 3 6
NIEDZIELA 11.00 Morena Gdańsk - Wisła Steblewo 3 5
NIEDZIELA 13.00 GTS Rokitnica - GTS Juszkowo 3 2
NIEDZIELA 13.00 Sokół II Ełganowo - AP Sopot 1 4
EKSTRALIGA KOBIET
SOBOTA 12.00 AP Orlen Gdańsk - Pogoń Szczecin 3 2
CLJ - 19
SOBOTA 12.00 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 0 2
NIEDZIELA 12.00 Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 1 1
CLJ - 17
PIĄTEK 11.00 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 3 3
SOBOTA 11.00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1 4
CLJ - 15
CZWARTEK 14.00 Fase Szczecin - Jaguar Gdańsk 0 1
NIEDZIELA 12.00 Lechia Gdańsk - AP Orlen Gdańsk 2 2
12345678910111213141516171810920212223242526272
Total Page Visits: 75 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post CARTUSIA ROZSTAŁA SIĘ Z TRENEREM CECHERZEM
Next post SOBIESKI GNIEW PODSUMOWAŁ SWOJE WYSTĘPY W KLASIE B