26 September 2022
Read Time:5 Minute, 27 Second

18 czerwca – 20 czerwca

piątek, 19:00 KP Starogard Gdańsk 0:2 Świt Szczecin

sobota 12:00 GKS Przodkowo 0:10 Radunia Stężyca

sobota 13:00 Bałtyk Gdynia 2-1 Pogoń II Szczecin

piątek, 18:00 Grom Nowy Staw 1:1 MKS Władysławowo

sobota 11:00 Cartusia Kartuzy 1-6 Arka II Gdynia

sobota, 11:00 Anioły Garczegorze 1-3 Gedania Gdańsk

sobota, 11:00 Jaguar Gdańsk 7-2 Pogoń Lębork

sobota, 16:00 Gwiazda Karsin 1-3 KTK-S Luzino

sobota, 17:00 Kaszubia Kościerzyna 3-1 GKS Kowale

sobota, 17:00 Stolem Gniewino 2-1 Gryf Słupsk

sobota, 18:00 Jantar Ustka 3-0 Powiśle Dzierzgoń

niedziela, 11:00 Chojniczanka II Chojnice 4-0 Wierzyca Pelplin

niedziela, 16:00 Lechia II Gdańsk 0-3 Wda Lipusz

GDAŃSK

SOBOTA
14:00 Orlęta Reda – Bałtyk II Gdynia 0:0
15:00 Orzeł Trąbki Wielkie – Sporting Leźno 4:2
16:00 Potok Pszczółki – GKS Sierakowice 1:9
17:00 Błyskawica Reda – Orkan Rumia 0:9
17:00 Zenit Łęczyce – SAP Sopot
17:00 GLKS Różyny – AS Kolbudy 3:2
17:00 GTS Mokry Dwór – Sztorm Kosakowo 1:4
17:00 Czarni Pruszcz Gdański – Potok Kamionka Sopot 6:0

MALBORK

SOBOTA
11:00 Pogoń Prabuty – Meteor Pinczyn 1:2
11:00 Spójnia Sadlinki – Czarni Przemysław 1:1
15:00 Tęcza Brusy – Wisła Tczew 1:1

NIEDZIELA
11:00 Relax Ryjewo – Victoria Kaliska 2:4

SŁUPSK

SOBOTA
15:00 Piast Człuchów – Czarni Czarne 4:0
16:00 Barton Barcino – KS Włynkówko 0:4
16:00 Echo Biesowice – Zawisza Borzytuchom 0:3
17:00 Gryf/SMS Słupsk – Jantaria Pobłocie 4:0
17:00 Lipniczanka Lipnica – Bytovia II Bytów 6:0
17:00 Kaszubia Studzienice – MKS Debrzno 4:6
17:00 Sokół Wyczechy – Sparta Sycewice 6:3
17:00 Start Miastko – Myśliwiec Tuchomie
5:0

NIEDZIELA
12:00 GTS Czarna Dąbrówka – Chrobry Charbrowo 1:2
17:00 Wybrzeże Objazda – Leśnik Cewice 3:1

GDAŃSK I

PIĄTEK
19:00 Zatoka Puck – Start Mrzezino 2:5

SOBOTA
16:00 Sokół Bożepole Wielkie – KTS-K II Luzino 4:1
16:00 OKS Janowo – LZS Bojano 7:0
19:00 AS Pomorze Gdańsk – KS Chwaszczyno
1:4

NIEDZIELA
16:00 Celtic Reda – Eko-Prod Szemud 3:1
19:00 Pomorzanin Gdynia – Solar Władysławowo

GDAŃSK II

SOBOTA
13:00 GKS II Kowale – Gedania II Gdańsk 0:10
16:00 KS Sulmin – Portowiec Gdańsk
1:2

NIEDZIELA
11:00 Gryf Goręczyno – Amator Kiełpino 2:2
11:00 Orzeł Straszyn – Stoczniowiec Gdańsk 1:3
16:00 Osiczanka Osice – Wisła Długie Pole 3:1
16:00 Sokół Ełganowo – KS Mściszewice 1:3
17:00 GTS Rotmanka – FC Gowidlino
2:1

GDAŃSK III

SOBOTA
16:00 Brda Rytel – GKS Bobowo 3:2
16:00 Sławek Borzechowo – Jantar Pawłowo 2:1
17:00 Szpak Skórcz – Styna Godziszewo
3:5

NIEDZIELA
14:00 Czarni Piece – Wda Czarna Woda 1:6
16:00 Wierzyca Stara Kiszewa – Nowi Nowa Cerkiew 2:0
16:00 Grom Kleszczewo – Kolejarz Chojnice 1:4
18:00 LKP Nowa Karczma – KS Skorzewo
2:2

GDAŃSK IV

PIATEK
Błękitni Stare Pole – LKS Waplewo Wielkie 4:0

SOBOTA
11:00 Ruch Gościszewo – Wisła Korzeniewo 0:1
13:30 Rodło Kwidzyn – Świt Radostowo 1:4
17:30 WKS Lignowy Szlacheckie – Mewa Gniew
3:2

NIEDZIELA
16:00 Błyskawica Postolin – Pogoń Gardeja 7:1
16:00 Rodło Trzciano – Skra Kończewice 9:2
16:00 Powiśle Czernin – Pogoń Smętowo
5:1

GDAŃSK V

SOBOTA
15:00 Słupia Kobylnica – Garbarnia Kępice 4:1
17:00 Stal Jezierzyce – Szansa Siemianice 7:0
17:30 Skotawia Dębnica Kaszubska – Gryf II Słupsk 0:0
18:00 Unison Machowino – Sokół Szczypkowice
5:2

NIEDZIELA
14:00 Pomorze Potęgowo – Błękitni Główczyce 3:0

GDAŃSK VI

SOBOTA
16:00 Victoria Dąbrówka – Dolina Gałąźnia Wielka 1:5
16:00 Brda Przechlewo – LKS Łebunia 8:1
16:00 Zenit Redkowice – Lider Rychnowy
0:0

NIEDZIELA
13:30 Magic Niezabyszewo – Grom Nakla 2:1
14:00 GKS Kołczygłowy – Sparta Konarzyny 1:0
14:00 Skotawa Budowo – Orkan Gostkowo
1:1

GDAŃSK I

SOBOTA
17:00 KP Gdynia – Sztorm II Kosakowo 3:1
18:00 Nörda Karwia – Kaszuby Połchowo 7:2
18:30 Sokół Strzelno – Arka Prusewo
0:1

NIEDZIELA
13:00 Puma Darzlubie – Huragan Smolno 4:0
15:00 Stolem II Gniewino – Lider Dębogórze 3:1
17:00 AP KP Gdynia – Ajax Leśniewo
3:2

GDAŃSK II

SOBOTA
15:00 KS Grabiny Zameczek – Czarni II Pruszcz Gdański 3:0
16:00 GTS Pruszcz Gdański – Morena Gdańsk 0:2
17:00 Wisła Steblewo – GKS Żukowo
2:7

NIEDZIELA
12:00 GTS Juszkowo – Pomerania Gdańsk 2:2
19:00 UKS Klukowo – Korona Cedry Małe
1:7

GDAŃSK III

SOBOTA
17:00 GKS Linia – Ceramik Łubiana 2:1

NIEDZIELA
12:00 Orzeł Gołubie – Słupia Sulęczyno 3:1
13:00 Amigo Przyjaźń – Cartusia II Kartuzy 1:6
14:00 Huragan Nowe Polaszki – GKS II Sierakowice 3:0
15:00 GKS II Żukowo – Remus Mirachowo 2:2
16:00 Pomorzanin Banino – Amator II Kiełpino
9:3

GDAŃSK IV

SOBOTA
16:00 Wda II Lipusz – Temis-Brda Wielkie Chełmy 3:0
17:00 Olimpia Czersk – MKP Szlachta
0:6

NIEDZIELA
11:00 Sokół Lubnia – Grom Leśno 0:3
14:00 Perła Czyczkowy – Meteor Silno 3:0
15:00 Kolejarz II Chojnice – Unia Klawkowo 0:4
17:30 Zieloni Łąg – LZS Bytonia
1:5

GDAŃSK V

SOBOTA
16:00 Jurand Lasowice Wielkie – Orliki Stary Dzierzgoń 3:2
16:00 AP Malbork – Tęcza Szropy 5:0
16:00 Lisovia Lisewo – Czarni Straszewo 9:1
16:00 Real Myszewo – Błękitni Kmiecin
5:2

GDAŃSK VI

SOBOTA
11:00 Powiśle Pawlice Rakowiec – Orzeł Borkowo 5:1
11:00 Sobieski Gniew – Supra Kwidzyn 5:9
17:00 Pomorzanka Skórcz – OTS Osiek 6:2
17:30 Korona Rywałd – Centrum Pelplin
0:4

GDAŃSK VII

SOBOTA
12:00 Start Łebień – Victoria Słupsk 3:1
17:30 Diament Trzebielino – Granit Kończewo 1:1

NIEDZIELA
14:00 KS Zaleskie – Sokół Kuleszewo 8:1

GDAŃSK VIII

NIEDZIELA
13:00 Urania Udorpie – Baza 44 Siemirowice 5:0
16:00 WKS Nożyno – Piast II Człuchów 5:0
18:00 Kaszubia II Studzienice – Granit Koczała
0:1

piątek 18:00 KTK-S Luzino 5:0 Lew Lębork

niedziela 17:30 Juna Trans Oborzyska 4-0 Marcus Gdynia

niedziela, 18:00 Spójnia Białe Błota 1-4 Lechia Gdańsk

SOBOTA
13:00 Pogoń II Tczew – Olimpico Malbork 16:0

NIEDZIELA
11:00 GKS Żukowo – Chojniczanka Chojnice 2:4
15:00 Olimpia Czersk – Potok Pszczółki 5:3
17:00 Stal Jezierzyce – Jastrząb Malbork 2:9

niedziela, 15:00 Cracovia 0-0 Arka Gdynia

sobota, 15:30 Warta Poznań 1-2 Lechia Gdańsk

niedziela, 16:00 Olimpijczyk Kwakowo 2-2 AP Lotos Gdańsk

piątek, 12:30 Warta Poznań 5:2 AP Bałtyk Gdynia

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 202 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia kończy sezon bez awansu.
Next post Czarni Pruszcz Gdański w IV lidze!