1 October 2022

19 – 21 LISTOPADA

PKO BP EKSTRAKLASA
SOBOTA 17:30 Stal Mielec - Lechia Gdańsk 3 3 walkower
FORTUNA I LIGA
SOBOTA 12:40 Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 1 0 walkower
eWINNER II LIGA
SOBOTA 17:55 Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 1 0 walkower
NIEDZIELA 12:00 Lech II Poznań - Radunia Stężyca 1 0 walkower
III LIGA - grupa 2
SOBOTA 12:00 Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 4 1 walkower
SOBOTA 12:00 GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 3 2 walkower
SOBOTA 13:00 Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2 : 1
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
PIĄTEK 19.00 Jantar Ustka - MKS Władysławowo 1 2 walkower
SOBOTA 11:00 Jaguar Gdańsk - Gryf Wejherowo 5 4 walkower
SOBOTA 11:00 Borowiak Czersk - Grom Nowy Staw 1 1 walkower
SOBOTA 11:00 Pogoń Lębork - Czarni Pruszcz Gdańsk 2 0 walkower
SOBOTA 11:00 Wierzyca Pelplin - Bytovia Bytów 0 0 walkower
SOBOTA 11:00 KTK-S Luzino - Lechia II Gdańsk 3 1 walkower
NIEDZIELA 11:00 Chojniczanka II Chojnice - Gedania Gdańsk 0 2 walkower
NIEDZIELA 12:00 Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 2 2 walkower
NIEDZIELA 17:00 Arka II Gdynia - GKS Kowale 4 0 walkower
NIEDZIELA 18:00 Sparta Sycewice - Anioły Garczegorze 1 1 walkower
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 11:00 Gedania II Gdańsk - Ogniwo Sopot 1 1 walkower
SOBOTA 11:00 Osiczanka Osice – AS Kolbudy 1 1 walkower
SOBOTA 11:00 KS Chwaszczyno - Zenit Łęczyce 1 7 walkower
SOBOTA 11:00 Sztorm Kosakowo - GTS Mokry Dwór 3 4 walkower
SOBOTA 13:00 Orzeł Trąbki Wielkie - Błyskawica Reda 1 2 walkower
SOBOTA 13:00 GKS Sierakowice - Bałtyk II Gdynia 4 2 walkower
SOBOTA 19:00 AS Pomorze Gdańsk - GTS Goszyn 3 7 walkower
NIEDZIELA 12:00 GLKS Różyny - Orlęta Reda 4 8 walkower
NIEDZIELA 13:00 Cartusia Kartuzy – Kamionka Sopot 8 2 walkower
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
SOBOTA 11:00 Wisła Korzeniewo - Gwiazda Karsin 5 1 walkower
SOBOTA 12:00 Wisła Tczew - Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 0 walkower
SOBOTA 12:00 Olimpia Sztum - Spójnia Sadlinki 1 3 walkower
SOBOTA 13:00 Błękitni Stare Pole - Orzeł Subkowy 1 1 walkower
SOBOTA 13:00 Styna Godziszewo - Meteor Pinczyn 5 1 walkower
SOBOTA 13:00 Kolejarz Chojnice - Radunia II Stężyca 4 2 walkower
SOBOTA 13:45 Powiśle Dzierzgoń - Wietcisa Skarszewy 2 0 walkower
SOBOTA 14:00 Tęcza Brusy - Victoria Kaliska 1 1 walkower
SOBOTA 16:00 Pomezania Malbork - Beniaminek Starogard Gdański 1 1 walkower
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 11:00 Dolina Gałąźnia Wielka - Sokół Wyczechy 1 2 walkower
SOBOTA 11:00 Brda Przechlewo - Kaszubia Studzienice 2 0 walkower
SOBOTA 13:00 Skotawia Dębnica Kaszubska - Lipniczanka Lipnica 2 1 walkower
SOBOTA 14:00 Czarni Czarne – Gryf SMS Słupsk 1 5 walkower
NIEDZIELA 11:00 Myśliwiec Tuchomie - KS Włynkówko 8 3 walkower
NIEDZIELA 13:00 Gryf II Słupsk - GTS Czarna Dąbrówka 5 1 walkower
NIEDZIELA 13:00 Jantaria Pobłocie - Piast Człuchów 8 2 walkower
NIEDZIELA 13:30 MKS Debrzno - Start Miastko 3 0 walkower
NIEDZIELA 13:30 Wybrzeże Objazda - Zawisza Borzytuchom x x mecz odwołany - COVID
CLJ - 18
SOBOTA 11:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 3 2 walkower
CLJ - 17
SOBOTA 12:00 Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 4 1 walkower
NIEDZIELA 12:00 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 2 3 walkower
CLJ - 15
PIĄTEK 12:00 Lechia Gdańsk - AP Lotos Gdańsk 2 1 walkower
SOBOTA 12:00 Radunia PG Stężyca - AP Pogoń Szczecin 2 0
NIEDZIELA 13:00 Olimpijczyk Kwakowo - AP Reissa Poznań 3 1
CLJ - 17 BARAŻE
NIEDZIELA 13:00 Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk 4 3 pierwszy mecz 1:0 - awans ZAWISZA
PUCHAR POLSKI KOBIET
SOBOTA 12:00 Pogoń II Tczew - Stilon Gorzów Wielkopolski 6 0 walkower
SOBOTA 12:30 Stomilanki Olsztyn - AP Lotos Gdańsk 2 1 po dogrywce
SOBOTA 17:30 Marcus Gdynia - Sportis KKP Bydgoszcz 0 5
Total Page Visits: 167 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

One thought on “PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA POMORZU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post TRAMPKARZE GEDANII CZEKAJĄ NA RYWALA W BARAŻACH O CLJ-15
Next post OSTATNIA W TYM ROKU KOLEJKA IV LIGI.