2 October 2022
ROZKŁAD
PKO BP EKSTRAKLASA
SOBOTA 17:30 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1 0 walkower
FORTUNA I LIGA
SOBOTA 12:40 Odra Opole - Arka Gdynia 1 3 walkower
eWINNER II LIGA
NIEDZIELA 12:00 Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice 0 1 walkower
NIEDZIELA 14:00 Radunia Stężyca - Wigry Suwałki 1 3 walkower
III LIGA
PIĄTEK 17:00 Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz 1 4 walkower
SOBOTA 12:00 Stolem Gniewino - Pogoń II Szczecin 0 5 walkower
SOBOTA 14:00 Świt Szczecin - GKS Przodkowo 2 0 walkower
SOBOTA 15:00 KP Starogard Gdański - Błękitni Stargard 0 4 walkower
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
SOBOTA 11:00 Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk 1 2
SOBOTA 11:00 Chojniczanka II Chojnice - Gryf Słupsk 4 0
SOBOTA 15:00 Jantar Ustka - Gryf Wejherowo 1 4 walkower
SOBOTA 15:00 KTK-S Luzino - GKS Kowale 3 2 walkower
SOBOTA 15:00 Wierzyca Pelplin - Anioły Garczegorze 1 3 walkower
SOBOTA 15:00 Borowiak Czersk - Bytovia Bytów 2 1 walkower
SOBOTA 15:00 Kaszubia Kościerzyna - Czarni Pruszcz Gdański 1 0 walkower
SOBOTA 17:00 Sparta Sycewice - Gedania Gdańsk 2 6
NIEDZIELA 11:00 Orkan Rumia - Grom Nowy Staw 2 5 walkower
NIEDZIELA 12:00 Arka II Gdynia - MKS Władysławowo 6 1 walkower
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 11:00 Osiczanka Osice - Błyskawica Reda 4 1 walkower
SOBOTA 11:00 Gedania II Gdańsk - GLKS Różyny 1 2 walkower
SOBOTA 11:00 Sztorm Kosakowo - Ogniwo Sopot 1 1 walkower
SOBOTA 13:00 Cartusia Kartuzy - Zenit Łęczyce 1 0 walkower
SOBOTA 13:30 KS Chwaszczyno - Orlęta Reda 1 1 walkower
SOBOTA 14:00 Orzeł Trąbki Wielkie - Bałtyk II Gdynia 0 2 walkower
SOBOTA 16:00 GTS Goszyn - AS Kolbudy 1 1 walkower
SOBOTA 19:00 AS Pomorze Gdańsk - GTS Mokry Dwór 2 2 walkower
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
SOBOTA 12:00 Wisła Tczew - Wietcisa Skarszewy 3 4 walkower
SOBOTA 14:00 Kolejarz Chojnice - Tęcza Brusy 1 1 walkower
SOBOTA 14:00 Błękitni Stare Pole - Gwiazda Karsin 2 2 walkower
SOBOTA 15:00 Meteor Pinczyn - Olimpia Sztum 0 1 walkower
SOBOTA 15:00 Styna Godziszewo - Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 3 walkower
SOBOTA 15:00 Powiśle Dzierzgoń - Spójnia Sadlinki 1 2 walkower
SOBOTA 17:00 Pomezania Malbork - Victoria Kaliska 9 0 walkower
NIEDZIELA 11:00 Wisła Korzeniewo - Radunia II Stężyca 1 2 walkower
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 15:00 Zawisza Borzytuchom - GTS Czarna Dąbrówka 0 2 walkower
SOBOTA 15:00 Myśliwiec Tuchomie - Lipniczanka Lipnica 3 1 walkower
SOBOTA 15:00 Brda Przechlewo - Skotawia Dębnica Kaszubska 3 2 walkower
NIEDZIELA 11:00 Dolina Gałąźnia Wielka - Kaszubia Studzienice 3 2 walkower
NIEDZIELA 11:00 Start Miastko - Jantaria Pobłocie 2 1 walkower
NIEDZIELA 14:00 Wybrzeże Objazda - Sokół Wyczechy 0 5 walkower
NIEDZIELA 14:00 Czarni Czarne - Piast Człuchów 3 1 walkower
NIEDZIELA 15:00 MKS Debrzno - KS Włynkówko 3 2 walkower
NIEDZIELA 18:00 Gryf II Słupsk - Gryf SMS Słupsk 1 1 walkower
KLASA A - GRUPA 1
SOBOTA 13:00 Grom Kleszczewo - Jantar Pawłowo 3 2 walkower
SOBOTA 13:00 Sokół Zblewo - Brda Rytel 1 2 walkower
SOBOTA 14:30 Nowi Nowa Cerkiew - Centrum Pelplin 0 2 walkower
SOBOTA 15:00 Sławek Borzechowo - Wda Czarna Woda 6 1 walkower
SOBOTA 15:00 Czarni Piece - Wda Lipusz 1 3 walkower
SOBOTA 19:00 KS Skorzewo - Santana Wielki Klincz 6 1 walkower
NIEDZIELA 14:00 LKP Nowa Karczma - Unia Klawkowo 2 1 walkower
KLASA B - GRUPA 1
SOBOTA 15:00 Sokół Strzelno - Norda Karwia 0 6 walkower
SOBOTA 16:00 Huragan Smolno - Puma Darzlubie 4 3 walkower
NIEDZIELA 13:00 AP Cassubian Bolszewo - Lider Dębogórze 0 2 walkower
NIEDZIELA 13:00 Zenit II Łęczyce - Kaszuby Połchowo 2 1 walkower
NIEDZIELA 13:30 Feniks Mechowo - Sztorm II Kosakowo 1 2 walkower
NIEDZIELA 15:00 Barca Bolszewo - Ajax Leśniewo 1 1 walkower
KLASA B - GRUPA 2
SOBOTA 13:00 KS Grabiny Zameczek - AP KP Gdynia 2 5 walkower
SOBOTA 15:30 Pomerania Gdańsk - Czarni II Gdańsk 2 5 walkower
SOBOTA 16:00 Wisła Steblewo - Morena II Gdańsk 3 3 walkower
NIEDZIELA 12:00 GTS Rokitnica - KS Klukowo 4 3 walkower
NIEDZIELA 15:00 KP Gdynia - GTS Pruszcz Gdański 1 3 walkower
EKSTRALIGA KOBIET
NIEDZIELA 13:00 Górnik Łęczna - AP Lotos Gdańsk 1 0 walkower
1. LIGA KOBIET
SOBOTA 13:00 Trójka Staszkówka Jelna - Pogoń Tczew 3 6 walkower
CLJ - 18
NIEDZIELA 11:00 Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1 1 walkower
CLJ - 17
SOBOTA 12:00 Lechia Gdańsk - Żaki Szczecin 4 0 walkower
CLJ - 15
SOBOTA 12:00 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0 1 walkower
SOBOTA 12:00 Radunia Stężyca - Warta Poznań 5 4 walkower
NIEDZIELA 12:00 AP Reissa Poznań - AP Lotos Gdańsk 4 1 walkower
LIGA MAKROREGIONALNA
NIEDZIELA 12:00 Chemik Bydgoszcz - Chojniczanka Chojnice 2 0 walkower
NIEDZIELA 13:00 Victoria Września - Lechia Gdańsk 0 5 walkower
Total Page Visits: 189 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Rezygnują z gry w Klasie B
Next post POMORSKA KATASTROFA W III LIDZE