1 October 2022

5 - 7 sierpnia 2022

PKO BP EKSTRAKLASA
SOBOTA 15:00 Lechia Gdańsk - Korona Kielce 0 1
FORTUNA 1.LIGA
PIATEK 18:00 Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 1 1
NIEDZIELA 18:00 Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice 3 2
eWINNER 2.LIGA
SOBOTA 18:00 Wisła Puławy - Radunia Stężyca 1 0
III LIGA
PIĄTEK 19:00 Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz 0 4
SOBOTA 12:00 Gedania Gdańsk - Błękitni Stargard 2 5
SOBOTA 13:00 Unia Swarzędz - Bałtyk Gdynia 3 1
SOBOTA 14:00 Unia Solec Kujawski - Cartusia Kartuzy 0 1
SOBOTA 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - KP Starogard Gdański 1 1
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
PIĄTEK 18:00 Jaguar Gdańsk - Wierzyca Pelplin 2 0
SOBOTA 11:00 Czarni Pruszcz Gdański - Borowiak Czersk 1 2
SOBOTA 11:00 Arka II Gdynia - Jantar Ustka 5 0
SOBOTA 15:00 Chojniczanka II Chojnice - Sparta Sycewice 3 1
SOBOTA 13:00 Grom Nowy Staw - Gryf Wejherowo 1 1
SOBOTA 16:00 Powiśle Dzierzgoń - MKS Władysławowo 1 1
SOBOTA 17:00 Pomezania Malbork - GKS Kowale 0 0
SOBOTA 17:00 AS Kolbudy - Gryf Słupsk 1 4
NIEDZIELA 11:00 Wikęd Luzino - Pogoń Lębork 2 1
NIEDZIELA 13:00 Anioły Garczegorze - Bytovia Bytów 7 2
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 11:00 Jaguar II Gdańsk - GLKS Różyny 0 4
SOBOTA 16:00 Orkan Rumia - Orzeł Trąbki Wielkie 3 1
SOBOTA 16:00 Sokół Bożepole Wielkie - Sztorm Kosakowo 3 2
SOBOTA 17:00 Stoczniowiec Gdańsk - Zenit Łęczyce 2 1
SOBOTA 17:00 GTS Mokry Dwór - Gryf II Wejherowo 9 2
SOBOTA 17:00 KS Chwaszczyno - Bałtyk II Gdynia 0 1
NIEDZIELA 13:00 Orlęta Reda - GTS Pruszcz Gdański 4 3
NIEDZIELA 17:00 Tres Osiczanka Osice - Gedania II Gdańsk 1 7
NIEDZIELA 18:30 GKS Sierakowice - Cartusia II Kartuzy 0 4
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
PIĄTEK 18:30 Wda Lipusz - Wietcisa Skarszewy 1 3
SOBOTA 11:00 Kolejarz Ekomel Chojnice - Olimpia Sztum 5 1 1
SOBOTA 14:30 Gwiazda Karsin - Wisła Korzeniewo 2 1
SOBOTA 15:00 Supra Kwidzyn - Radunia II Stężyca 1 0
SOBOTA 15:00 Meteor Pinczyn - Błękitni Stare Pole 0 1
SOBOTA 15:00 Tęcza Brusy - Spójnia Sadlinki 2 0
SOBOTA 16:00 Centrum Pelplin - KS Skorzewo 6 0
SOBOTA 17:00 Pogoń Prabuty - Styna Godziszewo 0 3
SOBOTA 11:00 Delta Miłoradz - Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 6
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 16:00 Leśnik Cewice - Jantaria Pobłocie 1 0
SOBOTA 16:00 Garbarnia Kępice - Gryf II Słupsk 3 0
SOBOTA 16:00 Piast Człuchów - Czarni Czarne 2 2
SOBOTA 16:00 Pomorze Potęgowo - Skotawia Dębnica Kaszubska 0 4
SOBOTA 16:00 KS Włynkówko - Brda Przechlewo 2 3
SOBOTA 17:30 MKS Debrzno - Myśliwiec Tuchomie 1 0
SOBOTA 18:00 Unison Machowino - Dolina Gałąźnia Wielka 0 0
NIEDZIELA 12:00 Start Miastko - GTS Czarna Dąbrówka 7 1
NIEDZIELA 17:00 Kaszubia Studzienice - Sokół Wyczechy 3 1
Total Page Visits: 118 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post WISŁA TCZEW TEŻ REZYGNUJE Z “OKRĘGÓWKI”
Next post LOSOWANIE WOJEWÓDZKIEGO PUCHARU POLSKI KOBIET