3 December 2022
ROZKŁAD

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA POMORZU

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA POMORZU

ZESTAWIENIE WSZYSTKICH SPOTKAŃ

PKO BP EKSTRAKLASA
PIĄTEK 20.30 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2 1
FORTUNA 1.LIGA
SOBOTA 20.00 GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 3 0
NIEDZIELA 12.40 Arka Gdynia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 2
eWINNER 2.LIGA
SOBOTA 13.00 Śląsk II Wrocław - Radunia Stężyca 0 1
III LIGA
PIĄTEK 17.00 Bałtyk Gdynia - Vineta Wolin 3 2
SOBOTA 13.00 KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 3 1
SOBOTA 14.00 Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 1 2
SOBOTA 14.00 Unia Janikowo - Stolem Gniewino 1 1
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
PIĄTEK 18.30 MKS Władysławowo - Gryf Wejherowo 2 6
SOBOTA 11.00 Czarni Pruszcz Gdański - Chojniczanka II Chojnice 2 0
SOBOTA 11.00 Jaguar Gdańsk - Bytovia Bytów 4 0
SOBOTA 12.00 Grom Nowy Staw - Jantar Ustka 8 0
SOBOTA 14.00 AS Kolbudy - Wierzyca Pelplin 2 0
SOBOTA 14.00 Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 3 3
SOBOTA 14.00 Gryf Słupsk - GKS Kowale 0 1
SOBOTA 16.00 Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 2 2
NIEDZIELA 11.00 Wikęd Luzino - Sparta Sycewice 2 0
NIEDZIELA 19.00 Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 1 3
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 11.00 KS Chwaszczyno - Jaguar II Gdańsk 1 2
SOBOTA 11.00 Sztorm Kosakowo - Zenit Łęczcye 4 5
SOBOTA 12.00 Gryf II Wejherowo - GTS Pruszcz Gdański 1 5
SOBOTA 13.00 Sokół Bożepole Wielkie - GTS Mokry Dwór 2 0
SOBOTA 13.00 Stoczniowiec Gdańsk - Bałtyk II Gdynia 1 1
SOBOTA 13.00 Osiczanka Osice - Cartusia II Kartuzy 4 1
NIEDZIELA 11.00 Gedania II Gdańsk - Orzeł Trąbki Wielkie 1 1
NIEDZIELA 12.00 Orkan Rumia - GLKS Różyny 0 2
NIEDZIELA 13.30 GKS Sierakowice - Orlęta Reda 4 3
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
SOBOTA 11.00 Supra Kwidzyn - Wisła Korzeniewo 3 0
SOBOTA 11.00 Radunia II Stężyca - Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 0
SOBOTA 13.00 Gwiazda Karsin - Styna Godziszewo 0 3
SOBOTA 13.30 Centrum Pelplin - Wietcisa Skarszewy 2 3
SOBOTA 13.30 Kolejarz Ekpol Chojnice - Błekitni Stare Pole 1 1
SOBOTA 14.00 Wda Lipusz - Pogoń Prabuty 2 2
SOBOTA 14.00 KS Skorzewo - Olimpia Sztum 8 0
SOBOTA 14.30 Spójnia Sadlinki - Meteor Pinczyn 1 3
NIEDZIELA 11.00 Delta Miłoradz - Tęcza Brusy 3 2
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 14.00 Garbarnia Kępice - Sokół Wyczechy
SOBOTA 14.00 MKS Debrzno - Kaszubia Studzienice 5 3
SOBOTA 14.00 Skotawia Dębnica Kaszubska - GTS Czarna Dąbrówka 4 0
SOBOTA 14.00 Czarni Czarne - Gryf II Słupsk 3 1
SOBOTA 14.30 Pomorze Potęgowo - Brda Przechlewo 3 1
SOBOTA 15.00 KS Włynkówko - Dolina Speranda Niepoględzie 1 4
NIEDZIELA 12.00 Start Miastko - Myśliwiec Tuchomie 2 2
NIEDZIELA 14.00 Leśnik Cewice - Unison Machowino 1 3
KLASA A - GRUPA 1
SOBOTA 14.00 Wikęd II Luzino - Start Mrzezino 5 0
SOBOTA 14.00 Błyskawica Reda - Zatoka 95 Puck 2 1
SOBOTA 14.30 Barca Bolszewo - Solar Władysławowo 1 4
SOBOTA 15.00 Pomorzanin Gdynia - Celtic Reda 3 4
SOBOTA 17.00 KP Gdynia - Ogniwo Sopot 1 3
NIEDZIELA 11.00 Dragon Bojano - OKS Janowo 0 7
NIEDZIELA 12.00 Stolem II Gniewino - MKS II Władysławowo 6 2
KLASA A - GRUPA 2
PIĄTEK 11.00 Orzeł Straszyn - Gryf Goręczyno 3 2
SOBOTA 11.00 Sporting Leźno - Orzeł Gołubie 3 0
SOBOTA 12.00 KS Mściszewice - Sokół Ełganowo 2 3
SOBOTA 12.00 Wisła Długie Pole - Potok Pszczółki 1 2
SOBOTA 13.00 GKS Żukowo - Amator Kiełpino 2 4
SOBOTA 14.00 Korona Cedry Małe - GTS Rotmanka 3 4
NIEDZIELA 13.00 Czarni Przemysław - Portowiec Gdańsk 3 4
KLASA A - GRUPA 3
SOBOTA 11.00 Victoria Kaliska - Nowi Nowa Cerkiew 8 1
SOBOTA 13.30 Sokół Lubichowo - Sokół Zblewo 0 2
SOBOTA 14.00 GKS Bobowo - Grom Kleszczewo 2 4
SOBOTA 14.00 MKP Szlachta - Kaszubia Kościerzyna 2 3
NIEDZIELA 13.00 Jantar Pawłowo - Sławek Borzechowo 1 0
NIEDZIELA 13.00 Unia Klawkowo - Brda Rytel 1 3
NIEDZIELA 13.00 LKP Nowa Karczma - Wda Czarna Woda 0 2
KLASA A - GRUPA 4
SOBOTA 11.00 Gryf Tczew - Błękitni Stare Miasto 1 3
SOBOTA 13.00 Błękitni Kmiecin - WKS Lignowy Szlacheckie 3 0
SOBOTA 13.00 Rodło Trzciano - Relax Ryjewo 2 4
SOBOTA 14.00 Mewa Gniew - Rodło Kwidzyn 1 3
SOBOTA 14.00 Mady Ostaszewo - Amatorka Mikołajki Pomorskie 0 1
NIEDZIELA 13.00 Błyskawica Postolin - LKS Waplewo Wielkie 2 0
NIEDZIELA 13.30 Lisovia Lisewo - Świt Radostowo 8 1
KLASA A - GRUPA 5
SOBOTA 14.00 Barton Barcino - Sokół Szczypkowice 4 2
KLASA B - GRUPA 1
NIEDZIELA 11.00 Zenit II Łęczyce - AP KP Gdynia 0 4
NIEDZIELA 11.00 Dąbrówka Linia - Norda Karwia 4 0
NIEDZIELA 11.00 Huragan Smolno - Ajax Leśniewo 0 2
NIEDZIELA 12.30 AP Cassubian Bolszewo - Puma Darzlubie 4 3
NIEDZIELA 13.00 Arka Prusewo - Latarnik Choczewo 1 4
NIEDZIELA 14.00 Sokół Strzelno - Sokół II Bożepole Wielkie 2 6
NIEDZIELA 14.00 Lider Dębogórze - Kaszuby Połchowo 5 4
KLASA B - GRUPA 2
SOBOTA 11.00 SAP Sopot - KS Klukowo 7 0
SOBOTA 14.00 KS Sulmin - Sokół II Ełganowo 6 1
NIEDZIELA 11.00 KS Grabiny Zameczek - GTS Rokitnica 3 0
NIEDZIELA 11.00 GTS Juszkowo - Morena Gdańsk 2 4
NIEDZIELA 13.00 Wisła Steblewo - Pomerania Gdańsk 3 4
NIEDZIELA 14.00 Respect Przejazdowo - Czarni II Pruszcz Gdański 0 4
NIEDZIELA 19.00 AP KP II Gdynia - Stoczniowiec II Gdańsk 1 2
EKSTRALIGA KOBIET
SOBOTA 12.00 Pogoń Tczew - Górnik Łęczna 3 4
SOBOTA 12.00 Hydrotruck Radom - AP Orlen Gdańsk 2 5
1.LIGA KOBIET
NIEDZIELA 3.00 Checz Marcus Gdynia - Stomilanki Olsztyn 2 2
3. LIGA KOBIET
SOBOTA 16.00 Lechia Gdańsk - Warta Gdańsk 6 2
CLJ - 19
SOBOTA 12.00 Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1 2
NIEDZIELA 11.00 Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 2 1
CLJ - 17
SOBOTA 12.00 Warta Poznań - Arka Gdynia 2 1
SOBOTA 14.00 Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 4 6
CLJ - 15
PIĄTEK 14.00 Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 6 1
NIEDZIELA 15.45 AP Orlen Gdańsk - Jaguar Gdańsk 5 1
12345678910111213141516171810920212223242526272

WYNIKI - GODZINY - KOBIETY - MĘŻCZYŹNI - JUNIORZY - CLJ

Total Page Visits: 101 - Today Page Visits: 3

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post ZMIANA TRENERA W BYTOVII
Next post III LIGA: BAŁTYK GDYNIA WRESZCIE ZWYCIĘSKI