3 December 2022

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA POMORZU

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA POMORZU NA POMORZU

PKO BP EKSTRAKLASA
PIATEK 20.30 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 2 1
III LIGA
SOBOTA 11.00 Bałtyk Gdynia - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 2
SOBOTA 12.00 Olimpia Grudziądz - Gedania Gdańsk x x
SOBOTA 12.00 Cartusia Kartuzy - Świt Szczecin 1 0
SOBOTA 13.00 KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin x x
SOBOTA 13.00 Polonia Środa Wielkopolska - Stolem Gniewino 4 0
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
SOBOTA 11.00 Czarni Pruszcz Gdański - Bytovia Bytów x x
SOBOTA 11.00 Jaguar Gdańsk - Borowiak Czersk 2 0
SOBOTA 12.00 Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 4 0
SOBOTA 13.00 Gryf Słupsk - MKS Władysławowo 0 1
SOBOTA 13.00 AS Kolbudy - GKS Kowale x x
SOBOTA 13.00 Powiśle Dzierzgoń - Gryf Wejherowo 3 2
SOBOTA 15.00 Pomezania Malbork - Wierzyca Pleplin 3 2
NIEDZIELA 11.00 Anioły Garczegorze - Chojniczanka II Chojnice 3 0
NIEDZIELA 13.00 Arka II Gdynia - Sparta Sycewice 7 0
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 11.00 Osiczanka Osice - Orzeł Trąbki Wielkie 1 0
SOBOTA 11.00 KS Chwaszczyno - GTS Pruszcz Gdański x x
SOBOTA 11.00 Sztorm Kosakowo - Gedania II Gdańsk x x
SOBOTA 12.00 Gryf II Wejherowo - Bałtyk II Gdynia x x
SOBOTA 13.00 Stoczniowiec Gdańsk - GTS Mokry Dwór x x
SOBOTA 13.00 Sokół Bożepole Wielkie - Zenit Łęczyce 4 1
SOBOTA 13.30 Jaguar II Gdańsk - Orlęta Reda 8 4
NIEDZIELA 12.00 Orkan Rumia - Cartusia II Kartuzy x x
NIEDZIELA 13.00 GKS Sierakowice - GLKS Rózyny x x
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
PIATEK 12.00 Supra Kwidzyn - Żuławy Nowy Dwór Gdański x x
PIATEK 12.30 Radunia II Stężyca - KS Skorzewo 3 0
PIATEK 13.00 Gwiazda Karsin - Tęcza Brusy x x
SOBOTA 13.00 Wda Lipusz - Błękitni Stare Pole x x
SOBOTA 13.00 Meteor Pinczyn - Pogoń Prabuty x x
SOBOTA 13.00 Spójnia Sadlinki - Styna Godziszewo x x
SOBOTA 13.00 Centrum Pelplin - Olimpia Sztum x x
SOBOTA 13.30 Kolejarz Chojnice - Wietcisa Skarszewy x x
SOBOTA 11.00 Delta Miłoradz - Wisła Korzeniewo x x
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 12.00 Start Miastko - Brda Przechlewo x x
SOBOTA 12.00 Piast Człuchów - Gryf II Słupsk x x
SOBOTA 13.00 Skotawia Dębnica Kaszubska - Czarni Czarne x x
SOBOTA 13.30 KS Włynkówko - Myśliwiec Tuchomie 2 2
SOBOTA 14.00 Pomorze Potęgowo - GTS Czarna Dąbrówka x x
NIEDZIELA 13.00 MKS Debrzno - Dolina Speranda Niepoględzie x x
NIEDZIELA 13.30 Kaszubia Studzienice - Unison Machowino x x
NIEDZIELA 14.00 Leśnik Cewice - Sokół Wyczechy 1 4
KLASA B - GRUPA 1
SOBOTA 11.00 Zenit II Łęczyce - Sokół II Bożepole Wielkie 1 1
SOBOTA 13.00 Ajax Leśniewo - AP KP Gdynia x x
NIEDZIELA 11.00 Lider Dębogórze - Arka Prusewo x x
NIEDZIELA 11.00 Huragan Smolno - Puma Darzlubie 5 0
NIEDZIELA 11.00 Dąbrówka Linia - Kaszuby Połchowo 2 5
NIEDZIELA 13.00 Feniks Mechowo - Latarnik Choczewo 2 0
NIEDZIELA 14.00 Sokół Strzelno - Norda Karwia x x
EKSTRALIGA KOBIET
SOBOTA 12.00 AP Orlen Gdańsk - Pogoń Tczew x x
CLJ - 19
CZWARTEK 11.00 Arka Gdynia - Cracovia 5 1
SOBOTA 12.00 Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 4 0
CLJ - 17
SOBOTA 17.00 Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa 0 4
NIEDZIELA 12.00 Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia x x
CLJ - 15
SOBOTA 12.00 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 4 1
NIEDZIELA 12.00 Jaguar Gdańsk - Warta Poznań 1 2
NIEDZIELA 13:30 AP Orlen Gdańsk - FASE Szczecin 1 1
12345678910111213141516171810920212223242526272
Total Page Visits: 152 - Today Page Visits: 4

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post YOU TUBE: POMORSKI FUTBOL NA FALI – POLECAM
Next post CLJ15 – JAGUAR OPUSZCZA ROZGRYWKI