1 October 2022
Read Time:6 Minute, 35 Second

8 maja – 9 maja

sobota, 17:30 Lechia Gdańsk 1-1 Cracovia – sobota

sobota, 12:40 GKS Bełchatów 0-3 Arka Gdynia

sobota, 13:00 Bytovia Bytów 0-2 Stal Rzeszów

sobota, 13:00 Radunia Stężyca 6-0 GKS Przodkowo

sobota, 17:00 Świt Szczecin 1-2 KP Starogard Gdański

niedziela, 11:00 Pogoń II Szczecin 0-0 Bałtyk Gdynia

niedziela, 16:00 Gryf Wejherowo 1-2 Unia Swarzędz

sobota, 15:00 KTS-K Luzino 2-2 Grom Nowy Staw

sobota, 15:00 Gedania Gdańsk 2-4 Stolem Gniewino

sobota, 15:00 Powiśle Dzierzgoń 4-1 GKS Kowale

sobota, 15:00 Pogoń Lębork 1-0 Lechia II Gdańsk

sobota, 15:00 Anioły Garczegorze 1-0 Jantar Ustka

sobota, 15:00 MKS Władysławowo 0-2 Wierzyca Pelplin

sobota, 15:00 Jaguar Gdańsk 3-0 Wda Lipusz

sobota, 15:00 Chojniczanka II Chojnice 0-2 Arka II Gdynia

sobota, 15:00 Gryf Słupsk 2-1 Gwiazda Karsin

GDAŃSK

sobota, 14:00 Ogniwo Sopot 4-2 Zenit Łęczyce

sobota, 16:00 Sporting Leźno 0-2 GTS Goszyn

sobota, 16:00 Orkan Rumia 1-2 GKS Kolbudy

niedziela, 11:00 GTS Mokry Dwór 4-1 Potok Pszczółki

niedziela, 12:00 Orlęta Reda 0-0 GKS Sierakowice

niedziela, 13:00 Błyskawica Reda 5-1 Czarni Pruszcz Gdański

niedziela, 13:00 Orzeł Trąbki Wielkie 6-0 Bałtyk II Gdynia

niedziela, 18:00 SAP Sopot 3-3 GLKS Różyny

MALBORK

sobota, 15:00 Orzeł Subkowy 1-4 Borowiak Czersk

sobota, 15:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-5 Wietcisa Skarszewy

sobota, 16:30 Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-0 Radunia II Stężyca

sobota, 17:00 Pomezania Malbork 2-1 Olimpia Sztum

sobota, 17:00 Pogoń Prabuty 1-2 Wisła Tczew

sobota, 17:00 Victoria Kaliska 2-0 Meteor Pinczyn

niedziela, 11:00 Czarni Przemysław 5-2 Relax Ryjewo

niedziela, 15:00 Mady Ostaszewo 0-2 Tęcza Brusy

SŁUPSK

sobota, 15:00 Kaszubia Studzienice 2-2 Sparta Sycewice

sobota, 15:00 Piast Człuchów 5-0 Wybrzeże Objazda

sobota, 16:00 Barton Barcino 8-3 Chrobry Charbrowo

sobota, 16:00 Echo Biesowice 2-3 Czarni Czarne

niedziela, 12:00 Bytovia II Bytów 1-2 Myśliwiec Tuchomie

niedziela, 12:00 GTS Czarna Dąbrówka 0-2 KS Włynkówko

niedziela, 13:00 Jantaria Pobłocie 1-0 Start Miastko

niedziela, 14:00 Lipniczanka Lipnica 3-1 Sokół Wyczechy

niedziela, 16:00 Gryf/SMS Słupsk 3-1 MKS Debrzno

niedziela, 17:00 Leśnik Cewice 0-5 Zawisza Borzytuchom

GDAŃSK I

sobota, 11:00 LZS Bojano 1- 4 KS Chwaszczyno
sobota, 11:00 Sokół Bożepole Wielkie 3-0 MKS II Władysławowo
sobota, 16:00 OKS Janowo (Rumia) 4-3 Celtic Reda
sobota, 17:00 Zatoka 95 Puck 1-3 Pomorzanin Gdynia
sobota, 17:30 KTS-K II Luzino 0-1 Eko-Prod Szemud niedziela, 14:00 Klif Chłapowo 1-8 AS Pomorze Gdańsk

GDAŃSK II

sobota, 13:00 Stoczniowiec Gdańsk 5-0 FC Gowidlino
sobota, 15:00 Osiczanka Osice 1-0 Jaguar II Gdańsk
sobota, 16:00 Wisła Długie Pole 0-4 KS Mściszewice
sobota, 16:00 KS Sulmin 1-3 GTS Rotmanka
niedziela, 11:00 Gedania II Gdańsk 7-1 Gryf Goręczyno
niedziela, 12:00 Portowiec Gdańsk 1-5 Amator Kiełpino
niedziela, 12:00 Orzeł Straszyn 0-0 Sokół Ełganowo

GDAŃSK III

sobota, 15:00 Styna Godziszewo 3-0 Wierzyca Stara Kiszewa
sobota, 16:00 Nowi Nowa Cerkiew 0-7 Brda Rytel
sobota, 16:00 Sławek Borzechowo 1-2 Szpak Skórcz
sobota, 16:00 Jantar Pawłowo 2-5 Kolejarz Chojnice
sobota, 17:00 KS Skorzewo 2-1 GKS Bobowo
sobota, 17:00 LKP Nowa Karczma 3-1 Czarni Piece
sobota, 17:00 Santana Wielki Klincz 1-0 Grom Kleszczewo

GDAŃSK IV

sobota, 11:00 Rodło Kwidzyn 2-1 Powiśle Czernin
sobota, 15:00 Delta Miłoradz 1-2 WKS Lignowy Szlacheckie
sobota, 15:00 Wisła Korzeniewo 7-0 Pogoń Gardeja
sobota, 16:00 Ruch Gościszewo 2-6 Błękitni Stare Pole
sobota, 16:00 LKS Waplewo Wielkie 2-0 Nogat Malbork
sobota, 17:00 Świt Radostowo 2-4 Mewa Gniew
niedziela, 11:00 Rodło Trzciano 1-6 Błyskawica Postolin
niedziela, 15:00 Skra Kończewice 1-7 Pogoń Smętowo

GDAŃSK V

sobota, 15:00 Słupia Kobylnica 0-2 Gryf II Słupsk
sobota, 16:00 Błękitni Główczyce 1-0 Garbarnia Kępice
sobota, 17:00 Unison Machowino 0-5 Skotawia Dębnica Kaszubska
sobota, 17:00 Sokół Szczypkowice 4-3 Szansa Siemianice
niedziela, 14:00 Pomorze Potęgowo 4-6 Polonez Bobrowniki

GDAŃSK VI

niedziela, 11:00 Arkonia Pomysk Wielki 5-5 Lider Rychnowy
niedziela, 12:00 Victoria Dąbrówka 2-1 GKS Kołczygłowy
niedziela, 13:00 Orkan Gostkowo 2-1 Sparta Konarzyny
niedziela, 14:00 Magic Niezabyszewo 3-1 Zenit Redkowice
niedziela, 14:00 Skotawa Budowo 0-3 Brda Przechlewo
niedziela, 17:00 Grom Nakla 5-4 LKS Łebunia

GDAŃSK I

sobota, 14:30 Sztorm II Kosakowo 5-5 Stolem II Gniewino
sobota, 15:30 Gryf II Wejherowo 10-1 Sokół Strzelno
sobota, 16:30 Kaszuby Połchowo 3-5 Ajax Leśniewo
sobota,17:00 Nörda Karwia 2-2 Puma Darzlubie
sobota, 17:00 KP Gdynia 5-0 Huragan Smolno
sobota, 19:00 AP KP Gdynia 7-3 Lider Dębogórze

GDAŃSK II

sobota, 16:00 GTS Rokitnica 5-1 UKS Klukowo
sobota, 16:00 GTS Pruszcz Gdański 0-4 Korona Cedry Małe
sobota, 17:00 Wisła Steblewo 2-7 KS Grabiny Zameczek
sobota, 19:10 Pomerania Gdańsk 2-4 Morena Gdańsk
niedziela, 12:00 GTS Juszkowo 3-0 GKS Trąbki Wielkie

GDAŃSK III

sobota, 17:30 Pomorzanin Banino 1-5 GKS Linia
niedziela, 12:00 Remus Mirachowo 0-7 Orzeł Gołubie
niedziela, 13:00 Amigo Przyjaźń 1-2 Huragan Nowe Polaszki
niedziela, 13:30 Cartusia II Kartuzy 5-2 GKS II Żukowo
niedziela, 14:00 Słupia Sulęczyno 2-4 Ceramik Łubiana
niedziela, 16:00 Amator II Kiełpino 2-2 GKS II Sierakowice

GDAŃSK IV

sobota, 16:30 Orkan Huta Brusy 3-0 Kolejarz II Chojnice
sobota, 16:30 Olimpia Czersk – Unia Klawkowo
niedziela, 12:00 Meteor Silno 2-6 Wda II Lipusz
niedziela, 12:00 Sokół Lubnia 1-7 Temis-Brda Wielkie Chełmy
niedziela, 14:00 Grom Leśno 1-1 MKP Szlachta
niedzela, 14:00 Perła Czyczkowy 4-1 Zieloni Łąg

GDAŃSK V

sobota, 15:00 Tęcza Szropy 4-1 Czarni Straszewo
sobota, 15:00 Real Myszewo 2-1 AP Malbork
sobota, 16:00 Orliki Stary Dzierzgoń 7-0 Orzeł Ząbrowo
sobota, 17:00 Bałtyk Sztutowo 1-4 Jurand Lasowice Wielkie
niedziela, 15:00 Błękitni Kmiecin 1-3 Lisovia Lisewo

GDAŃSK VI

sobota, 11:00 KP Wandowo 0-4 Orzeł Borkowo
sobota, 17:00 Sobieski Gniew 1-16 Powiśle Pawlice Rakowiec
niedziela, 13:00 OTS Osiek 7-1 Korona Rywałd
niedziela, 14:00 Pomorzanka Skórcz 1-8 Sokół Lubichowo

GDAŃSK VII

sobota, 13:30 Victoria Słupsk 0-3 Dąb Kusowo
niedziela, 11:00 Start Łebień 2-3 KS Zaleskie
niedziela, 16:00 Granit Kończewo 6-1 Sokół Kuleszewo

GDAŃSK VIII

sobota, 15:30 Baza 44 Siemirowice 1-9 Błękitni Motarzyno
niedziela, 11:00 Piast II Człuchów 1-2 Granit Koczała
niedziela, 13:00 Urania Udorpie 1-1 Kaszubia II Studzienice

niedziela, 12:00 TME Grot Łódź 1-0 AP Lotos Gdańsk

sobota, 12:00 Praga Warszawa 1-3 Pogoń Tczew

sobota, 12:00 KTS-K Luzino 0-2 Juno Trans Oborzyska

sobota, 15:00 Lechia Gdańsk 3-1 Lew Lębork

sobota, 15:00 Marcus Gdynia 12-0 Energetyk Gryfino

Olimpico Malbork 0-4 Stal Jezierzyce

Jastrząb Malbork – Pogoń II Tczew

Potok Pszczółki 7-0 Chojniczanka Chojnice

niedziela, 11:15 Arka Gdynia 0-2 Pogoń Szczecin

niedziela, 12:00 Gwarek Zabrze 3-2 Lechia Gdańsk

sobota, 12:00 Lechia Gdańsk 3-2 Warta Poznań

sobota, 15:00 Warta Poznań 2-1 Olimpijczyk Kwakowo

niedziela, 12:00 Lechia Gdańsk 3-3 AP Reissa Poznań

niedziela, 14:15 FASE Szczecin 1-2 AP Lotos Gdańsk

sobota, 12:00 Jantar Ustka 0-5 Chemik Bydgoszcz

niedziela, 17:00 AP Bałtyk Gdynia 1-1 Błękitni Stargard

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 112 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Finał Pucharu Polski
Next post Transmisje meczów w internecie