1 October 2022
Read Time:6 Minute, 35 Second

sobota, 15:00, Lechia Gdańsk 2-2 Radomiak Radom

sobota, 12:40 Arka Gdynia 3-0 Odra Opole

piątek, 19:47 Wigry Suwałki 3:2 Radunia Stężyca

sobota, 17:00 Chojniczanka Chojnice 1-2 Znicz Pruszków

piątek, 17:00, Bałtyk Gdynia 2:1 Pogoń II Szczecin

sobota, 15:00 GKS Przodkowo 1-1 Zawisza Bydgoszcz

sobota, 17:00 KP Starogard Gdański 2-2 Bałtyk Koszalin

sobota, 17:00 Stolem Gniewino 2-4 Pogoń Nowe Skalmierzyce

p.18:00 Gryf Słupsk 2-3 Pogoń Lębork

s.11:00 Gedania Gdańsk 4-4 Kaszubia Kościerzyna

s.11:00 MKS Władysławowo 1-2 Czarni Pruszcz Gdański

s.11:00 Jaguar Gdańsk 0-0 Borowiak Czersk

s.11:00 GKS Kowale 0-2 Lechia II Gdańsk

s.16:00 Anioły Garczegorze 1-4 Grom Nowy Staw

s.16:00 Jantar Ustka 2-2 Wierzyca Pelplin

s.17:00 Gryf Wejherowo 6-3 Orkan Rumia

s.17:00 Sparta Sycewice 0-0 Arka II Gdynia

n.11:00 Chojniczanka II Chojnice 2-2 KTS-K Luzino

GRUPA I

s.11:00 Ogniwo Sopot – Cartusia Kartuzy 4:5
s.14:30 Gedania II Gdańsk – Orzeł Trąbki Wielkie 2:1
s.16:00 Orlęta Reda – Osiczanka Osice 7:3
s.16:00 Zenit Łęczyce – GTS Goszyn 0:0
s.16:00 GLKS Różyny – KS Chwaszczyno 4:2
s.16:00 GKS Sierakowice – GKS Kolbudy 2:2
s.17:30 Błyskawica Reda – AS Pomorze Gdańsk 3:8
n.11:00 Bałtyk II Gdynia – Sztorm Kosakowo 4:0
n.17:00 GTS Mokry Dwór – Kamionka Sopot 3:2

GRUPA II

s.13:00 Radunia II Stężyca – Styna Godziszewo 4:1
s.16:00 Victoria Kaliska – Wisła Tczew 2:4
s.16:30 Spójnia Sadlinki – Wisła Korzeniewo 0:2
s.17:00 Wietcisa Skarszewy – Błękitni Stare Pole 3:0
s.17:00 Kolejarz Chojnice – Powiśle Dzierzgoń 2:3
s.17:00 Tęcza Brusy – Pomezania Malbork 0:1
s.17:00 Olimpia Sztum – Żuławy Nowy Dwór Gdański 1:1
n.11:00 Gwiazda Karsin – Meteor Pinczyn 2:0

GRUPA III

p.18:00 Sokół Wyczechy – Start Miastko 1:4
s.15:00 Piast Człuchów – Dolina Gałąźnia Wielka 2:3
s.15:00 Skotawia Dębnica Kaszubska – Myśliwiec Tuchomie 0:1
s.16:00 Brda Przechlewo – Czarni Czarne 2:1
s.17:00 KS Włynkówko – Zawisza Borzytuchom 2:1
n.11:00 Gryf/SMS Słupsk – Wybrzeże Objazda 2:1
n.13:00 Jantaria Pobłocie – GTS Czarna Dąbrówka 1:1
n.14:30 Kaszubia Studzienice – MKS Debrzno 1:2
Lipniczanka Lipnica – Gryf II Słupsk 1:3

GRUPA I

s.11:00 Sokół Bożepole Wielkie – Start Mrzezino 1:1
s.16:00 Eko-Prod Szemud – Stolem II Gniewino 2:5
s.17:00 Solar Władysławowo – Zatoka 95 Puck 3:0
s.19:30 Pomorzanin Gdynia – Gryf II Wejherowo 3:3
n.17:00 MKS II Władysławowo – LZS Bojano 3:0

GRUPA II

s.12:00 KS Mściszewice – GTS Rotmanka 10:1
s.14:00 Jaguar II Gdańsk – Potok Pszczółki 15:0
s.15:00 Sporting Leźno – Amator Kiełpino 1:3
s.17:00 Sokół Ełganowo – Morena Gdańsk 2:1
s.17:00 Wisła Długie Pole – Orzeł Gołubie 3:3
s.17:00 Korona Cedry Małe – Stoczniowiec Gdańsk 2:11
n.12:00 Orzeł Straszyn – Portowiec Gdańsk 8:2

GRUPA III

s.15:00 Jantar Pawłowo – Sławek Borzechowo 1:0
s.16:00 Wda Lipusz – LKP Nowa Karczma 3:2
s.17:00 Unia Klawkowo – Nowi Nowa Cerkiew 1:0
s.17:00 KS Skorzewo – Czarni Piece 3:0
s.18:00 GKS Bobowo – Grom Kleszczewo 4:2
n.17:00 Santana Wielki Klincz – Sokół Zblewo 4:3
n.17:00 Centrum Pelplin – Wda Czarna Woda 4:0

GRUPA IV

p.17:45 Relax Ryjewo – Supra Kwidzyn 2:3
s.13:00 Delta Miłoradz – WKS Lignowy Szlacheckie 3:1
s.16:00 GDKiS Ostaszewo – Czarni Przemysław 3:2
s.17:00 Rodło Kwidzyn – Świt Radostowo 7:0
s.17:00 Błękitni Stare Miasto – AP Malbork 2:0
n.12:00 Mewa Gniew – Pogoń Prabuty 1:1
n.16:00 Błyskawica Postolin – LKS Waplewo Wielkie 3:2

GRUPA V

s.12:00 Słupia Kobylnica – Granit Kończewo 4:0
s.17:00 Barton Barcino – Garbarnia Kępice 2:3
s.17:00 Unison Machowino – Diament Trzebielino 5:0
s.17:00 Sokół Szczypkowice – Echo Biesowice 1:9
s.17:00 Szansa Siemianice – ZS Damnica 1:6
n.17:00 Polonez Bobrowniki – Stal Jezierzyce 3:1

GRUPA VI

s.16:00 Orkan Gostkowo – Grom Nakla 4:0
s.17:30 Pomorze Potęgowo – LKS Łebunia 3:2
s.17:30 Lider Rychnowy – Chrobry Charbrowo
n.12:00 Victoria Dąbrówka – Zenit Redkowice 1:8
n.14:00 Leśnik Cewice – Magic Niezabyszewo 7:0
n.14:00 Urania Udorpie – Błękitni Motarzyno 3:1

GRUPA I

s.11:00 Sztorm II Kosakowo – Zenit II Łęczyce 7:1
s.17:00 Nörda Karwia – Arka Prusewo 1:5
n.11:00 Puma Darzlubie – AP Cassubian Bolszewo 2:3
n.14:30 Lider Dębogórze – Sokół Strzelno 5:1
n.16:30 Kaszuby Połchowo – Barca Bolszewo 1:2

GRUPA II

s.14:30 GTS Pruszcz Gdański – UKS Klukowo 5:0
s.16:00 GKS Żukowo – Pomorzanin Banino 8:1
s.17:00 Wisła Steblewo – GTS Juszkowo 1:3
n.13:00 Bałtyk III Gdynia – GTS Rokitnica 10:1
n.14:00 Czarni II Pruszcz Gdański – KP Gdynia 1:2
n.17:00 AP GKS Kowale – Pomerania Gdańsk 3:3
n.19:00 AP KP Gdynia – Unia Kłodawa 3:0
n.20:00 Morena II Gdańsk – KS Grabiny Zameczek 4:4

GRUPA III

s.16:00 Ceramik Łubiana – Gryf Goręczyno 0:5
s.17:00 Amigo Przyjaźń – GKS Linia 5:0
n.11:00 FC Gowidlino – Remus Mirachowo 1:3
n.11:00 GKS II Żukowo – KS Sulmin 2:8
n.11:00 Kaszubia II Kościerzyna – Słupia Sulęczyno 7:2
n.13:00 GKS II Przodkowo – GKS II Sierakowice 8:3

GRUPA IV

s.16:00 MKP Szlachta – Orkan Huta Brusy 1:2
s.17:00 Sokół Lubnia – Temis-Brda Wielkie Chełmy 0:4
n.13:00 LZS Bytonia – Grom Leśno 0:0
n.15:00 Kolejarz II Chojnice – Sokół Lubichowo 2:6
n.16:00 Orzeł Borkowo – Huragan Nowe Polaszki 3:7
n.17:00 Korona Rywałd – Perła Czyczkowy 4:0
n.17:00 Zieloni Łąg – OTS Osiek 4:4

GRUPA V

s.16:00 Jurand Lasowice Wielkie – Pomezania II Malbork 2:0
s.17:00 Orzeł Ząbrowo – Real Myszewo 2:3
s.17:00 Ruch Gościszewo – Lisovia Lisewo 0:2
s.17:00 Skra Kończewice – Nogat Malbork 1:0
s.17:30 Bałtyk Sztutowo – Gryf Tczew 5:2

GRUPA VI

s.15:00 KP Wandowo – Orliki Stary Dzierzgoń 6:2
s.15:00 Powiśle Stary Targ – Amatorka Mikołajki Pomorskie 4:4
s.16:00 Rodło Trzciano – Pogoń Smętowo 6:5
s.17:00 Czarni Straszewo – Pomorzanka Skórcz 3:1
n.16:00 Powiśle Czernin – Powiśle Pawlice Rakowiec 4:2

GRUPA VII

s.16:00 Dąb Kusowo – Kaszubia II Studzienice 1:5
n.11:00 Start Łebień – KS Zaleskie 3:4
n.11:00 Victoria Słupsk – Baza 44 Siemirowice 3:3
n.13:00 WKS Nożyno – Sokół Kuleszewo 0:2
n.14:00 GKS Kołczygłowy – Granit Koczała 3:2
n.17:00 Rowokół Smołdzino – Lew Lębork 0:3

sobota, 10:15 GKS Katowice 2:0 AP Lotos Gdańsk

sobota, 17:00 SWD Wodzisław Śląsk 3:2 Pogoń Tczew

niedziela, 17:00 Marcus Gdynia 3:0 WALKOWER GSS Grodzisk Wielkopolski

sobota, 11:00 KA4 resPECT Krobia 0:2 KTK-S Luzino

niedziela, 13:00 Olimpia II Szczecin 1:3 Lechia Gdańsk

niedziela, 17:00 Juna Trans Oborzyska 7:0 Lew Lębork

Chojniczanka Chojnice – Olimpico Malbork 6:0
Potok Pszczółki – Brda Rytel 10:1
Stal Jezierzyce – AP Lotos II Gdańsk 0:11
Olimpia Czersk – Pogoń II Tczew 1:10

sobota, 13:00 Cracovia 3-1 Arka Gdynia

sobota, 11:00 Lechia Gdańsk 2:1 FASE Szczecin

niedziela, 13:00 Arka Gdynia 3:4 Chemik Bydgoszcz

piątek, 11:15 Lechia Gdańsk 1:7 Lech Poznań

sobota, 17:00 AP Pogoń Szczecin 0:4 AP Lotos Gdańsk

niedziela, 12:00 Olimpijczyk Kwakowo 1:2 Radunia Stężyca

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 148 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Sobieski Gniew nie zagra w B Klasie.
Next post Rewolucję w piłce dziecięcej – czas zacząć.