POZNALIŚMY 16 NAJLEPSZYCH DRUŻYN POMORSKIEGO PUCHARU POLSKI

POMORSKI PUCHAR POLSKI

Nie było niespodzianek w rozegranych wczoraj i dziś meczach ostatnich rund Okręgowego Pucharu Polski.

W gronie 16 zespołów, które wiosną powalczą w 1/8 finału znalazło się:

5 zespołów z III ligi
10 zespołów z IV ligi
1 zespół z Klasy Okręgowej

WYNIKI:

BOROWIAK CZERSK 1:4 CHOJNICZANKA II CHOJNICE

POGOŃ LĘBORK 1:3 BYTOVIA BYTÓW

MKS DEBRZNO 0:10 GRYF SŁUPSK

JAGUAR GDAŃSK 4:2 AS KOLBUDY

WIETCISA SKARSZEWY 0:4 STOLEM GNIEWINO

BŁĘKITNI STARE POLE 1:4 GROM NOWY STAW

STOCZNIOWIEC II GDAŃSK 0:2 GEDANIA GDAŃSK

SUPRA KWIDZYN 1:2 POMEZANIA MALBORK

GARBARNIA KĘPICE 0:8 ANIOŁY GARCZEGORZE

CENTRUM PELPLIN 6:1 ORLĘTA REDA

BAŁTYK II GDYNIA 0:4 WIKĘD LUZINO

PORTOWIEC GDAŃSK 0:10 KP STAROGARD GDAŃSKI

GRYF II SŁUPSK 0:2 SPARTA SYCEWICE

WIERZYCA PELPLIN 1:4 CARTUSIA KARTUZY

START MRZEZINO 0:2 BAŁTYK GDYNIA

GRYF WEJHEROWO 5:0 MKS WŁADYSŁAWOWO

foto: KP Starogard Gdański
foto: Centrum Pelplin
FINAŁ Stężyca 21 czerwca 2023
Gryf Wejherowo (IV) 3:1 Chojniczanka II Chojnice (IV)
1/2 FINAŁU 31 maja 2023
Anioły Garczegorze (IV) 2:3 Gryf Wejherowo (IV)
Chojniczanka II Chojnice (IV) 3:0 Gedania Gdańsk (III)
WALKOWER na boisku: 0-3 przekroczony limit zmian
1/4 FINAŁU 10 maja 2023
Anioły Garczegorze (IV) 2:1 Jaguar Gdańsk (IV)
Pomezania Malbork (IV) 0:1 Gryf Wejherowo (IV)
Chojniczanka II Chojnice (IV) 1:0 Grom Nowy Staw (IV)
Cartusia Kartuzy (III) 1:3 Gedania Gdańsk (III)
1/8 FINAŁU 19 kwietnia 2023
Anioły Garczegorze (IV) 4:2 Sparta Sycewice (IV)
Wikęd Luzino (IV) 2:4 Jaguar Gdańsk (IV)
Bytovia Bytów (IV) 1:2 Gryf Wejherowo (IV)
Pomezania Malbork (IV) 1:0 Stolem Gniewino (III)
Centrum Pelplin (V) 2:4 Chojniczanka II Chojnice (IV)
Gryf Słupsk (IV) 2:5 Grom Nowy Staw (IV)
Bałtyk Gdynia (III) 2:2 Gedania Gdańsk (III)
k. 1-4
Cartusia Kartuzy (III) 3:0 KP Starogard Gdański (III)
5.runda
GDAŃSK 11/12 października
Jaguar Gdańsk (IV) 4:2 AS Kolbudy (IV)
Portowiec Gdańsk (A) 0:10 KP Starogard Gdański (III)
Borowiak Czersk (IV) 1:4 Chojniczanka II Chojnice (IV)
Centrum Pelplin (V) 6:1 Orlęta Reda (V)
Wierzyca Pelplin (IV) 1:4 Cartusia Kartuzy (III)
Bałtyk II Gdynia (V) 0:4 Wikęd Luzino (IV)
Start Mrzezino (A) 0:2 Bałtyk Gdynia (III)
Stoczniowiec II Gdańsk (B) 0:2 Gedania Gdańsk (III)
Gryf Wejherowo (IV) 5:0 MKS Władysławowo (IV)
Wietcisa Skarszewy (V) 0:4 Stolem Gniewino (III)
5. runda
SŁUPSK 11/12 października
Gryf II Słupsk (V) 0:2 Sparta Sycewice (IV)
MKS Debrzno (V) 0:10 Gryf Słupsk (IV)
Pogoń Lębork (IV) 1:3 Bytovia Bytów (IV)
Garbarnia Kępice (V) 0:8 Anioły Garczegorze (IV)
4. runda
MALBORK 11/12 października
Supra Kwidzyn (V) 1:2 Pomezania Malbork (IV)
Błękitni Stare Pole (V) 1:4 Grom Nowy Staw (IV)
4. runda
GDAŃSK 28 września 2022
Centrum Pelplin (V) 5:0 Styna Godziszewo (V)
Wierzyca Pelplin (IV) 4:1 GKS Kowale (IV)
Kaszubia Kościerzyna (A) 0:4 Gryf Wejherowo (IV)
Zenit Łęczyce (V) 1:8 Chojniczanka II Chojnice (IV)
Wikęd Luzino (IV) 4:1 Arka II Gdynia (IV)
Gedania II Gdańsk (V) 1:2 AS Kolbudy (IV)
Stoczniowiec II Gdańsk (B) 3:2 Czarni Pruszcz Gdański (IV)
Sędziowie Pomorskiego ZPN 0:6 Portowiec Gdańsk (A)
Wietcisa Skarszewy (V) 4:2 Kolejarz Ekomel Chojnice (V)
GTS Mokry Dwór (V) 1:4 Jaguar Gdańsk (IV)
Bałtyk II Gdynia (V) 1:0 Cartusia II Kartuzy (V)
Radunia II Stężyca (V) 4:5 Orlęta Reda (V)
Start Mrzezino (V) 4:2 KS Skorzewo (V)
Kaszuby Połchowo (B) 0:11 Borowiak Czersk (IV)
Pomorzanin ERRA Gdynia (A) 0:6 MKS Władysławowo (IV)
3. runda
MALBORK 28 września 2022
Żuławy Nowy Dwór Gdański (V) 0:7 Pomezania Malbork (IV)
Supra Kwidzyn (V) 3:2 Powiśle Dzierzgoń (IV)
Błękitni Kmiecin (A) 0:6 Grom Nowy Staw (IV)
Amatorka Mikołajki Pomorskie (A) 1:2 Błękitni Stare Pole (V)
3. runda
SŁUPSK 28 września
Gryf II Słupsk (V) 6:1 Jantar Ustka (IV)
Pomorze Potęgowo (V) 2:3 Sparta Sycewice (IV)
Czarni Czarne (V) 0:3 MKS Debrzno (V)
WALKOWER - gospodarze zrezygnowali z gry
Myśliwiec Tuchomie (V) 3:7 Gryf Słupsk (IV)
Start Miastko (V) 0:3 Pogoń Lębork (IV)
KP Damnica (A) 3:9 Anioły Garczegorze (IV)
Skotawia Dębnica Kaszubska (V) 0:4 Bytovia Bytów (IV)
Garbarnia Kępice (V) 3:0 Sokół Wyczechy (V)
WALKOWER - goście zrezygnowali z gry
3. runda
GDAŃSK 14 września 2022
Feniks Mechowo (B) 1:6 Zenit Łęczyce (V)
Kaszuby Połchowo (B) 4:2 Stolem II Gniewino (A)
Start Mrzezino (A) 5:0 Sztorm Kosakowo (V)
Sedziowie Pomorskiego ZPN 4:0 Zatoka 95 Puck (A)
Celtic Reda (A) 3:3 k.2-4 Orlęta Reda (V)
Czarni II Pruszcz Gdański (B) 1:7 Gedania II Gdańsk (V)
KP Gdynia (A) 2:4 GTS Mokry Dwór (V)
Pomerania Gdańsk (B) 1:6 Portowiec Gdańsk (A)
Osiczanka Osice (V) 4:6 AS Kolbudy (IV)
Jaguar II Gdańsk (V) 3:3 k.1-4 Bałtyk II Gdynia (V)
KS Sulmin (B) 1:7 Stoczniowiec II Gdańsk (B)
Pomorzanin Gdynia (A) 5:1 Orzeł Trąbki Wielkie (V)
Cartusia II Kartuzy (V) 3:0 Wda Lipusz (V)
WALKOWER - gospodarze zrezygnowali z gry
Remus Mirachowo (B) 2:4 KS Skorzewo (V)
KS Mściszewice (A) 2:6 Radunia II Stężyca (V)
Kaszubia Kościerzyna (A) 4:0 LKP Nowa Karczma (A)
Gryf Tczew (A) 2:7 Centrum Pelplin (V)
Brda Rytel (A) 1:4 Styna Godziszewo (V)
Meteor Pinczyn (V) 2:4 Kolejarz Chojnice (V)
MKP Szlachta (A) 1:7 Wietcisa Skarszewy (V)
2. runda
GDAŃSK 30/31 sierpnia
Dragon Bojano (A) 1:6 Sztorm Kosakowo (V)
Gryf II Wejherowo (V) 1:2 Orlęta Reda (V)
Arka Prusewo (B) 2:11 Stolem II Gniewino (A)
Zatoka Puck (A) 3:2 Barca Bolszewo (A)
Norda Karwia (B) 1:3 Feniks Mechowo (B)
Huragan Smolno (B) 1:5 Celtic Reda (A)
Wikęd II Luzino (A) 1:3 Zenit Łęczyce (V)
Kaszuby Połchowo (B) 2:2 k.5-4 Orkan Rumia (V)
Start Mrzezino (A) 3:1 Sokół Bożepole Wielkie (V)
AP KP Gdynia (B) 1:3 Orzeł Trąbki Wielkie (V)
Pomerania Gdańsk (B) 6:3 Wisła Długie Pole (A)
Gedania III Gdańsk (juniorzy) 0:1 Osiczanka Osice (V)
KP Gdynia (A) 3:1 GTS Pruszcz Gdański (V)
Respect Przejazdowo (B) 2:3 GTS Mokry Dwór (V)
Czarni II Pruszcz Gdański (B) 5:2 GLKS Różyny (V)
Sędziowie Pomorskiego ZPN 7:1 Wisła Steblewo (B)
Stoczniowiec Gdańsk (V) 0:3 Gedania II Gdańsk (V)
GTS Rokitnica (B) 1:6 Pomorzanin Gdynia (A)
Orzeł Straszyn (A) 1:4 Jaguar II Gdańsk (V)
Stoczniowiec II Gdańsk (B) 6:0 AP KP II Gdynia (B)
AP Bałtyk Gdynia (juniorzy) 1:4 Portowiec Gdańsk (A)
Bałtyk II Gdynia (V) : WOLNY LOS
Sobieski Gniew (B) 0:9 Styna Godziszewo (V)
Pomorzanka Skórcz (B) 0:1 MKP Szlachta (A)
GKS Bobowo (A) 2:5 Gryf Tczew (A)
Sokół Lubichowo (A) 2:5 Meteor Pinczyn (A)
Victoria Kaliska (A) 1:2 Wietcisa Skarszewy (V)
Wisła Tczew (B) 0:3 Centrum Pelplin (V)
WALKOWER - gospodarze zrezygnowali z gry
LKP Nowa Karczma (A) 2:1 Amator Kiełpino (A)
KS Mściszewice (A) : WOLNY LOS
Kaszubia Kościerzyna (A) 4:1 Tęcza Brusy (V)
Remus Mirachowo (B) 3:0 Gwiazda Karsin (V)
WALKOWER - goście zrezygnowali z gry
Brda Rytel (A) 3:0 GKS Sierakowice (V)
WALKOWER - goście zrezygnowali z gry
Unia Klawkowo (A) 2:4 Wda Lipusz (V)
KS Sulmin (B) 5:4 KS Chwaszczyno (V)
Wierzyca Stara Kiszewa (B) 0:6 Cartusia II Kartuzy (V)
Chojniczanka III Chojnice (juniorzy) 1:3 Radunia II Stężyca (V)
Pomorzanin Banino (B) 3:4 KS Skorzewo (V)
Perła Czyczkowy (B) 0:6 Kolejarz Chojnice (V)
MALBORK 14 września 2022
Spójnia Sadlinki (V) 1:5 Supra Kwidzyn (V)
Relax Ryjewo (A) 1:4 Żuławy Nowy Dwór Gdański (V)
Delta Miłoradz (V) 2:3 Błękitni Stare Pole (V)
Błękitni Kmiecin (A) 6:3 Wisła Korzeniewo (V)
Pogoń Prabuty (V) 2:7 Grom Nowy Staw (IV)
KS Czernin (B) 1:6 Amatorka Mikołajki Pomorskie (A)
Błyskawica Postolin (A) 1:3 Pomezania Malbork (IV)
Olimpia Sztum (V) 1:2 Powiśle Dzierzgoń (IV)
SŁUPSK
3. runda 14 września 2022
Kaszubia II Studzienice (A) 0:4 Skotawia Dębnica Kaszubska (V)
Błękitni Motarzyno (A) 1:3 Myśliwiec Tuchomie (V)
Granit Kończewo (A) 1:4 Gryf II Słupsk (A)
KS Damnica (A) 6:1 KS Włynkówko (V)
Pomorze Potęgowo (V) 3:0 Jantaria Pobłocie (V)
WALKOWER - GOŚCIE ZREZYGNOWALI Z GRY
Garbarnia Kępice (V) 3:1 Kaszubia Studzienice (V)
2. runda
Kaszubia II Studzienice (A) 2:1 Piast Człuchów (V)
Brda Przechlewo (V) 1:7 Kaszubia Studzienice (V)
Granit Kończewo (A) 5:2 Dolina Gałęźnia Wielka (V)
Słupia Kobylnica (A) 1:3 Garbarnia Kępice (V)
KS Damnica (A) 8:2 Leśnik Cewice (V)
Diament Trzebielino (A) 4:6 Myśliwiec Tuchomie (V)
Lew Lębork (A) 2:7 Pomorze Potęgowo (V)
Stal Jezierzyce (A) 0:1 KS Włynkówko (V)
Unison Machowino (V) 0:8 Gryf II Słupsk (V)
Błękitni Motarzyno (A) 3:1 GTS Czarna Dąbrówka (V)
1. runda
GDAŃSK 13/14 sierpnia 2022
GoRopes Gdańsk (niezrzeszeni) 0:3 Gedania III Gdańsk (juniorzy)
WALKOWER - gospodarze zrezygnowali z gry
ExSiedlce Oldboys (niezrzeszeni) 0:3 AP Bałtyk Gdynia (juniorzy)
WALKOWER - gospodarze zrezygnowali z gry
Marynarka Wojenna Gdynia (niezrzeszeni) 0:4 Chojniczanka III Chojnice (juniorzy)
Sędziowie Pomorskiego ZPN (niezrzeszeni) 3:0 Unia 1923 Tczew (niezrzeszeni)
WALKOWER - goście zrezygnowali z gry
MALBORK 13/14 sierpnia 2022
Powiśle Pawlice Rakowiec 1:3 Relax Ryjewo
Lisovia Lisewo 0:2 Błyskawica Postolin
Skra Kończewice 2:3 Błękitni Kmiecin
Bałtyk Sztutowo 1:4 Amatorka Mikołajki Pomorskie
KS Czernin 5:0 Orzeł Ząbrowo
SŁUPSK 13/14 sierpnia 2022
Skra Bińcze 0:6 Kaszubia II Studzienice
Błękitni Motarzyno 3:1 Granit Koczała
GKS Kołczygłowy 1:6 Granit Kończewo
KS Zaleskie 1:6 Słupia Kobylnica
Szansa Siemianice 0:1 ZS Damnica
Diament Trzebielino 3:2 Echo Biesowice
Total Page Visits: 388 - Today Page Visits: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post