Remis w meczu na szczycie Klasy B.

Wczoraj, w Sopocie, czołowe zespoły gdańskiej Klasy B - grupy 2, Respect Przejazdowo oraz Tylko Lechia Gdańsk, rozegrały mecz na szczycie. Skończyło się podziałem punktów 1-1.

Prowadzenie dla formalnych gości tego spotkania, TLG, zdobył w 38' Paolo Sergio Aliberto Filho... strzałem samobójczym. Wyrównał pięć minut po zmianie stron Miłosz Sadowski.


Mecz Respectu Przejazdowo z Tylko Lechia Gdańsk to nie tylko spotkanie dwóch zespołów walczących o awans do Klasy A, to także okazja do spotkania z wieloma znanymi zawodnikami, zwłaszcza rodem z Gdańska. To również zawodnicy z niedaleką przeszłością w Ekstraklasie i bramkami na najwyższym poziomie w Polsce. Gdyby dokładnie policzyć, to tych występów uzbierałoby się ponad 300, a goli kilkadziesiąt.foto: Tylko Lechia Gdańsk
Były również gwiazdy i legendy

Oba zespoły przewodzą ligowej tabeli i walczą o awans, ale nie są w tej walce osamotnieni. Tuż za ich plecami są świetnie spisujący się młodzi zawodnicy Stoczniowca Gdańska, a krok dalej młodzież Jaguara Gdańsk. Wszyscy z realnymi szansami na wygranie tych rozgrywek.

AKTUALNA TABELA

foto: Tylko Lechia Gdańsk
foto: Tylko Lechia Gdańsk
foto: Tylko Lechia Gdańsk
foto: Tylko Lechia Gdańsk
Total Page Visits: 370 - Today Page Visits: 1

WASZE KOMENTARZE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *