1 October 2022

mecze kontrolne pomorskich drużyn - 11-13 lutego

Pomorskie drużyny rozegrały swoje kolejne mecze towarzyskie przed wiosenną rundą rozgrywek. Wyniki:



Kaszuby Połchowo
6 : 5 KP Gdynia
Daniecki (3), Orański, Zawielak, Czarnecki



Zawisza Borzytuchom 3 : 1 Błękitni Motarzyno
Kmiecik (2), Bartłomiejczuk



Huragan Nowe Polaszki 3 : 5 LKP Nowa Karczma
Woźniak (2), Trzeźwiński



Skotawia Dębnica Kaszubska 7 : 1 ZS Damnica
Serkowski (3), Musiał (2), Nowak, zawodnik testowany



KP Wandowo 1 : 6 Orzeł Głogowo
Nikodem Szalkowski



Wda Czarna Woda 7 : 3 MKP Szlachta
Sławomir Malinowski (4), Sebastian Ptaszek (3)



Myśliwiec Tuchomie 4 : 2 Dolina Gałąźnia Wielka
Adam Gross (2), Dawid Kielpiński (2)



Marcus Gdynia 0 : 12 AP Lotos Gdańsk




Słowińska (4), Karwacka (2), Kołodziejek (2), Szewczuk, Okoń, Grzywińska, Bida
Wybrzeże Objazda 6 : 1 KS Zaleskie
P.Cyrankowski (3), R.Cyrankowski, Ciesielski, Dynysiuk



Piast Człuchów 4 : 3 Grom Więcbork
Dominik Gołuński (2), Adam Kluk, Arkadiusz Zachajczuk



Orzeł Borkowo 4 : 5 Start Kulice





Gwiazda Karsin 3 : 3 Orzeł Trąbki Wielkie
Frymark, Kortas, Chyła


Daniel Jaśniewski, zawodnik testowany (2)
Stoczniowiec Gdańsk 3 : 2 GLKS Różyny
Kamil Borkowski (2), zawodnik testowany



Orkan Gostkowo 2 : 2 Brda Przechlewo
Paweł Słowik, Damian Pałasz



Gryf II Słupsk 6 : 1 Arkadia Malechowo
Lange (2), Kauch, Kiełbasa, zawodnik testowany (2)



Pomorzanin Gdynia 8 : 1 Syrena Młynary
Fedorowicz (3), Wróblewski (2), Rodnenok, Pierzchała, Lewandowski



GOSRiT Luzino 10 : 1 Victoria Sianów
Drewa (4), Grunwald, Sikora, Barra, Falk, Syldatk, Deik



Polonez Bobrowniki 2 : 0 Błękitni Tychowo
Ksawier Staszczuk (2)



KS Klukowo 2 : 7 Morena Gdansk




Żuk (2), Walukowicz, S.Kochanowski, zawodnicy testowani (3)
MKS Debrzno 3 : 2 Polonia Jastrowie
Stalka, Szostek, Grabka



Centrum Pelplin 1 : 3 Wietcisa Skarszewy
Dawid Smoliński



Pomezania II Malbork 0 : 4 Rodło Kwidzyn





GTS Juszkowo 4 : 6 KS Sulmin
M.Cieślik (2), Pater, Miszczykowski



GTS Juszkowo 4 : 6 Sokół Ełganowo
Horobiński (2), Pater, P.Czapran



Skra Kończewice 5 : 7 Pomerania Gdańsk
Jacek Szinrock (3), Szymon Szczypkowski (2)



Orzeł Gołubie 3 : 2 FC Gowidlino
Damian Hinca, Robert Niklas, Szymon Julke



Wisła Korzeniewo 4 : 4 Olimpia Sztum
Dąbrowski (2), Gwóźdź, Korynt



Sławek Borzechowo 4 : 0 Grom Kleszczewo
A.Różański, Lorek, Ossowski, M.Czubek



Chojniczanka II Chojnice 2 : 3 Start Pruszcz
Mateusz Koniuszy, KAcper Sztuka



Orzeł Straszyn 5 : 6 Lisovia Lisewo




Steinka, Maciuński, Drążek, zawodnik testowany (3)
Meteor Pinczyn 1 : 1 GTS Mokry Dwór
Suchewicz



Spójnia Sadlinki 4 : 5 Błękitni Stare Miasto
Dawid Torłop (3), Tomasz Gburczyk


Donaj (2), Stachowiak, Gajewski, zawodnik testowany
Grom Leśno 5 : 4 Urania Udopie
Słomiński, Lubiński, Lemańczyk, Literski, Skwierawski


F.Zblewski (2), M.Zblewski, Hendel
Powiśle Dzierzgoń 1 : 4 Olimpia II Elbląg
Tramowski



GKS Przodkowo 1 : 1 Grom Nowy Staw




Gruszewski
Jantar Ustka 1 : 9 Stolem Gniewino




Wachowiak (4), Kamil Patelczyk (2), Jeżowski, Balewski, Sroka
Lew Lębork 3 : 6 GTS Czarna Dąbrówka
Świątek, Suszko, Tuskowski


Wnuk-Lipiński (2), Wolski, Smentoch, Janikiewicz, Wdowczyk
Czarni Piece 3 : 3 Wierzyca Stara Kiszewa




Rożek (2), Klaman
Pomezania Malbork 1 : 2 Arka II Gdynia
Robert Wesołowski



AP KP Gdynia 1 : 6 Start Mrzezino




Groenwald (3), Pieper (2), Grzywacz
Pogoń Gardeja 3 : 4 Relax Ryjewo
Tabor (2), Kamieciecki



Arka II Gdynia 1 : 2 Kaszubia Kościerzyna




Klinkosz, Wróbel
OKS Janowo 0 : 9 GOSRiT Luzino





Olimpia Sztum 4 : 4 Wisła Korzeniewo
Mateusiak, Wojtkowski, M.Kopecki, samobójcza



Gryf II Słupsk 2 : 3 Start Miastko
Klimas, zawodnik testowany


Bryndal, Szwajczewski, Guzowski
Gryf Słupsk 5 : 1 Wieża Postomino





Pogoń Prabuty 4 : 3 Unia Susz





Anioły Garczegorze 1 : 0 Sokół Bożepole Wielkie
Słumiński



Dragon Bojano 3 : 2 Barca Bolszewo
Gracjan Zandecki (2), Mateusz Damięcki



Bytovia Bytów 13 : 0 Jantaria Pobłocie
Rzepiński (3), Lejk (2), Wojach (2), Jakubek (2), Kaydrovych, Malich, Tochman, samobójcza



Lechia II Gdańsk 2 : 1 Bałtyk Gdynia
Jakub Kałuziński, Bartosz Brzęk


Jankowski
Czarni Pruszcz Gdański 3 : 0 GTS Pruszcz Gdański
Michał Włodarczyk (2), zawodnik testowany



Ruch Gościszewo 1 : 1 Mady Ostaszewo
Bartosz Kluka


Paweł Majka
Pogoń Lębork 0 : 2 Gryf Wejherowo




Godlewski, Kwidziński
Arka Gdynia 4 : 0 GKS Przodkowo
Siemaszko(3), Marcus



Korona Cedry Małe 3 : 8 Czarni Przemysław
Peters, Kielbicki, Partyka



MKS Władysławowo 2 : 2 KS Chwaszczyno
Proena (2)


Radziak (2)
Tęcza Brusy 3 : 1 Lipniczanka Lipnica
Robert Orzłowki (2), Seweryn Mientki


Łukasz Chylewski
Arka Gdynia 2 : 0 Stomil Olsztyn
Adamczyk, Kobacki



Chojniczanka Chojnice 3 : 1 Unia Swarzędz
Pląskowski, Skrzypczak, Karbowy



Barca Bolszewo 2 : 5 GOSRiT II Luzino

Total Page Visits: 228 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post TRZECIOLIGOWIEC Z PRZODKOWA WZMACNIA SKŁAD
Next post GEDANIA WZMACNIA SKŁAD PRZED WALKĄ O AWANS