Zniszczone boisko w Mirachowie…

Jakby problemów z pandemią i zawieszeniem rozgrywek było jeszcze mało, zawodników i działaczy b-klasowego Remusa Mirachowo spotkał jeszcze jeden, bardzo poważny, kłopot. Ktoś zniszczył im murawę boiska.

Jak podaje informacje portal expresskaszubski.pl murawa została zdewastowana przez osobę poruszającą się po boisku quadem, albo innym pojazdem.

Współczujemy Klubowi z Mirachowa. Niestety, ich praca, pozyskane fundusze społeczne, marzenia – wszystko to było bez znaczenia dla człowieka, który to wszystko zniszczył swoją głupotą. Tylko ci, którzy samodzielnie zabierają się na realizowanie swoich pasji, którzy próbują “zrobić coś z niczego” wiedzą jaki to jest dramat, kiedy w jeden dzień cała praca, cała energia społeczna zostaje zniweczona.

To nie jest rzadki przypadek. Nie tylko w Mirachowie praca sportowych społeczników i zapaleńców jest marnowana przez bezrefleksyjnych osobników.

Na szczęście tutaj jest szansa na złapanie winnego. Według informacji kaszubskiego portalu Burmistrz Kartuz ufundował nagrodę za złapanie sprawcy, lub sprawców zdarzenia.

zdjęcie: expresskaszubski.pl


Total Page Visits: 317 - Today Page Visits: 1

One thought on “Zniszczone boisko w Mirachowie…”

WASZE KOMENTARZE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *