27 January 2023

Zniszczone boisko w Mirachowie…

Read Time:46 Second

Jakby problemów z pandemią i zawieszeniem rozgrywek było jeszcze mało, zawodników i działaczy b-klasowego Remusa Mirachowo spotkał jeszcze jeden, bardzo poważny, kłopot. Ktoś zniszczył im murawę boiska.

Jak podaje informacje portal expresskaszubski.pl murawa została zdewastowana przez osobę poruszającą się po boisku quadem, albo innym pojazdem.

Współczujemy Klubowi z Mirachowa. Niestety, ich praca, pozyskane fundusze społeczne, marzenia – wszystko to było bez znaczenia dla człowieka, który to wszystko zniszczył swoją głupotą. Tylko ci, którzy samodzielnie zabierają się na realizowanie swoich pasji, którzy próbują “zrobić coś z niczego” wiedzą jaki to jest dramat, kiedy w jeden dzień cała praca, cała energia społeczna zostaje zniweczona.

To nie jest rzadki przypadek. Nie tylko w Mirachowie praca sportowych społeczników i zapaleńców jest marnowana przez bezrefleksyjnych osobników.

Na szczęście tutaj jest szansa na złapanie winnego. Według informacji kaszubskiego portalu Burmistrz Kartuz ufundował nagrodę za złapanie sprawcy, lub sprawców zdarzenia.

zdjęcie: expresskaszubski.pl


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 206 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

One thought on “Zniszczone boisko w Mirachowie…

  1. […] na cel obiekt sportowy. W ubiegłym sezonie informowałem o zniszczeniu boiska w Mirachowie. Zniszczone boisko w Mirachowie… » (pomorskieligi.pl) Tym razem trafiło na Skotawię Dębnica Kaszubska. Chuligani zniszczyli ogrodzenie, płoty, […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Bytovia Bytów 2:3 KKS Kalisz
Next post Raków Częstochowa rywalem Arki…