KOMPLET WYGRANYCH POMORSKICH DRUŻYN

1/32 FINAŁU PUCHARU POLSKI KOBIET

Pomorskie piłkarki rywalizowały dziś w 1/32 finału Pucharu Polski. Wszystkie nasze drużyny, które wyszły na boiska, wygrały swoje mecze i awansowały do 1/16 finału Pucharu Polski.

praga warszawa 1:12 ap orlen gdańsk

Różnica poziomów między Ekstraligą a II Ligą była bardzo znaczna. W końcówce spotkania padały już debiutanckie gole dla gdańszczanek.

bramki: Julia Włodarczyk (cztery), Marcelina Preuss (dwie), Kim Sanford (dwie), Zuzanna Grzywińska, Angelika Kołodziejek, Nadia Chaika oraz Anna Skrzypczyk.

Śląsk ii wrocław 3:4 checz marcus gdynia

Checz Marcus Gdynia wyeliminował rezerwy Śląska Wrocław występujące nominalnie w IV lidze. W regulaminowym czasie było 3:3, choć gospodynie prowadziły już 3-1. W ostatniej minucie regulaminowego spotkania Weronika Szmatuła strzeliła gola na wagę dogrywki, a ta sama zawodniczka w ostatniej minucie dogrywki zapewniła swojej drużynie awans.

bramki: Weronika Szmatuła (dwie) Klaudia Kamińska, Milena Kowalska.

lech uam poznań 0:1 pogoń tczew

Ze wszystkich drużyn to tczewianki miały zapewne najsilniejsze rywalki. Poznański Lech przechodzi kolejne szczeble ligowej drabiny w Polsce i obecnie jest liderem tabeli II ligi z kompletem wygranych spotkań. Nic dziwnego, że spotkanie w Poznaniu było bardzo zacięte i długo pozostawało bez rozstrzygnięcia. Dopiero w doliczonym czasie gry tczewianki po strzale Katarzyny Nowak z rzutu karnego zapewniły sobie wygraną i awans do dalszej fazy rozgrywek.

bramka: Katarzyna Nowak

pogoń ii tczew - bielawianka bielawa - nie odbył się

Zdobywczynie Wojewódzkiego Pucharu Polski - rezerwy Pogoni Tczew - miały rozegrać mecz w pierwszoligową Bielawianką Bielawa, ale mecz nie odbył się. W zasadzie nie wiadomo nic więcej. Nie znajdziemy informacji na mediach klubowych.

foto: AP Orlen Gdańsk
Total Page Visits: 302 - Today Page Visits: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post