3 December 2022
ROZKŁAD

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA POMORZU

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA POMORZU NA POMORZU

PKO BP EKSTRAKLASA
NIEDZIELA 15:00 LECHIA GDAŃSK - STAL MIELEC 1 0
FORTUNA 1.LIGA
NIEDZIELA 12:40 ŁKS ŁÓDŹ - ARKA GDYNIA 3 1
NIEDZIELA 15:00 CHOJNICZANKA CHOJNICE - ODRA OPOLE 1 2
eWINNER 2.LIGA
SOBOTA 18:00 STOMIL OLSZTYN - RADUNIA STĘŻYCA 3 2
III LIGA
SOBOTA 12:00 GEDANIA GDAŃSK - UNIA JANIKOWO 2 1
SOBOTA 13:00 UNIA SOLEC KUJAWSKI - KP STAROGARD GDAŃSKI 1 2
SOBOTA 13:00 STOLEM GNIEWINO - ZAWISZA BYDGOSZCZ 0 0
SOBOTA 14:00 SOKÓŁ KLECZEW - BAŁTYK GDYNIA 2 1
SOBOTA 14:00 OLIMPIA GRUDZIĄDZ - CARTUSIA KARTUZY 3 0
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
SOBOTA 11:00 JANTAR USTKA - POMEZANIA MALBORK 2 9
SOBOTA 11:00 ANIOŁY GARCZEGORZE - CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI 0 2
SOBOTA 11:00 BOROWIAK CZERSK - POWIŚLE DZIERZGOŃ 6 2
SOBOTA 14:00 GRYF WEJHEROWO - GKS KOWALE 2 1
SOBOTA 15:00 WIERZYCA PELPLIN - MKS WŁADYSŁAWOWO 1 2
NIEDZIELA 11:00 ARKA II GDYNIA - GRYF SŁUPSK 5 3
NIEDZIELA 12:00 POGOŃ LĘBORK - AS KOLBUDY 0 4
NIEDZIELA 13:00 BYTOVIA BYTÓW - GROM NOWY STAW 1 2
NIEDZIELA 14:00 SPARTA SYCEWICE - JAGUAR GDAŃSK 1 0
NIEDZIELA 20:00 CHOJNICZANKA II CHOJNICE - WIKĘD LUZINO 1 1
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 11:00 GTS PRUSZCZ GDAŃSKI - ORKAN RUMIA 6 3
SOBOTA 11:00 JAGUAR II GDAŃSK - GKS SIERAKOWICE 3 1
SOBOTA 13:00 KS CHWASZCZYNO - SZTORM KOSAKOWO 2 1
SOBOTA 13:00 ORZEŁ TRĄBKI WIELKIE - ZENIT ŁĘCZYCE 3 1
NIEDZIELA 10:30 GTS MOKRY DWÓR - GEDANIA II GDAŃSK 2 5
NIEDZIELA 13:00 CARTUSIA II KARTUZY - SOKÓŁ BOŻEPOLE WIELKIE 2 2
NIEDZIELA 13:00 BAŁTYK II GDYNIA - OSICZANKA OSICE 6 0
NIEDZIELA 14:00 GLKS RÓŻYNY - STOCZNIOWIEC GDAŃSK 1 2
NIEDZIELA 14:00 ORLĘTA REDA - GRYF II WEJHEROWO 4 1
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
SOBOTA 11:00 SPÓJNIA SADLINKI - RADUNIA II STĘŻYCA 1 3
SOBOTA 11:00 STYNA GODZISZEWO - KOLEJARZ CHOJNICE 2 3
SOBOTA 13:00 WIETCISA SKARSZEWY - SUPRA KWIDZYN 5 2
SOBOTA 13:00 POGOŃ PRABUTY - GWIAZDA KARSIN 2 1
SOBOTA 14:00 OLIMPIA SZTUM - ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI 0 4
SOBOTA 14:00 TĘCZA BRUSY - CENTRUM PELPLIN 3 2
SOBOTA 14:00 METEOR PINCZYN - WDA LIPUSZ 3 2
SOBOTA 14:00 BŁĘKITNI STARE POLE - DELTA MIŁORADZ 1 2
SOBOTA 14:00 WISŁA KORZENIEWO - KS SKORZEWO 2 1
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 11:00 DOLINA SPERANDA NIEPOGLĘDZIE - GARBARNIA KĘPICE 2 2
SOBOTA 14:30 UNISON MACHOWINO - KS WŁYNKÓKO 3 2
SOBOTA 15:00 BRDA PRZECHLEWO - CZARNI CZARNE 1 3
SOBOTA 15:00 SOKÓŁ WYCZECHY - START MIASTKO 3 1
NIEDZIELA 11:00 KASZUBIA STUDZIENICE - LEŚNIK CEWICE 2 0
NIEDZIELA 12:00 MYŚLIWIEC TUCHOMIE - PIAST CZŁUCHÓW 3 2
NIEDZIELA 14:00 MKS DEBRZNO - SKOTAWIA DĘBNICA KASZUBSKA 4 3
NIEDZIELA 15:30 GRYF II SŁUPSK - GTS CZARNA DĄBRÓWKA 8 0
KLASA A - GRUPA 1
SOBOTA 12:00 START MRZEZINO - POMORZANIN GDYNIA 4 2
SOBOTA 14:00 BŁYSKAWICA REDA - STOLEM II GNIEWINO 2 3
SOBOTA 14:00 CELTIC REDA - KP GDYNIA 5 6
SOBOTA 15:00 OGNIWO SOPOT - MKS II WŁADYSŁAWOWO 3 3
SOBOTA 15:00 OKS JANOWO - BARCA BOLSZEWO 2 1
NIEDZIELA 11:00 SOLAR WŁADYSŁAWOWO - WIKĘD II LUZINO 6 1
NIEDZIELA 15:00 ZATOKA 95 PUCK - DRAGON BOJANO 1 1
KLASA A - GRUPA 2
PIĄTEK 20:00 ORZEŁ STRASZYN - KORONA CEDRY MAŁE 3 0
SOBOTA 12:00 POTOK PSZCZÓŁKI - GKS ŻUKOWO 1 0
SOBOTA 13:00 PORTOWIEC GDAŃSK - GTS ROTMANKA 2 1
SOBOTA 14:00 SOKÓŁ EŁGANOWO - SPORTING LEŹNO 0 1
NIEDZIELA 12:00 GRYF GORĘCZYNO - WISŁA DŁUGIE POLE 7 2
NIEDZIELA 12:00 ORZEŁ GOŁUBIE - CZARNI PRZEMYSŁAW 1 3
NIEDZIELA 14:30 AMATOR KIEŁPINO - KS MŚCISZEWICE 5 2
KLASA A - GRUPA 3
SOBOTA 11:00 GROM KLESZCZEWO - SOKÓŁ LUBICHOWO 1 1
SOBOTA 14:00 KASZUBIA KOŚCIERZYNA - UNIA KLAWKOWO 7 0
SOBOTA 14:00 NOWI NOWA CERKIEW - MKP SZLACHTA 0 2
SOBOTA 14:00 SOKÓŁ ZBLEWO - WDA CZARNA WODA 2 4
SOBOTA 15:00 VICTORIA KALISKA - LKP NOWA KARCZMA 6 0
SOBOTA 15:00 BRDA RYTEL - JANTAR PAWŁOWO 4 1
SOBOTA 15:00 SŁAWEK BORZECHOWO - GKS BOBOWO 5 1
KLASA A - GRUPA 4
SOBOTA 12:00 AMATORKA MIKOŁAJKI POMORSKIE - BŁĘKITNI KMIECIN 1 1
SOBOTA 13:00 LKS WAPLEWO WIELKIE - RODŁO TRZCIANO 5 3
SOBOTA 14:00 ŚWIT RADOSTOWO - GRYF TCZEW 1 7
SOBOTA 14:00 BŁĘKITNI STARE MIASTO - BŁYSKAWICA POSTOLIN 2 4
SOBOTA 14:00 RELAX RYJEWO - RODŁO KWIDZYN 1 4
NIEDZIELA 11:00 WKS LIGNOWY SZLACHECKIE - LISOVIA LISEWO 1 6
NIEDZIELA 14:00 MADY OSTASZEWO - MEWA GNIEW 7 2
KLASA A - GRUPA 5
SOBOTA 14:00 DĄB KUSOWO - SOKÓŁ SZCZYPKOWICE 2 3
SOBOTA 14:00 BARTON BARCINO - STAL JEZIERZYCE 3 8
SOBOTA 15:00 DIAMENT TRZEBIELINO - SŁUPIA KOBYLNICA 2 1
SOBOTA 15:00 ECHO BIESOWICE - POLONEZ BOBROWNIKI 1 4
NIEDZIELA 11:00 WYBRZEŻE OBJAZDA - LEW LĘBORK 6 3
NIEDZIELA 14:00 KS DAMNICA - GRANIT KOŃCZEWO 3 0
KLASA A - GRUPA 6
SOBOTA 14:30 BŁĘKITNI MOTARZYNO - ORKAN GOSTKOWO 4 3
SOBOTA 15:00 URANIA UDORPIE - GRANIT KOCZAŁA 3 4
SOBOTA 15:00 MAGIC NIEZABYSZEWO - LIDER RYCHNOWY 1 3
SOBOTA 15:00 ZAWISZA BORZYTUCHOM - ZENIT REDKOWICE 8 0
NIEDZIELA 14:00 KASZUBIA II STUDZIENICE - VICTORIA DĄBRÓWKA 9 0
NIEDZIELA 14:00 LKS ŁEBUNIA - GROM NAKLA 0 0
KLASA B - GRUPA 1
SOBOTA 11:00 LATARNIK CHOCZEWO - KASZUBY POŁCHOWO 2 1
SOBOTA 15:00 AJAX LEŚNIEWO - ZENIT II ŁĘCZYCE 2 2
SOBOTA 15:00 NORDA KARWIA - ARKA PRUSEWO 5 1
SOBOTA 15:30 HURAGAN SMOLNO - LIDER DĘBOGÓRZE 6 1
NIEDZIELA 11:00 SOKÓŁ II BOŻEPOLE WIELKIE - FENIKS MECHOWO 1 4
NIEDZIELA 11:00 PUMA DARZLUBIE - SOKÓŁ STRZELNO 2 0
NIEDZIELA 19:00 AP KP GDYNIA - AP CASSUBIAN BOLSZEWO 2 1
KLASA B - GRUPA 2
SOBOTA 11:00 SOKÓŁ II EŁGANOWO - RESPECT PRZEJAZDOWO 1 7
SOBOTA 15:45 WISŁA STEBLEWO - AP KP II GDYNIA 3 3
NIEDZIELA 11:00 CZARNI II PRUSZCZ GDAŃSKI - STOCZNIOWIEC II GDAŃSK 1 3
NIEDZIELA 11:00 POMERANIA GDAŃSK - GTS JUSZKOWO 6 1
NIEDZIELA 11:00 KS KLUKOWO - KS SULMIN 2 4
NIEDZIELA 13:00 MORENA GDAŃSK - KS GRABINY ZAMECZEK 3 8
NIEDZIELA 15:00 GTS ROKITNICA - AP SOPOT 2 4
KLASA B - GRUPA 3
SOBOTA 11:00 KKS KOLECZKOWO - FC GOWIDLINO 4 1
SOBOTA 15:00 EKO-PROD SZEMUD - ORLIK PRZODKOWO 0 0
NIEDZIELA 11:00 GKS II ŻUKOWO - CERAMIK ŁUBIANA 2 6
NIEDZIELA 11:00 POMORZANIN BANINO - AP PRZYWIDZ 5 2
NIEDZIELA 11:00 REMUS MIRACHOWO - SANTANA NOWY KLINCZ 2 2
KLASA B - GRUPA 4
SOBOTA 15:00 KP BYTONIA - WIERZYCA STARA KISZEWA 2 4
SOBOTA 15:00 HURAGAN NOWE POLASZKI - SOKÓŁ LUBNIA 2 0
NIEDZIELA 14:00 BRDA WIELKIE HEŁMY - ORKAN HUTA BRUSY 5 1
NIEDZIELA 14:00 PERŁA CZYCZKOWY - GROM LEŚNO 0 1
NIEDZIELA 14:00 KOLEJARZ II CHOJNICE - ZIELONI ŁĄG 6 1
NIEDZIELA 15:00 BRDA II RYTEL - CZARNI PIECE 1 7
KLASA B - GRUPA 5
SOBOTA 12:00 KP WANDOWO - OTS OSIEK 8 0
SOBOTA 12:30 POWIŚLE PAWLICE RAKOWIEC - RODŁO II KWIDZYN 3 1
SOBOTA 14:30 SZPAK SKÓRCZ - SOBIESKI GNIEW 2 1
SOBOTA 14:30 POMORZANKA SKÓRCZ - ORZEŁ SUBKOWY 0 1
SOBOTA 15:30 POGOŃ SMĘTOWO - GKS GARDEJA 3 4
KLASA B - GRUPA 6
SOBOTA 14:00 NOGAT MALBORK - JURAND LASOWICE WIELKIE 2 2
SOBOTA 14:00 POWIŚLE STARY TARG - CZARNI STRASZEWO 6 0
SOBOTA 14:30 BAŁTYK SZTUTOWO - RUCH GOŚCISZEWO 4 0
SOBOTA 16:00 SKRA KOŃCZEWICE - REAL MYSZEWO 1 4
NIEDZIELA 14:00 KS CZERNIN - TĘCZA SZROPY 4 2
EKSTRALIGA KOBIET
SOBOTA 12:00 POGOŃ SZCZECIN - POGON TCZEW 4 0
NIEDZIELA 12:00 AP ORLEN GDAŃSK - SPORTIS KKP GDAŃSK 1 1
1.LIGA KOBIET
SOBOTA 12:00 SWD ODRA WODZISŁAW - CHECZ MARCUS GDYNIA 3 2
3. LIGA KOBIET
NIEDZIELA 12:00 WIKĘD LUZINO - VICTORIA NIEMCZ 2 3
NIEDZIELA 13:30 BŁĘKITNI STARGARD - LECHIA GDAŃSK 1 2
CLJ - 19
SOBOTA 11:00 POLONIA WARSZAWA - LECHIA GDAŃSK 0 0
NIEDZIELA 12:00 ESCOLA VARSOVIA WARSZAWA - ARKA GDYNIA 1 1
CLJ - 17
SOBOTA 11:00 ARKA GDYNIA - ODRA OPOLE 2 3
SOBOTA 12:00 LECHIA GDAŃSK - ZAWISZA BYDGOSZCZ 5 2
CLJ - 15
SOBOTA 12:00 WARTA POZNAŃ - LECHIA GDAŃSK 1 0
NIEDZIELA 11:00 AP REISSA POZNAŃ - AP ORLEN GDAŃSK 1 4
NIEDZIELA 13:00 JAGUAR GDAŃSK - POGOŃ SZCZECIN 0 2
12345678910111213141516171810920212223242526272
Total Page Visits: 142 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post KOMPLET WYGRANYCH POMORSKICH DRUŻYN
Next post NIE MOŻNA WYGRAĆ MECZU 0:6