Beniaminek z Rumi liderem pomorskiej IV ligi

GRAŁA IV LIGA

Orkan Rumia jest liderem tabeli pomorskiej IV ligi po rozegraniu dwóch kolejek.

Beniaminek pokonał po dramatycznym, wyjazdowym, spotkaniu MKS Władysławowo 2-1, zdobywając gole na wagę trzech punktów w ostatnich dziesięciu minutach gry (Maciej Kaszorek i Bartosz Olszewski). Gospodarze mimo że, od 39 minuty musieli grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla jednego ze swoich graczy, zdołali zdobyć bramkę (Sylwester Ilanz) i byli bliscy dowiezienia korzystnego rezultatu do końcowego gwizdka.

W ligowej tabeli oprócz Orkana Rumia, tylko Gedania ma na swoim koncie komplet dwu wygranych, choć podobnie jak zespół z Rumi, gdańszczanie musieli do samego końca walczyć o wygraną. Bramki Michała Gajewskiego, Wojciecha Zyski, Mateusza Borowskiego oraz Bartosza Zalewskiego w końcowych minutach spotkania dały gedanistom trzy punkty.

Total Page Visits: 261 - Today Page Visits: 1