GRALI POMORSCY JUNIORZY

GRALI JUNIORZY

JUNIORZY

Bilans meczów ostatniego weekendu:

3 wygrane
2 remisy
2 porażki

Bramki: 14-8

CLJ19

10. seria spotkań Centralnej Ligi Juniorów U19 będzie z zadowoleniem wspominana w Gdyni, a w Gdańsku raczej nie będą chcieli tej kolejki długo wspominać.

Arka wygrała wyjazdowy mecz w Szczecinie z Pogonią 2-0 po bramkach Marcela Predenkiewicza oraz Zaka Abbotta. Zwycięstwo bardzo cenne, niezależnie od tego, że Pogoń w tym sezonie nie należy do najsilniejszych ekip w CLJ-tce.

Lechia swój mecz rozgrywała w Lubinie z aktualnym Mistrzem Polski Juniorów Starszych - Zagłębiem. Gospodarze wygrali 2-1. Bramkę dla gdańszczan zdobył Mateusz Śmiglewski.

Po tej serii spotkań nasze drużyny nadal zajmują miejsca na granicy strefy spadkowej. Arka ostatnie bezpieczne - Lechia pierwsze spadkowe.

Za tydzień ważna kolejka i mecze Arki i Lechii z zespołami strefy spadkowej. Trzeba koniecznie wygrać.

CLJ17

To była bardzo dobra kolejka dla pomorskich juniorów młodszych.

Lechia wygrała trudny mecz z silną Wartą Poznań 2-1 po golach Marcela Bajko i Bartosza Borkowskiego. Lechia po tym meczu awansowała na szóste miejsce w ligowej tabeli CLJ17

Arka wygrała wysoko i pewnie ważny mecz Chrobrym Głogów czyli rywalem, który miał tylko jeden punkt mniej od Arkowców. 6-2 i cenne trzy punkty. Bramki dla Arki: Kuba Ozimek (trzy), Medard Kotowicz, Wiktor Sawicki oraz Marcel Bełz.

CLJ15

W Centralnej Lidze Trampkarzy rywalizuje w "naszej" grupie osiem zespołów. Trzy nasze ekipy walczą o zachowanie ligowego bytu czyli prawo gry w wiosennej części rozgrywek. Dwie najgorsze ekipy będą musiały opuścić rozgrywki. Matematyka mówi, że przynajmniej jeden zespół z Pomorza znajdzie się właśnie w tym gronie.

Jaguar zremisował z Lechią 1-1. Gol dla Jaguara Antoni Kowaluk. Dla Lechii Bartosz Pieczka.

AP Orlen Gdańsk nie sprostał w Poznaniu Warcie (0-2).

Do końca rozgrywek Jaguar i AP Orlen rozegrają jeszcze po pięć meczów. Lechia - 6 (zaległy z Lechem)

końcówka tabeli:
11 JAGUAR
9 LECHIA
----------------
8 ORLEN
3 APR POZNAŃ

foto: Stanisław Wrzosek - Arka Gdynia
Total Page Visits: 184 - Today Page Visits: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post