GRALI TRZECIOLIGOWCY

III LIGA - 9.KOLEJKA

Kolejną serię spotkań rozegrali III ligowcy. Cenne wygrane Gedanii, Stolemu i KPS. Porażka Cartusii i czerwona latarnia dla Bałtyku.

POGOŃ NOWE SKALMIERZYCE 1:2 STOLEM GNIEWINO

To kolejne spotkanie, w którym zespół zespół z Gniewina "rzutem na taśmę" strzela gole na wagę trzech punktów. Tym razem zrobili to w Nowe Skalmierzycach, na boisku zespołu, który kilka lat temu postawił się Gedanii. Bramki Mateusza Wachowiaka i Sebastiana Bartlewskiego dały niezwykle cenne trzy punkty.

KP STAROGARD GDAŃSKI 2:1 POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA

Trwa dobra passa zespołu z Kociewia. Dzięki bramkom Piotra Łysiaka i Mateusza Mączyńskiego KPS wywalczył bardzo ważne trzy ligowe punkty i siódme miesjce w tabeli.

UNIA SWARZĘDZ 1:2 GEDANIA GDAŃSK

Stuletnia Gedania nadal w świetnej kondycji. Mimo przegranej pierwszej połowy na trudnym terenie w Swarzędzu, po przerwie strzelili trzy gole (Filip Sosnowski, Adam Duda x2) i umocnili się na ligowym podium. Aż strach pomyśleć, co byłoby gdyby nie ten bardzo nieudany mecz inauguracyjny w sierpniu.

POGOŃ II SZCZECIN 1:0 CARTUSIA KARTUZY

Rezerwy Pogoni Szczecin wygrali z Cartusią.

BAŁTYK GDYNIA 1:2 OLIMPIA GRUDZIĄDZ

Bałtyk przegrał kolejne (już siódme) spotkanie ligowe. Bramkę zdobył Filip Łukasik. Dobra wiadomość jest taka, że gdynianie postawili się liderowi - zła natomiast, że nadal są bez wygranego meczu - jako jedyni - i spadki na ostatnie miejsce w tabeli.

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

6 -Wojciech Zyska (Gedania), Bartoszak (Jarota)
5- Adam Duda (Gedania), Bartosz Zalewski (Gedania), Balotelli (Olimpia), Bartkowiak (Polonia), Kapelusz (Świt), Winsztal (Olimpia), Wiśniewski (Vineta), Żylski (Zawisza)

POZOSTAŁE MECZE 9.KOLEJKI

SOKÓŁ KLECZEW 2:2 BŁĘKITNI STARGARD
ZAWISZA BYDGOSZCZ 5:1 UNIA JANIKOWO
VINETA WOLIN 0:1 UNIA SOLEC KUJAWSKI
JAROTA JAROCIN 2:3 ŚWIT SZCZECIN

foto: trojmaisto.pl

TABELA

Total Page Visits: 129 - Today Page Visits: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post