JUTRO FINAŁ POMORSKIEGO PUCHARU POLSKI

Jutro finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

O godzinie 19:00, w Bytowie, rozegrane zostanie spotkanie, którego stawką będzie Pomorski Puchar Polski.

Jaguar Gdańsk spotka się z Bałtykiem Gdynia.

Dla obu klubów to będzie bardzo ważne spotkanie i pewnie oprócz lokalnego prestiżu, przepustki na występ w ogólnopolskich rozgrywkach, wsparcia finansowego, oprócz tego wszystkiego, zapewne dla obu klubów będzie to także szansa na poprawienie nastroju w bliskim zakończenia sezonie.

Jaguar Gdańsk nie ukrywał, że jego celem numer jeden na ten sezon był awans do III ligi. Celu nie udało się zrealizować, Gedania była lepsza. Jaguarowi udało się za to zrewanżować lokalnego rywalowi w Pucharze Polski i teraz jest o jeden krok od sukcesu i zakończenia tego sezonu w bardzo pomyślnych nastrojach.

Bałtyk Gdynia zapewne nie miał w tym sezonie tak ambitnych planów, jak awans, ale również nie spodziewał się, że będzie to tak trudny sezon. Gdynianie utrzymali się w III lidze, ale nie zrobili tego w dobrym stylu. Niemal do końca musieli drżeć o ligowy byt i skończyli rozgrywki o jeden punkt przed strefą spadkową. Z tego właśnie tytułu jutrzejszy mecz będzie również dla nich ostatnią szansą na pomyślne zakończenie sezonu.

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, w którym oba kluby liczą na sukces. Oba kluby bardzo poważnie potraktowały ten mecz w swoich mediach społecznościowych, zorganizowały transporty autokarowe dla swoich kibiców i czekają na dobre wieści z Bytowa.

foto: Jaguar Gdańsk
foto: Bałtyk Gdynia

Droga Jaguara do finału:

4-2 AS KOLBUDY
2-1 STOCZNIOWIEC GDAŃSK
4-0 NL6 GDYNIA
3-1 WISŁA TCZEW
5-1 LECHIA II GDAŃSK
3-1 GEDANIA GDAŃSK

Droga Bałtyku do finału:

6-0 CHOJNICZANKA II CHOJNICE
3-0 POGOŃ LĘBORK
1-0 GRYF II WEJHEROWO
5-0 WIERZYCA PELPLIN

foto: Jaguar Gdańsk
Total Page Visits: 259 - Today Page Visits: 1

WASZE KOMENTARZE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *