KLASA OKRĘGOWA KOŃCZY TEGOROCZNE ZMAGANIA.

V LIGA

Drużyny Klasy Okręgowej rozegrają ostatnią, w tym roku, kolejkę spotkań. To będzie 16. seria, a to oznacza, że V liga jest bardzo blisko połowy rozgrywek.Lider tabeli, Bałtyk II Gdynia, ma tylko cztery punkty więcej od piątych Orląt Reda i dlatego każda kolejna seria spotkań przynosi wiele emocji i roszad w ligowej tabeli. W najciekawszym spotkaniu tej kolejki wicelider Różyny podejmą w niedzielę Orlęta Reda.

W tej grupie najważniejszą niewiadomą jest to, czy podopieczni Pawła Budziwojskiego, Pomezania Malbork, zakończą tegoroczną część sezonu 2021/2022 z kompletem wygranych. Aby tak się stało, w sobotę muszą pokonać Beniaminka ze Starogardu Gdańskiego.

W grupie 3 czeka nas kilka bardzo ciekawych spotkań na koniec roku. Przede wszystkim lider tabeli MKS Debrzno podejmie trzeci Start Miastko. Oba zespoły mają tyle samo punktów i pewnie chciałyby zakończyć kalendarzowy rok na pozycji lidera, ale tyle samo punktów w tabeli ma także Sokół Wyczechy. Na ewentualne potknięcie rywali (remis w bezpośrednim spotkaniu) będzie chciał odpowiedź wygrana i pierwszym miejsce w tabeli. Ale łatwo im nie będzie, bo zagrają na wyjeździe z bardzo dobrze spisującym się, jeszcze nie tak dawno będącym na czele tabeli, beniaminkiem z Gałąźni Wielkiej.

Total Page Visits: 413 - Today Page Visits: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post