1 October 2022
Read Time:5 Minute, 40 Second

11 czerwca – 13 czerwca

niedziela, 12:40 Chrobry Głogów 0-3 Arka Gdynia

sobota, 12:00 Chojniczanka Chojnice 1-1 Górnik Polkowice

sobota, 12:00 Bytovia Bytów 4-3 Pogoń Siedlce

sobota, 13:00 Radunia Stężyca 0-1 KP Starogard Gdański

sobota, 16:00 Gryf Wejherowo 3-0 Kotwica Kołobrzeg

niedziela, 15:00 Bałtyk Gdynia 2-1 GKS Przodkowo

sobota, 11:00 Gedania Gdańsk 1-2 Jaguar Gdańsk

sobota, 11:00 MKS Władysławowo 5-3 Cartusia Kartuzy

sobota, 11:00 Anioły Garczegorze 3-3 Chojniczanka II Chojnice

sobota, 12:00 Gwiazda Karsin 2-3 Jantar Ustka

sobota, 15:00 Wda Lipusz 3-1 Powiśle Dzierzgoń

sobota, 16:00 GKS Kowale 1-3 Stolem Gniewino

sobota, 17:00 Pogoń Lębork 1-1 Kaszubia Kościerzyna

niedziela, 14:00 KTS-K Luzino 1-1 Grom Nowy Staw

niedziela, 17:00 Arka II Gdynia 1-2 Lechia II Gdańsk

niedziela, 18:00 18:00 Gryf Słupsk 1-1 Wierzyca Pelplin

GDAŃSK

SOBOTA
11:00 Potok Kamionka Sopot – AP Kolbudy 0:5
11:00 Sztorm Kosakowo – Potok Pszczółki 9:0
13:00 Czarni Pruszcz Gdański – SAP Sopot 4:0
16:00 Zenit Łęczyce – GLKS Różyny 3:2
16:00 GKS Sierakowice – Orzeł Trąbki Wielkie 0:1
17:00 GTS Mokry Dwór – Orlęta Reda 3:1

NIEDZIELA
11:00 Bałtyk II Gdynia – GTS Goszyn 3-1
12:00 Orkan Rumia – Ogniwo Sopot 2-0

MALBORK

PIĄTEK
18:00 Pomezania Malbork – Orzeł Subkowy 5:2

SOBOTA
14:00 Czarni Przemysław – Pogoń Prabuty 3:4
15:00 Meteor Pinczyn – Wisła Tczew 1:2
16:00 Spójnia Sadlinki – Tęcza Brusy 1:2
17:00 Beniaminek Starogard Gdański – Żuławy Nowy Dwór Gdański 0:1
17:00 Relax Ryjewo – Mady Ostaszewo 4:1
17:00 Radunia II Stężyca – Olimpia Sztum 1:2
17:00 Borowiak Czersk – Wietcisa Skarszewy 1:1

SŁUPSK

SOBOTA
13:00 Gryf/SMS Słupsk – Lipniczanka Lipnica 3:1
16:00 Echo Biesowice – GTS Czarna Dąbrówka 0:2
16:00 Start Miastko – Sokół Wyczechy 4:2
17:00 Chrobry Charbrowo – Wybrzeże Objazda 1:2
17:00 Sparta Sycewice – MKS Debrzno 5:1
17:00 KS Włynkówko – Piast Człuchów 1:2

NIEDZIELA
13:00 Jantaria Pobłocie – Bytovia II Bytów 3:0 WALKOWER
14:00 Leśnik Cewice – Barton Barcino 1:0
15:00 Zawisza Borzytuchom – Czarni Czarne 1:1
19:00 Myśliwiec Tuchomie – Kaszubia Studzienice 3:1

GDAŃSK I

SOBOTA
11:00 LZS Bojano – Sokół Bożepole Wielkie 1:2
13:00 Solar Władysławowo – MKS II Władysławowo 5:0
16:00 Eko-Prod Szemud – AS Pomorze Gdańsk 1:1
17:00 Start Mrzezino – Pomorzanin Gdynia 1:0

NIEDZIELA
14:00 Klif Chłapowo – OKS Janowo 3:14

GDAŃSK II

SOBOTA
11:00 Stoczniowiec Gdańsk – Osiczanka Osice 0:5
12:00 Amator Kiełpino – GKS II Kowale 13:0
12:00 Wisła Długie Pole – Jaguar II Gdańsk 1:1
12:00 KS Mściszewice – GTS Rotmanka 0:3
15:00 Portowiec Gdańsk – Orzeł Straszyn 4:2

NIEDZIELA
11:00 FC Gowidlino – Gryf Goręczyno 3:4
11:00 Gedania II Gdańsk – KS Sulmin 5:1

GDAŃSK III

SOBOTA
14:00 GKS Bobowo – Wierzyca Stara Kiszewa 7:1
16:00 Kolejarz Chojnice – Czarni Piece 3:0 WALKOWER
16:00 Jantar Pawłowo – Szpak Skórcz 5:5
17:00 Wda Czarna Woda – Brda Rytel 1:4
18:00 Styna Godziszewo – Grom Kleszczewo 3:0
18:00 KS Skorzewo – Santana Wielki Klincz 1:0

NIEDZIELA
17:00 Nowi Nowa Cerkiew – LKP Nowa Karczma 2:1

GDAŃSK IV

SOBOTA
13:00 Delta Miłoradz – Rodło Kwidzyn 3:1
15:00 Wisła Korzeniewo – Błękitni Stare Pole 1:2
16:00 LKS Waplewo Wielkie – Błyskawica Postolin 0:0
17:00 Pogoń Smętowo – WKS Lignowy Szlacheckie 3:4

NIEDZIELA
14:00 Pogoń Gardeja – Powiśle Czernin 1:0
15:00 Skra Kończewice – Ruch Gościszewo 1:3
15:00 Świt Radostowo – Rodło Trzciano 4:1
16:00 Mewa Gniew – Nogat Malbork 5:1

GDAŃSK V

SOBOTA
17:00 Garbarnia Kępice – Unison Machowino 1:1
17:00 Polonez Bobrowniki – ZS Damnica 1:3
17:00 Gryf II Słupsk – Szansa Siemianice 9:0
17:00 Stal Jezierzyce – Błękitni Główczyce

NIEDZIELA
14:00 Pomorze Potęgowo – Sokół Szczypkowice 2:1

GDAŃSK VI

SOBOTA
17:00 Brda Przechlewo – Dolina Gałąźnia Wielka 2:2
17:00 GKS Kołczygłowy – Orkan Gostkowo 2:5
17:00 Victoria Dąbrówka – Grom Nakla 2:2
17:00 Lider Rychnowy – LKS Łebunia 5:2

NIEDZIELA
14:00 Skotawa Budowo – Arkonia Pomysk Wielki 2:3
14:00 Zenit Redkowice – Sparta Konarzyny 3:0

GDAŃSK I

SOBOTA
17:00 Ajax Leśniewo – Sztorm II Kosakowo 3:2
17:00 Stolem II Gniewino – Huragan Smolno 7:1
18:30 Sokół Strzelno – Kaszuby Połchowo 1:1

NIEDZIELA
16:00 Lider Dębogórze – Arka Prusewo 3:0
16:00 Puma Darzlubie – KP Gdynia 0:2
16:00 Gryf II Wejherowo – AP KP Gdynia 2:0

GDAŃSK II

SOBOTA
17:00 Korona Cedry Małe – Czarni II Pruszcz Gdański 3:0

NIEDZIELA
11:00 KS Grabiny Zameczek – Pomerania Gdańsk 1:3
12:00 Morena Gdańsk – GTS Rokitnica 5:1
16:00 GKS Trąbki Wielkie – GKS Żukowo 2:2
16:00 Wisła Steblewo – GTS Pruszcz Gdański 1:1

GDAŃSK III

PIATEK
19:30 GKS II Sierakowice – GKS Linia 2:1

SOBOTA
16:00 Remus Mirachowo – Cartusia II Kartuzy 5:1
17:00 Ceramik Łubiana – Orzeł Gołubie 1:7

NIEDZIELA
11:00 GKS II Żukowo – Huragan Nowe Polaszki 2:4
14:00 Amator II Kiełpino – Amigo Przyjaźń 4:4
14:00 Słupia Sulęczyno – Pomorzanin Banino 2:4

GDAŃSK IV

SOBOTA
17:00 Zieloni Łąg – Grom Leśno 1:2

NIEDZIELA
14:00 Kolejarz II Chojnice – Wda II Lipusz 0:7
14:00 Temis-Brda Wielkie Chełmy – Meteor Silno 9:4
16:00 MKP Szlachta – Orkan Huta Brusy 5:1
16:00 Perła Czyczkowy – Olimpia Czersk 3:4
17:30 Unia Klawkowo – LZS Bytonia 8:0

GDAŃSK V

SOBOTA
15:30 Jurand Lasowice Wielkie – Lisovia Lisewo 2:5
17:00 Bałtyk Sztutowo – Real Myszewo 0:3
17:00 Czarni Straszewo – AP Malbork 4:8
18:00 Orliki Stary Dzierzgoń – Błękitni Kmiecin 3:0 WALKOWER

NIEDZIELA
16:00 Tęcza Szropy – Orzeł Ząbrowo 3:2

GDAŃSK VI

SOBOTA
16:00 KP Wandowo – Sobieski Gniew 3:0 WALKOWER
17:00 Centrum Pelplin – OTS Osiek 5:0
17:00 Supra Kwidzyn – Pomorzanka Skórcz 10:2

NIEDZIELA
16:00 Korona Rywałd – Sokół Lubichowo

GDAŃSK VII

NIEDZIELA
16:00 Dąb Kusowo – Granit Kończewo 3:3
16:00 KS Zaleskie – Victoria Słupsk
16:00 Diament Trzebielino – Sokół Kuleszewo 2:1

GDAŃSK VIII

NIEDZIELA
16:00 Błękitni Motarzyno – Piast II Człuchów 4:0
16:00 Kaszubia II Studzienice – Baza 44 Siemirowice 3:1
16:00 WKS Nożyno – Granit Koczała 1:7

sobota, 19:00 Lechia Gdańsk 2-0 KTS-K Luzino

niedziela, 11:00 Lew Lębork 1-3 KA 4 resPect Krobia

niedziela, 19:00 Marcus Gdynia 6-2 LFA Szczecin

SOBOTA
11:00 Chojniczanka Chojnice – Olimpia Czersk 4:5
11:00 Potok Pszczółki – Stal Jezierzyce 2:1
13:30 Pogoń II Tczew – GKS Żukowo 3:0 walkower

niedziela, 15:00 Arka Gdynia 6-2 Lechia Gdańsk

sobota, 12:00 Lechia Gdańsk 4-1 AP Reissa Poznań

niedziela, 12:00 AP Reissa Poznań 5-3 Olimpijczyk Kwakowo

niedziela, 12:00 Lechia Gdańsk 1-1 AP Pogoń Szczecin

niedziela, 16:00 AP Lotos Gdańsk 0-4 Lech Poznań

sobota, 15:00 Jantar Ustka 2-6 Błękitni Stargard

niedziela, 16:00 AP Reissa Poznań 0-3 AP Bałtyk Gdynia

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 374 - Today Page Visits: 3

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Surowa kara dla zawodnika z Pszczółek
Next post LIVE: Gedania – Jaguar