1 October 2022
Read Time:4 Minute, 57 Second

25 czerwca – 27 czerwca

piątek, 17:00, Polonia Środa Wielkopolska 2-0 KP Starogard Gdański

sobota, 16:00, Świt Szczecin 3-0 walkower GKS Przodkowo

sobota, 16:00, Radunia Stężyca 4-0 Bałtyk Gdynia

sobota, 16:00, Bałtyk Koszalin 1-0 Gryf Wejherowo

sobota, 14:00 Arka II Gdynia 6-0 Grom Nowy Staw

sobota, 14:00 KTS-K Luzino 0-2 Jantar Ustka

sobota, 14:00 Powiśle Dzierzgoń 3-5 Lechia II Gdańsk

sobota, 14:00 MKS Władysławowo 5-3 Gwiazda Karsin

sobota, 14:00 Wda Lipusz 2-1 Cartusia Kartuzy

sobota, 18:00 Pogoń Lębork 2-1 Anioły Garczegorze

sobota, 18:00 GKS Kowale 0-2 Jaguar Gdańsk

sobota, 18:00 Gryf Słupsk 1-2 Kaszubia Kościerzyna

sobota, 18:00 Wierzyca Pelplin 1-2 Stolem Gniewino

MECZ BARAŻOWY O AWANS DO IV LIGI

niedziela, 11:00 Lipniczanka Lipnica 1-5 Orkan Rumia

GDAŃSK

NIEDZIELA
17:00 GKS Sierakowice – GTS Goszyn 1:0
17:00 Sztorm Kosakowo – Orlęta Reda 1:1
17:00 GTS Mokry Dwór – Orzeł Trąbki Wielkie 1:2
17:00 Bałtyk II Gdynia – Sporting Leźno 3:3

MALBORK

NIEDZIELA
17:00 Mady Ostaszewo – Spójnia Sadlinki 4:1
17:00 Czarni Przemysław – Tęcza Brusy 3:2
17:00 Wisła Tczew – Relax Ryjewo 4:1
17:00 Victoria Kaliska – Pogoń Prabuty 0:3

SŁUPSK

NIEDZIELA
17:00 KS Włynkówko – Wybrzeże Objazda 2:1
17:00 GTS Czarna Dąbrówka – Zawisza Borzytuchom 3:2
17:00 Chrobry Charbrowo – Leśnik Cewice 5:2
17:00 Czarni Czarne – Barton Barcino 5:0
17:00 Piast Człuchów – Echo Biesowice
6:0

GDAŃSK I

PIĄTEK
20:30 Pomorzanin Gdynia – AS Pomorze Gdańsk 2:5

SOBOTA
11:00 LZS Bojano – Start Mrzezino 1:0
15:00 Sokół Bożepole Wielkie – Eko-Prod Szemud 4:2
16:30 Zatoka 95 Puck – KS Chwaszczyno 2:3

NIEDZIELA
14:00 MKS II Władysławowo – Celtic Reda 4:3
17:00 Klif Chłapowo – Solar Władysławowo
1:10

GDAŃSK II

SOBOTA
11:00 Jaguar II Gdańsk – Gryf Goręczyno 4:1
13:00 Stoczniowiec Gdańsk – GKS II Kowale 8:1
15:00 Osiczanka Osice – Amator Kiełpino 5:1
15:00 Portowiec Gdańsk – Wisła Długie Pole 1:4
15:30 Sokół Ełganowo – GTS Rotmanka 1:0
16:00 KS Sulmin – KS Mściszewice 3:1

NIEDZIELA
12:00 Orzeł Straszyn – FC Gowidlino
4:0

GDAŃSK III

SOBOTA
16:00 Sławek Borzechowo – GKS Bobowo 0:2
16:00 Nowi Nowa Cerkiew – Styna Godziszewo 1:2
17:00 Szpak Skórcz – Brda Rytel 0:1
17:00 Grom Kleszczewo – Czarni Piece 1:1
18:00 Santana Wielki Klincz – Wda Czarna Woda 0:3

NIEDZIELA
14:00 KS Skorzewo – Jantar Pawłowo 6:1
17:00 LKP Nowa Karczma – Kolejarz Chojnice 4:5

GDAŃSK IV

SOBOTA
11:00 Rodło Kwidzyn – Pogoń Gardeja 1:5
11:00 Delta Miłoradz – LKS Waplewo Wielkie 2:1
16:00 Błyskawica Postolin – Powiśle Czernin 2:3
16:00 Błękitni Stare Pole – WKS Lignowy Szlacheckie 8:1
16:00 Rodło Trzciano – Pogoń Smętowo 10:6
17:00 Ruch Gościszewo – Mewa Gniew 3:1

NIEDZIELA
15:00 Skra Kończewice – Nogat Malbork 2:1
16:00 Świt Radostowo – Wisła Korzeniewo
0:1

GDAŃSK V

NIEDZIELA
13:00 Szansa Siemianice – Polonez Bobrowniki 0:0
17:00 Sokół Szczypkowice – Słupia Kobylnica 4:1
17:00 ZS Damnica – Unison Machowino 4:0
17:00 Gryf II Słupsk – Stal Jezierzyce 4:1
17:00 Garbarnia Kępice – Skotawia Dębnica Kaszubska
2:4

GDAŃSK VI

NIEDZIELA
17:00 Sparta Konarzyny – Victoria Dąbrówka 3:6
17:00 Grom Nakla – Arkonia Pomysk Wielki 3:2
17:00 Lider Rychnowy – Brda Przechlewo 5:2
17:00 LKS Łebunia – GKS Kołczygłowy 6:0
17:00 Dolina Gałąźnia Wielka – Skotawa Budowo 5:2
17:00 Orkan Gostkowo – Magic Niezabyszewo
3:0

GDAŃSK I

PIĄTEK
18:30 Ajax Leśniewo – Stolem II Gniewino 5:1



SOBOTA
17:00 Arka Prusewo – Puma Darzlubie 5:3

NIEDZIELA
17:00 Huragan Smolno – Nörda Karwia 4:1
17:00 Lider Dębogórze – Sokół Strzelno 5:0
17:00 Kaszuby Połchowo – Gryf II Wejherowo
0:6

GDAŃSK II

SOBOTA
16:00 Korona Cedry Małe – Zryw Grabiny Zameczek 3:0 WALKOWER
19:15 Pomerania Gdańsk – Wisła Steblewo 6:1

NIEDZIELA
17:00 Morena Gdańsk – UKS Klukowo 7:0
17:00 GKS Żukowo – GTS Rokitnica 7:1
17:00 Czarni II Pruszcz Gdański – GKS Trąbki Wielkie
4:1

GDAŃSK III

NIEDZIELA
14:00 Cartusia II Kartuzy – Pomorzanin Banino 3:0
14:00 GKS II Sierakowice – GKS II Żukowo 1:0
14:00 Ceramik Łubiana – Huragan Nowe Polaszki 0:2
14:00 Słupia Sulęczyno – GKS Linia 2:1
14:00 Remus Mirachowo – Amigo Przyjaźń
14:00 Amator II Kiełpino – Orzeł Gołubie
1:1

GDAŃSK IV

SOBOTA
18:00 Unia Klawkowo – Zieloni Łąg 4:1

NIEDZIELA
17:00 Wda II Lipusz – Sokół Lubnia 10:0
17:00 LZS Bytonia – Temis-Brda Wielkie Chełmy 3:2
17:00 MKP Szlachta – Kolejarz II Chojnice 1:0
17:00 Grom Leśno – Perła Czyczkowy 4:3
17:00 Meteor Silno – Orkan Huta Brusy
1:3

GDAŃSK VI

NIEDZIELA
14:00 OTS Osiek – Sobieski Gniew 21:1
14:00 Orzeł Borkowo – Sokół Lubichowo 0:7
14:00 KP Wandowo – Powiśle Pawlice Rakowiec 3:2
14:00 Centrum Pelplin – Pomorzanka Skórcz
6:0

GDAŃSK VII

SOBOTA
18:00 Dąb Kusowo – KS Zaleskie 5:2

NIEDZIELA
13:00 Victoria Słupsk – Diament Trzebielino 9:0
13:00 Sokół Kuleszewo – Start Łebień
4:2

GDAŃSK VIII

NIEDZIELA
13:00 Baza 44 Siemirowice – WKS Nożyno 2:1
13:00 Granit Koczała – Urania Udorpie 4:1
13:00 Błękitni Motarzyno – Kaszubia II Studzienice 3:2

sobota, 11:00 KTK-S Luzino 3-3 LFA Szczecin

niedziela 17:00 Lechia Gdańsk 7-1 Victoria Sianów

niedziela, 19:00 Marcus Gdynia 12-3 Lew Lębork

BARAŻE O AWANS DO CLJ-17

sobota, 11:00, Arkonia Szczecin 0-4 Arka Gdynia

BARAŻE O AWANS DO CLJ-15

niedziela, 18:00, Bałtyk Koszalin 2-9 Radunia Stężyca
pierwszy mecz 0:1 awans Radunia

piątek, 16:00, Błękitni Stargard 1-1 Jantar Ustka

sobota, 12:00, AP Bałtyk Gdynia 2-2 AP Reissa Poznań

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 214 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Awanse i spadki w pomorskich ligach
Next post Stolem Gniewino wywalczył awans do III ligi!