1 October 2022
Read Time:6 Minute, 16 Second

23-25 kwietnia 2021

niedziela, 17:30 Lechia Gdańsk 0-1 Legia Warszawa

niedziela, 12:40 Arka Gdynia 2-0 Stomil Olsztyn

piątek 19:30 Chojniczanka Chojnice 1:1 Wigry Suwałki

sobota 18:00 Bytovia Bytów 0-1 Motor Lublin

sobota 13:00 Bałtyk Gdynia 2-1 KP Starogard Gdański

sobota 16:00 Radunia Stężyca 3-3 Elana Toruń

sobota 16:00 Nielba Wągrowiec 2-0 Gryf Wejherowo

niedziela 11:00 Pogoń II Szczecin 5-1 GKS Przodkowo

Arka II Gdynia 3:0 Sokół Zblewo

sobota, 11:00 Cartusia Kartuzy 2-1 MKS Władysławowo

sobota, 12:00 GKS Kowale 2-2 Pogoń Lębork

sobota, 13:30 Lechia II Gdańsk 1-0 Gryf Słupsk

sobota, 14:00 Stolem Gniewino 0-0 KTS-K Luzino

sobota, 15:00 Grom Nowy Staw 0-2 Kaszubia Kościerzyna

sobota, 15:00 Gwiazda Karsin 3-3 Gedania Gdańsk

sobota, 15:00 Wierzyca Pelplin 4-1 Anioły Garczegorze

sobota, 17:00 Wda Lipusz 2-1 Chojniczanka II Chojnice

sobota, 17:30 Jantar Ustka 6-1 Powiśle Dzierzgoń

Gdańsk

sobota, 13:00 Ogniwo Sopot 3-0 GTS Mokry Dwór

sobota, 13:00 GTS Goszyn 3-1 Bałtyk II Gdynia

sobota,15:00 Zenit Łęczyce 3-0 Sporting Leźno

sobota, 16:00 Potok Kamionka Sopot 9-0 Potok Pszczółki

sobota, 16:30 GKS Sierakowice 1-6 Orlęta Reda

sobota, 17:00 AP Sopot 0-1 GKS Kolbudy

niedziela, 11:00 Sztorm Kosakowo 1-1 Błyskawica Reda

Malbork

sobota, 14:00 Wisła Tczew 2-1 Mady Ostaszewo

sobota, 15:00 Meteor Pinczyn 1-1 Spójnia Sadlinki

sobota, 16:00 Orzeł Subkowy 1-1 Victoria Kaliska

Słupsk

sobota, 17:00 Start Miastko 3-1 Bytovia II Bytów

sobota,17:00 Wybrzeże Objazda 1-1 Lipniczanka Lipnica

sobota, 17:00 Myśliwiec Tuchomie 2-1 Jantaria Pobłocie

sobota, 17:00 Piast Człuchów 0-4 GTS Czarna Dąbrówka

 Gdańsk I

sobota, 14:00 OKS Janowo (Rumia) 1-1 KS Chwaszczyno
sobota, 15:00 Sokół Bożepole Wielkie 1-1 AS Pomorze Gdańsk
sobota, 17:00 Zatoka 95 Puck 1-3 Celtic Reda

niedziela, 14:00 Klif Chłapowo 0-1 Eko-Prod Szemud
niedziela, 17:00 KTS-K II Luzino 0-3 Solar Władysławowo
niedziela, 17:00 Pomorzanin Gdynia 6-3 MKS II Władysławowo

 Gdańsk II

sobota, 11:00 Gedania II Gdańsk 9-1 FC Gowidlino
sobota, 12:00 Portowiec Gdańsk 2-2 KS Mściszewice
sobota, 13:30 Jaguar II Gdańsk 3-0 Sokół Ełganowo
sobota, 14:00 Osiczanka Osice 6-1 GTS Rotmanka
sobota, 16:00 Wisła Długie Pole 3-2 GKS II Kowale
sobota, 16:00 KS Sulmin 0-0 Amator Kiełpino

niedziela, 12:00 Orzeł Straszyn 3-0 Gryf Goręczyno

Gdańsk III

sobota, 16:00 Sławek Borzechowo 1-1 Czarni Piece
sobota, 17:00 Santana Wielki Klincz 2-0 Brda Rytel
sobota, 17:00 Szpak Skórcz 1-2 Grom Kleszczewo
sobota, 18:00 KS Skorzewo 1-2 Kolejarz Chojnice

niedziela, 12:00 Jantar Pawłowo 5-2 Wierzyca Stara Kiszewa
niedziela, 15:00 Nowi Nowa Cerkiew 4-0 Wda Czarna Woda
niedziela, 17:00 LKP Nowa Karczma 2-0 GKS Bobowo

Gdańsk IV

sobta, 11:00 Rodło Kwidzyn 2-2 Mewa Gniew
sobota, 15:00 Wisła Korzeniewo 3-1 Nogat Malbork
sobota, 15:00 Delta Miłoradz 4-0 Pogoń Smętowo
sobota, 16:00 Ruch Gościszewo 1-1 Powiśle Czernin
sobota, 16:00 Świt Radostowo 2-0 Pogoń Gardeja
sobota, 16:00 Rodło Trzciano 1-2 WKS Lignowy Szlacheckie
sobota, 16:00 Błękitni Stare Pole 4-0 Błyskawica Postolin

niedziela, 15:00 Skra Kończewice 1-4 LKS Waplewo Wielkie

Gdańsk V

sobota, 16:00 ZS Damnica 1-2 Garbarnia Kępice
sobota, 17:00 Sokół Szczypkowice 2-1 Błękitni Główczyce
sobota, 18:00 Unison Machowino 1-1 Szansa Siemianice

niedziela, 14:00 Pomorze Potęgowo 0-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Rowokół Smołdzino 0:3 Gryf Słupsk
niedziela, 17:00 Polonez Bobrowniki 0-2 Stal Jezierzyce

Gdańsk VI

niedziela, 12:00 Victoria Dąbrówka 1-6 Zenit Redkowice
niedziela, 13:00 Magic Niezabyszewo 2-2 LKS Łebunia
niedziela, 14:00 GKS Kołczygłowy 2-5 Brda Przechlewo
niedziela, 14:00 Arkonia Pomysk Wielki 2-2 Sparta Konarzyny
niedziela, 14:00 Skotawa Budowo 2-0 Lider Rychnowy
niedziela, 17:00 Grom Nakla 0-5 Dolina Gałąźnia Wielka

 Gdańsk I

sobota, 14:30 Sztorm II Kosakowo 4-0 Arka Prusewo
sobota, 17:00 Nörda Karwia 2-2 Stolem II Gniewino

niedziela, 11:00 Gryf II Wejherowo 14-2 Lider Dębogórze
niedziela, 13:00 Puma Darzlubie 4-1 Sokół Strzelno
niedziela, 19:00 AP KP Gdynia 6-3 Huragan Smolno
niedziela, 19:00 KP Gdynia 2-2 Ajax Leśniewo

 Gdańsk II

sobota, 16:00 GTS Rokitnica 0-2 Czarni II Pruszcz Gdański
sobota, 16:00 Wisła Steblewo 0-1 Korona Cedry Małe
sobota, 16:00 GKS Żukowo 0-2 Morena Gdańsk

niedziela, 12:00 GTS Juszkowo 11-0 UKS Klukowo
niedziela, 12:00 GKS Trąbki Wielkie 1-4 KS Grabiny Zameczek

 Gdańsk III

sobota, 16:00 Ceramik Łubiana 1-3 GKS II Sierakowice

niedziela, 11:00 Cartusia II Kartuzy 6-1 GKS Linia
niedziela, 12:00 Remus Mirachowo 1-1 Pomorzanin Banino
niedziela, 13:00 Amigo Przyjaźń 2-3 Orzeł Gołubie
niedziela, 14:00 Słupia Sulęczyno 1-0 GKS II Żukowo
niedziela, 14:00 Amator II Kiełpino 0-2 Huragan Nowe Polaszki

 Gdańsk IV

sobota, 15:00 Olimpia Czersk 0-5 Wda II Lipusz
sobota, 15:00 Meteor Silno 1-3 MKP Szlachta
sobota, 16:30 Orkan Huta Brusy 3-1 LZS Bytonia

niedziela, 14:00 Temis-Brda Wielkie Chełmy 3-1 Zieloni Łąg
niedziela, 14:00 Perła Czyczkowy 2-6 Unia Klawkowo
niedziela, 17:00 Sokół Lubnia 6-4 Kolejarz II Chojnice

Gdańsk V

sobota, 15:00 Tęcza Szropy 0-3 Lisovia Lisewo
sobota, 15:00 Orliki Stary Dzierzgoń 3-0 Real Myszewo
sobota, 16:00 Błękitni Kmiecin 7-1 Orzeł Ząbrowo
sobota, 16:30 Czarni Straszewo 4-6 Jurand Lasowice Wielkie
sobota, 17:00 Bałtyk Sztutowo 2-2 AP Malbork

 Gdańsk VI

sobota, 15:00 KP Wandowo 2-1 Korona Rywałd

niedziela, 11:00 Centrum Pelplin 13-0 Sobieski Gniew
niedziela, 13:00 OTS Osiek 0-1 Powiśle Pawlice Rakowiec
niedziela, 16:00 Supra Kwidzyn 2-1 Sokół Lubichowo

 Gdańsk VII

sobota, 16:00 Dąb Kusowo 2-0 Sokół Kuleszewo

niedziela, 14:00 KS Zaleskie 2-8 Granit Kończewo
niedziela, 15:30 Diament Trzebielino 1-0 Start Łebień

 Gdańsk VIII

sobota, 17:00 Błękitni Motarzyno 4-1 Granit Koczała

niedziela, 13:00 WKS Nożyno 0-9 Urania Udorpie
niedziela, 15:00 Kaszubia II Studzienice 0- 1 Piast II Człuchów

sobota, 12:00 Medyk Konin 3-0 AP Lotos Gdańsk

sobota, 14:00 Polonia Środa Wielkopolska 1-2 Pogoń Tczew

sobota 11:00 KA4 resPect Krobia 1-2 Lechia Gdańsk

sobota 15:00 Błękitni Stargard 0-12 Marcus Gdynia

niedziela 13:00 Lew Lębork 3-2 Victoria Niemcz

Potok Pszczółki 4-0 GKS Żukowo

Chojniczanka Chojnice 0-7 Pogoń II Tczew

Jastrząb Malbork 19:0 Olimpia Czersk

sobota, 12:00 Cracovia 0-2 Lechia Gdańsk

niedziela, 17:00 Arka Gdynia 2-4 Legia Warszawa

sobota, 12:00 Lechia Gdańsk 2-1 Błękitni Wronki

niedziela, 12:00 Lechia Gdańsk 1-6 Lech Poznań

niedziela, 16:00 AP Lotos Gdańsk 3-3 AP Reissa Poznań

niedziela, 16:15 FASE Szczecin 1-3 Olimpijczyk Kwakowo

sobota, 12:00 Jantar Ustka 3-1 Vineta Wolin

niedziela, 15:00 AP Bałtyk Gdynia 1-4 Elana Toruń

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 168 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Futsaliści walczą w barażach o 1 ligę.
Next post Chojniczanka 1:1 Wigry Suwałki