Futsaliści walczą w barażach o 1 ligę.

Regularne rozgrywki 1 Polskiej Ligi Futsalu zakończyły się w ubiegłym tygodniu, ale do rozegrania pozostały jeszcze mecze barażowe.

W maju czeka nas dwumecz między AZS UG Gdańsk a Sośnicą Gliwice, którego stawką będzie gra w Statscore Futsal Ekstraklasie.

A już w najbliższy weekend poznamy czterech nowych uczestników 1 Polskiej Ligi Futsalu. Mecze barażowe ułożyły się w taki sposób, że żadnej z czerech grup nie znamy jeszcze zwycięzcy i dopiero ostatnie spotkania wyłonią beniaminków 1 Ligi.

Wśród drużyn rywalizujących o awans jest także przedstawiciel Pomorza – Korona Cedry Małe, ale nie mają szans na awans po tym, jak przegrali sześcioma golami pierwsze spotkanie w Toruniu. Kwestia awansu rozstrzygnie się pomiędzy drużynami z Torunia i Konina.

Drugim beniaminkiem grupy północnej 1 Polskiej Ligi Futsalu będzie prawdopodobnie ekipa TEQBALL CLUB Podkowa. Rywale z Białegostoku musieliby wygrać swój mecz z Soccer Calcio Łódź różnicą większą, niż 16 goli. Czy to możliwe?

Walka o grupę południową jest znacznie bardziej zacięta. Przynajmniej teoretycznie szanse na sukces mają jeszcze wszystkie ekipy.

Total Page Visits: 381 - Today Page Visits: 1

WASZE KOMENTARZE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *