1 October 2022

11 – 14 LISTOPADA

FORTUNA I LIGA
NIEDZIELA 15.00 Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 3 : 1 walkower
eWINNER II LIGA
PIĄTEK 18.00 Chojniczanka Chojnice - KKS Kalisz 2 : 1 walkower
SOBOTA 16.00 GKS Bełchatów - Radunia Stężyca 0 : 2 walkower
III LIGA - grupa 2
SOBOTA 12.00 GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 1 : 1 walkower
SOBOTA 13.00 Kotwica Kołobrzeg - Stolem Gniewino 6 : 0 walkower
SOBOTA 14.00 Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 0 : 0
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
SOBOTA 11:00 Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk 3 : 0 walkower
SOBOTA 11:00 Lechia II Gdańsk - Wierzyca Pelplin 2 : 2 walkower
SOBOTA 11:00 Grom Nowy Staw - KTS-K Luzino 1 : 2 walkower
SOBOTA 11:00 Czarni Pruszcz Gdański - Borowiak Czersk 4 : 2 walkower
SOBOTA 13:00 Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 4 : 2 walkower
SOBOTA 13:00 MKS Władysławowo - Chojniczanka II Chojnice 2 : 0 walkower
SOBOTA 18:00 Bytovia Bytów - Arka II Gdynia 3 : 3 walkower
NIEDZIELA 12:00 Anioły Garczegorze - Jantar Ustka 1 : 1 walkower
NIEDZIELA 13:00 GKS Kowale - Sparta Sycewice 1 : 3 walkower
NIEDZIELA 13:00 Gryf Wejherowo - Gryf Słupsk 0 : 1 walkower
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 11:00 Ogniwo Sopot - GLKS Różyny 0 : 3 walkower
SOBOTA 13:00 AS Kolbudy - Sztorm Kosakowo 4 : 0 walkower
SOBOTA 13:00 Zenit Łęczyce - Orzeł Trąbki Wielkie 2 : 1 walkower
SOBOTA 14:00 Orlęta Reda - Bałtyk II Gdynia 3 : 1 walkower
SOBOTA 14:00 GTS Goszyn - Cartusia Kartuzy 2 : 0 walkower
SOBOTA 14:00 Błyskawica Reda - Gedania II Gdańsk 0 : 5 walkower
SOBOTA 15:00 Kamionka Sopot - Osiczanka Osice 2 : 6 walkower
SOBOTA 19:00 AS Pomorze Gdańsk - GKS Sierakowice 1 : 2 walkower
NIEDZIELA 11.00 GTS Mokry Dwór - KS Chwaszczyno 1 : 1 walkower
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
SOBOTA 12:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wisła Korzeniewo 6 : 1 walkower
SOBOTA 13:00 Radunia II Stężyca - Tęcza Brusy 1 : 1 walkower
SOBOTA 13:00 Błękitni Stare Pole - Olimpia Sztum 2 : 0 walkower
SOBOTA 13:00 Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 2 : 4 walkower
SOBOTA 14:00 Beniaminek 03 Starogard Gdański - Powiśle Dzierzgoń 0 : 1 walkower
SOBOTA 14:00 Orzeł Subkowy - Styna Godziszewo 5 : 0 walkower
SOBOTA 14:00 Victoria Kaliska - Spójnia Sadlinki 2 : 3 walkower
SOBOTA 14:00 Meteor Pinczyn - Wisła Tczew 4 : 0 walkower
NIEDZIELA 13.00 Wietcisa Skarszewy - Kolejarz Chojnice 1 : 2 walkower
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 12:00 Kaszubia Studzienice - Skotawia Dębnica Kaszubska 0 : 2 walkower
SOBOTA 13:00 Sokół Wyczechy - Myśliwiec Tuchomie 1 : 1 walkower
SOBOTA 14:00 KS Włynkówko - Czarni Czarne 1 : 1 walkower
NIEDZIELA 11:00 Gryf SMS Słupsk - Brda Przechlewo 4 : 0 walkower
NIEDZIELA 12:00 GTS Czarna Dąbrówka - Dolina Gałąźnia Wielka 1 : 1 walkower
NIEDZIELA 12:00 Start Miastko - Gryf II Słupsk 5 : 1 walkower
NIEDZIELA 13:00 Lipniczanka Lipnica - Piast Człuchów 3 : 2 walkower
NIEDZIELA 13:00 Zawisza Borzytuchom - MKS Debrzno 2 : 5 walkower
NIEDZIELA 13:30 Wybrzeże Objazda - Jantaria Pobłocie 1 : 2 walkower
no10.pl KLASA A - I
SOBOTA 12:00 Gryf II Wejherowo - OKS Janowo 3 : 1 walkower
SOBOTA 14:00 Sokół Bożepole Wielkie - LZS Bojano 4 : 0 walkower
SOBOTA 14:00 Celtic Reda - Zatoka 95 Puck 2 : 0 walkower
SOBOTA 17:00 Pomorzanin Gdynia - Stolem II Gniewino 2 : 1 walkower
NIEDZIELA 11:00 Solar Władysławowo - Start Mrzezino 2 : 0 walkower
NIEDZIELA 11:00 KTS-K II Luzino - MKS II Władysławowo 4 : 2 walkower
no10.pl KLASA A - II
SOBOTA 12:00 KS Mściszewice - Korona Cedry Małe 7 : 3 walkower
SOBOTA 12:00 Amator Kiełpino - Jaguar II Gdańsk 2 : 5 walkower
SOBOTA 13:00 Sporting Leźno - Orzeł Gołubie 4 : 2 walkower
SOBOTA 13:30 Sokół Ełganowo - Stoczniowiec Gdańsk 0 : 6 walkower
SOBOTA 13:45 Wisła Długie Pole - GTS Rotmanka 4 : 1 walkower
SOBOTA 14:00 Potok Pszczółki - Portowiec Gdańsk 1 : 4 walkower
SOBOTA 17:00 Orzeł Straszyn - Morena Gdańsk 5 : 0 walkower
no10.pl KLASA A - III
SOBOTA 13:30 Santana Wielki Klincz - Sławek Borzechowo 0 : 5 walkower
SOBOTA 14:00 Czarni Piece - Brda Rytel 2 : 2 walkower
NIEDZIELA 13:00 Nowi Nowa Cerkiew - Jantar Pawłowo 3 : 0 walkower
NIEDZIELA 13:00 Sokół Zblewo - Unia Klawkowo 1 : 4 walkower
NIEDZIELA 13:00 LKP Nowa Karczma - GKS Bobowo 0 : 1 walkower
NIEDZIELA 13:00 KS Skorzewo - Wda Lipusz 2 : 1 walkower
NIEDZIELA 14:00 Grom Kleszczewo - Wda Czarna Woda 2 : 0 walkower
no10.pl KLASA A - IV
SOBOTA 11:00 Rodło Kwidzyn - LKS Waplewo Wielkie 5 : 0 walkower
SOBOTA 11:00 Relax Ryjewo - Błękitni Stare Miasto 0 : 2 walkower
SOBOTA 13:30 Błyskawica Postolin - Supra Kwidzyn 2 : 5 walkower
SOBOTA 14:00 Mewa Gniew - WKS Lignowy Szlacheckie 2 : 3 walkower
NIEDZIELA 13:00 Czarni Przemysław - Pogoń Prabuty 0 : 7 walkower
NIEDZIELA 13:00 Świt Radostowo – Mady Ostaszewo 1 : 4 walkower
NIEDZIELA 13:00 Delta Miłoradz - AP Malbork 5 : 0 walkower
KLASA B - I
SOBOTA 16.00 Barca Bolszewo - Norda Karwia 2 : 2 walkower
NIEDZIELA 11:00 AP Cassubian Bolszewo - Ajax Leśniewo 3 3 walkower
NIEDZIELA 11:00 Huragan Smolno - Kaszuby Połchowo 1 : 1 walkower
NIEDZIELA 13:00 Arka Prusewo - Sokół Strzelno 3 : 1 walkower
NIEDZIELA 13:00 Zenit II Łęczyce - Lider Dębogórze 2 : 1 walkower
NIEDZIELA 13.30 Puma Darzlubie - Feniks Mechowo 1 : 3 walkower
KLASA B - II
NIEDZIELA 11:00 Pomerania Gdańsk - GKS Żukowo 1 : 6 walkower
NIEDZIELA 11:00 KS Grabiny Zameczek - Czarni II Pruszcz Gdański 3 : 7 walkower
NIEDZIELA 12:00 Unia Kłodawa - GTS Pruszcz Gdański 0 : 5 walkower
NIEDZIELA 12:00 GTS Juszkowo - AP KP Gdynia 0 : 1 walkower
NIEDZIELA 13:00 Pomorzanin Banino - UKS Klukowo 4 : 0 walkower
NIEDZIELA 13:00 Wisła Steblewo - AP Kowale 3 : 10 walkower
NIEDZIELA 19:00 KP Gdynia - Bałtyk III Gdynia 4 : 1 walkower
NIEDZIELA 21:00 Morena II Gdańsk - GTS Rokitnica 0 : 7 walkower
KLASA B - III
SOBOTA 14:00 Ceramik Łubiana - GKS Linia 0 : 2 walkower
SOBOTA 14:00 Wierzyca Stara Kiszewa - Kaszubia II Kościerzyna 2 : 2 walkower
SOBOTA 15:00 Amigo Przyjaźń - GKS II Sierakowice 9 : 1 walkower
NIEDZIELA 11:00 GKS II Żukowo - Remus Mirachowo 1 : 1 walkower
NIEDZIELA 11:30 FC Gowidlino - GKS II Przodkowo 3 : 0 walkower
NIEDZIELA 13:00 Słupia Sulęczyno - Gryf Goręczyno 1 : 7 walkower
KLASA B - IV
SOBOTA 14:00 Orkan Huta Brusy - Perła Czyczkowy 5 : 1 walkower
SOBOTA 14:00 LZS Bytonia - Sokół Lubichowo 3 : 5 walkower
SOBOTA 14:00 Kolejarz II Chojnice - Zieloni Łąg 5 : 1 walkower
NIEDZIELA 11:00 Huragan Nowe Polaszki - MKP Szlachta 3 : 4 walkower
NIEDZIELA 11:00 Korona Rywałd - Temis-Brda Wielkie Chełmy 0 : 3 walkower
NIEDZIELA 12:00 Sokół Lubnia - OTS Osiek 1 : 2 walkower
NIEDZIELA 14:00 Orzeł Borkowo - Grom Leśno 2 : 1 walkower
KLASA B - VI
SOBOTA 13:00 Powiśle Stary Targ - Powiśle Pawlice Rakowiec 9 : 1 walkower
SOBOTA 13:00 Pogoń Gardeja - Pogoń Smętowo 3 : 0 walkower
SOBOTA 14:00 Czarni Straszewo - Amatorka Mikołajki Pomorskie 2 : 2 walkower
SOBOTA 14:00 Rodło Trzciano - Szpak Skórcz 7 : 4 walkower
SOBOTA 14:00 Pomorzanka Skórcz - KP Wandowo 4 : 0 walkower
I LIGA KOBIET
SOBOTA 12.00 Pogoń Tczew - Skra Częstochowa 1 : 0 walkower
CLJ-18
SOBOTA 15.00 Polonia Warszawa - Arka Gdynia 1 : 2 walkower
CLJ-17
SOBOTA 14.00 Warta Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 2 walkower
CLJ-15
CZWARTEK 12.00 AP Lotos Gdańsk - Juventus Academy Bydgoszc 1 : 0 walkower
PIATEK 11.00 Lech Poznań - Radunia PG Stężyca 5 : 0 walkower
SOBOTA 12.00 AP Pogoń - Olimpijczyk Kwakowo 1 : 1 walkower
NIEDZIELA 12.00 AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk 3 : 3 walkower
Total Page Visits: 156 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post GEDANIA Z SZANSAMI NA KOLEJNY BARAŻ O CLJ
Next post LIVE: Gedania – Jaguar