1 October 2022

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA POMORZU

5 -6 marca 2022

PKO BP EKSTRAKLASA
SOBOTA 20:00 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1 1 walkower
FORTUNA I LIGA
NIEDZIELA 15:00 Arka Gdynia - Górnik Polkowice 2 0 walkower
eWINNER II LIGA
SOBOTA 17:00 Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy 3 1 walkower
NIEDZIELA 12:00 KKS Kalisz - Radunia Stężyca 2 0 walkower
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
SOBOTA 11:00 Gedania Gdańsk - Jantar Ustka 6 1 walkower
SOBOTA 12:00 Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 1 1 walkower
10
SOBOTA 12:00 Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 3 0 walkower
SOBOTA 14:00 Gryf Wejherowo - Chojniczanka II Chojnice 3 2 walkower
SOBOTA 14:00 GKS Kowale - Wierzyca Pelplin 1 2 walkower
SOBOTA 14:00 MKS Władysławowo - Sparta Sycewice 3 2 walkower
SOBOTA 18:00 Bytovia Bytów - KTS-K Luzino 0 1 walkower
NIEDZIELA 11:00 Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk 2 2 walkower
NIEDZIELA 11:00 Lechia II Gdańsk - Borowiak Czersk 8 1 walkower
NIEDZIELA 12:00 Czarni Pruszcz Gdański - Orkan Rumia 2 1 walkower
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 13:00 Ogniwo Sopot - KS Chwaszczyno 1 4 walkower
SOBOTA 14:00 GTS Mokry Dwór - Cartusia Kartuzy 2 1 walkower
SOBOTA 14:00 AS Kolbudy - AS Pomorze Gdańsk 1 1 walkower
SOBOTA 15:30 Bałtyk II Gdynia - Gedania II Gdańsk 1 0 walkower
NIEDZIELA 12:00 Orlęta Reda - Orzeł Trąbki Wielkie 5 1 walkower
NIEDZIELA 13:00 GKS Sierakowice - GLKS Różyny 0 0 walkower
NIEDZIELA 13:00 Błyskawica Reda - Sztorm Kosakowo 2 6 walkower
NIEDZIELA 14:00 Zenit Łęczyce - Osiczanka Osice 2 1 walkower
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
Meteor Pinczyn - Orzeł Subkowy 3 0 WALKOWER
SOBOTA 12:00 Olimpia Sztum - Tęcza Brusy 2 2 walkower
SOBOTA 12:00 Spójnia Sadlinki - Kolejarz Chojnice 1 0 walkower
SOBOTA 13:00 Radunia II Stężyca - Pomezania Malbork 1 1 walkower
SOBOTA 14:00 Gwiazda Karsin - Styna Godziszewo 0 1 walkower
SOBOTA 14:00 Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wisła Tczew 6 0 walkower
SOBOTA 14:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Błękitni Stare Pole 3 0 walkower
SOBOTA 15:00 Victoria Kaliska - Powiśle Dzierzgoń 0 2 walkower
NIEDZIELA 11:00 Wietcisa Skarszewy – Wisła Korzeniewo 5 0 walkower
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 11:00 Gryf SMS Słupsk - Dolina Gałąźnia Wielka 1 1 walkower
SOBOTA 12:00 KS Włynkówko - Gryf II Słupsk 3 1 walkower
SOBOTA 15:00 Sokół Wyczechy - MKS Debrzno 4 1 walkower
SOBOTA 15:00 Lipniczanka Lipnica - Czarni Czarne 1 3 walkower
SOBOTA 15:00 Zawisza Borzytuchom - Start Miastko 1 2 walkower
NIEDZIELA 12:00 GTS Czarna Dąbrówka - Wybrzeże Objazda 1 4 walkower
NIEDZIELA 13:00 Jantaria Pobłocie - Skotawia Dębnica Kaszubska 1 2 walkower
NIEDZIELA 13:30 Kaszubia Studzienice - Myśliwiec Tuchomie 2 4 walkower
NIEDZIELA 15:00 Piast Człuchów - Brda Przechlewo 0 3 walkower
CLJ - 18
SOBOTA 11:00 Arka Gdynia - Cracovia 3 3 walkower
CLJ - 17
SOBOTA 12:00 Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 0 0 walkower
CLJ - 15
SOBOTA 14:00 Warta Poznań - AP Lotos Gdańsk 4 1 walkower
NIEDZIELA 15:00 FASE Szczecin - Radunia Stężyca 3 1 walkower
NIEDZIELA 15:00 Lechia Gdańsk - Juventus Academy Bydgoszcz 4 1 walkower
10
EKSTRALIGA KOBIET
SOBOTA 12:00 AP Lotos Gdańsk - Czarni Sosnowiec 1 5 walkower
1. LIGA KOBIET
SOBOTA 15:00 Pogoń Tczew - Ząbkovia Ząbki 10 1 walkower
LIGA MAKROREGIONALNA
NIEDZIELA 12:45 Arkonia Szczecin - Lechia Gdańsk 0 3 walkower
NIEDZIELA 14:00 Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard 1 3 walkower
Total Page Visits: 112 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post NOWY ZEGAR W TUCHOMIU
IV LIGA Next post WRACA IV LIGA!!!