1 October 2022
PKP BP EKSTRAKLASA
SOBOTA 20:00 Lechia Gdańsk - Warta Poznań 2 0
FORTUNA 1. LIGA
SOBOTA 12:40 Korona Kielce - Arka Gdynia 1 2
eWINNER II LIGA
SOBOTA 18:20 Ruch Chorzów - Radunia Stężyca 0 1
Chojniczanka Chojnice - GKS Bełchatów 3 0 WALKOWER
III LIGA
SOBOTA 12:00 Bałtyk Gdynia - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 1 LIVE
SOBOTA 16:00 Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański 1 0
SOBOTA 17:00 Olimpia Grudziądz - GKS Przodkowo 3 2
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
SOBOTA 11:00 Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk 3 0 LIVE
SOBOTA 11:00 Wierzyca Pelplin - Pogoń Lębork 3 2
SOBOTA 13:00 MKS Władysławowo - Anioły Garczegorze 4 2
SOBOTA 15:00 Grom Nowy Staw - Wikęd Luzino 1 0
SOBOTA 15:00 Kaszubia Kościerzyna - Bytovia Bytów 1 2
SOBOTA 17:00 Sparta Sycewice - Chojniczanka II Chojnice 1 1
SOBOTA 17:00 Jantar Ustka - Borowiak Czersk 1 3
SOBOTA 17:00 Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 4 0
NIEDZIELA 12:00 Orkan Rumia - Czarni Pruszcz Gdański 4 0
NIEDZIELA 14:00 Gryf Wejherowo - Lechia II Gdańsk 0 1
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 11:00 Sztorm Kosakowo - KS Chwaszczyno 1 2
SOBOTA 14:00 GTS Mokry Dwór - Błyskawica Reda 3 2
SOBOTA 14:00 Cartusia Kartuzy - Gedania II Gdańsk 2 7
SOBOTA 15:00 Osiczanka Osice - Orzeł Trąbki Wielkie 0 2
SOBOTA 15:00 AS Kolbudy - Ogniwo Sopot 3 1
SOBOTA 16:00 GTS Goszyn - Bałtyk II Gdynia 1 6
SOBOTA 16:00 Zenit Łęczyce - GKS Sierakowice 0 3
SOBOTA 19:00 AS Pomorze Gdańsk - GLKS Różyny 3 1
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
SOBOTA 12:00 Wisła Tczew - Powiśle Dzierzgoń 1 2
SOBOTA 13:00 Styna Godziszewo - Kolejarz Chojnice 2 1 3
SOBOTA 14:00 Gwiazda Karsin - Wietcisa Skarszewy 2 2
SOBOTA 15:00 Meteor Pinczyn - Victoria Kaliska 2 2
SOBOTA 16:00 Błękitni Stare Pole - Tęcza Brusy 2 1
SOBOTA 17:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Radunia II Stężyca 1 3
SOBOTA 17:30 Beniaminek 03 Starogard Gdański - Olimpia Sztum 3 0
NIEDZIELA 17:00 Wisła Korzeniewo - Pomezania Malbork 0 6
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 15:00 Sokół Wyczechy - Gryf SMS Słupsk 1 1
SOBOTA 15:00 Zawisza Borzytuchom - Piast Człuchów 5 0
SOBOTA 16:00 KS Włynkówko - Jantaria Pobłocie 3 0
0
SOBOTA 17:00 GTS Czarna Dąbrówka -Kaszubia Studzienice 0 1
NIEDZIELA 13:00 Dolina Gałąźnia Wielka - Myśliwiec Tuchomie 0 0
NIEDZIELA 14:00 Wybrzeże Objada - Skotawia Dębnica Kaszubska 0 1
NIEDZIELA 14:00 Gryf II Słupsk - Czarni Czarne 4 2
NIEDZIELA 17:00 Star Miastko - Lipniczanka Lipnica 2 1
NIEDZIELA 17:00 MKS Debrzno - Brda Przechlewo 8 1
KLASA A - GRUPA 1
SOBOTA 12:00 Stolem II Gniewino - Dragon Bojano 5 3
SOBOTA 12:30 Zatoka 95 Puck - MKS II Władysławowo 2 0
SOBOTA 13:30 Gryf II Wejherowo - Wikęd II Luzino 5 1
SOBOTA 15:00 Celtic Reda - Sokół Bożepole Wielkie 0 3
NIEDZIELA 11:00 Sola Władysławowo - OKS Janowo 1 3
NIEDZIELA 17:00 Pomorzanin Gdynia - Eko-Prod Szemud 6 2
KLASA A - GRUPA 2
SOBOTA 12:00 Potok Pszczółki - Sokół Ełganowo 2 1
SOBOTA 13:30 Portowiec Gdańsk - Korona Cedry Małe 1 2
SOBOTA 15:00 Amator Kiełpino - KS Mściszewice 6 1
SOBOTA 16:00 Sporting Leźno - Wisła Długie Pole 4 1
NIEDZIELA 12:00 Orzeł Gołubie - Stoczniowiec Gdańsk 0 1
NIEDZIELA 19:00 Morena Gdańsk - GTS Rotmanka 0 10
KLASA A - GRUPA 3
SOBOTA 15:00 Nowi Nowa Cerkiew - KS Skorzewo 1 1
SOBOTA 15:00 Grom Kleszczewo - Santana Wielki Klincz 1 1
SOBOTA 17:00 Sławek Borzechowo - GKS Bobowo 1 0
SOBOTA 17:00 Wda Czarna Woda - Wda Lipusz 1 5
NIEDZIELA 11:00 LKP Nowa Karczma - Sokół Zblewo 2 3
NIEDZIELA 16:00 Jantar Pawłowo - Brda Rytel 1 1
NIEDZIELA 16:00 Centrum Pelplin - Unia Klawkowo 6 2
KLASA A - GRUPA 4
SOBOTA 14:00 LKS Waplewo Wielkie - AP Malbork 3 2
SOBOTA 17:00 Mewa Gniew - Mady Ostaszewo 3 4
SOBOTA 17:00 Rodło Kwidzyn - Błyskawica Postolin 6 1
SOBOTA 17:00 Pogoń Prabuty - Błękitni Stare Miasto 2 0
SOBOTA 18:00 WKS Lignowy Szlacheckie - Supra Kwidzyn 1 2
NIEDZIELA 13:00 Czarni Przemysław - Delta Miłoradz 4 0
NIEDZIELA 15:00 Świt Radostowo - Relax Ryjewo 1 2
KLASA A - GRUPA 5
SOBOTA 16:00 Echo Biesowice - Polonez Bobrowniki 1 2
SOBOTA 16:00 Barton Barcino - Sokół Szczypkowice 2 1
SOBOTA 17:00 Garbarnia Kępice - Szansa Siemienice 4 0
NIEDZIELA 16:00 ZS Damnica - Unison Machowino 0 3
NIEDZIELA 17:00 Stal Jezierzyce - Słupia Kobylnica 3 4
NIEDZIELA 17:00 Granit Kończewo - Diament Trzebielino 1 2
KLASA A - GRUPA 6
SOBOTA 17:00 LKS Łebunia - Orkan Gostkowo 1 4
NIEDZIELA 13:30 Magic Niezabyszewo - Victoria Dąbrówka 1 5
NIEDZIELA 13:30 Chrobry Charbrowo - Pomorze Potęgowo 1 4
NIEDZIELA 14:00 Zenit Radkowice - Urania Udorpie 5 2
NIEDZIELA 14:00 Leśnik Cewice - Lider Rychnowy 2 1
NIEDZIELA 17:00 Grom Nakla - Błękitni Motarzyno 1 0
KLASA B - GRUPA 1
SOBOTA 14:00 Ajax Leśniewo - Kaszuby Połchowo 5 1
SOBOTA 16:00 Norda Karwia - Puma Darzlubie 8 1
NIEDZIELA 11:00 Sztorm II Kosakowo - Sokół Strzelno
NIEDZIELA 13:00 AP Cassubian Bolszewo - Feniks Mechowo 2 6
NIEDZIELA 13:00 Zenit II Łęczyce - Huragan Smolno 0 1
NIEDZIELA 14:00 Arka Prusewo - Lider Dębogórze 1 0
KLASA B - GRUPA 2
SOBOTA 15:30 Pomerania Gdańsk - KS Grabiny Zameczek 7 3
NIEDZIELA 12:00 GTS Pruszcz Gdański - Czarni II Pruszcz Gdański
NIEDZIELA 13:00 KP Gdynia - Wisła Steblewo 11 0
NIEDZIELA 13:00 GTS Rokitnica - GKS Żukowo 1 7
NIEDZIELA 14:00 Pomorzanin Banino - Morena II Gdańsk 5 1
KLASA B - GRUPA 3
SOBOTA 16:00 Ceramik Łubiana - Kaszubia II Kościerzyna 1 2
SOBOTA 16:00 Gryf Goręczyno - GKS II Przodkowo 1 0
SOBOTA 16:00 KS Sulmin - GKS II Sierakowice 3 1
NIEDZIELA 11:00 Dąbrówka Linia - Remus Mirachowo 0 3
NIEDZIELA 14:00 Słupia Sulęczyno - Amigo Przyjaźń 2 2
NIEDZIELA 16:00 Wierzyca Stara Kiszewa - FC Gowidlino 1 1
KLASA B - GRUPA 4
SOBOTA 11:00 Orkan Huta Brusy - Sokół Lubnia 2 2
SOBOTA 17:00 Korona Rywałd - Drzewiarz Szlachta 1 10
SOBOTA 18:00 Huragan Nowe Polaszki - Kolejarz II Chojnice 1 4
NIEDZIELA 13:00 Grom Leśno - OTS Osiek 3 0
NIEDZIELA 14:00 Brda Wielkie Chełmy - Sokół Lubichowo 0 4
NIEDZIELA 14:00 Perła Czyczkowy - Zieloni Łąg 2 1
KLASA B - GRUPA 5
SOBOTA 16:00 Skra Kończewice - Gryf Tczew 1 2
SOBOTA 16:00 Orzeł Ząbrowo - Tęcza Szropy 3 3
SOBOTA 16:00 Jurand Lasowice Wielkie - Błękitni Kmiecin 2 3
SOBOTA 17:00 Bałtyk Sztutowo - Real Myszewo 4 1
SOBOTA 17:00 Lisovia Lisewo - Nogat Malbork 6 0
NIEDZIELA 15:00 Ruch Gościszewo - Pomezania II Malbork 1 4
KLASA B - GRUPA 6
SOBOTA 11:00 Orliki Stary Dzierzgoń - Rodło Trzciano 1 4
SOBOTA 16:00 Amatorka Mikołajki Pomorskie - Szpak Skórcz 7 1
SOBOTA 16:00 Pogoń Smętowo - Powiśle Pawlice Rakowiec 5 1
SOBOTA 16:30 Czarni Straszewo - Powiśle Stary Targ 2 2
NIEDZIELA 11:00 GKS Gardeja - KP Wandowo 5 1
NIEDZIELA 17:00 Pomorzanka Skórcz - KS Czernin 1 2
KLASA B - GRUPA 7
NIEDZIELA 11:00 Baza 44 Siemirowice - Rowokół Smołdzino 1 0
NIEDZIELA 14:00 GKS Kołczygłowy - Dąb Kusowo 0 2
NIEDZIELA 14:00 Granit Koczała - Victoria Słupsk 3 0
NIEDZIELA 14:00 KS Zaleskie - Lew Lębork 2 3
NIEDZIELA 16:30 Kaszubia II Studzienice - WKS Nożyno 4 0
NIEDZIELA 17:30 Sokół Kuleszewo - Start Łebień 1 2
EKSTRALIGA KOBIET
NIEDZIELA 15:00 AP Lotos Gdańsk - Olimpia Szczecin 1 3 LIVE
1. LIGA KOBIET
SOBOTA 12:30 UKS SMS II Łódź - Pogoń Tczew 0 4
2. LIGA KOBIET
SOBOTA 11:30 Medyk II Konin - Marcus Gdynia 2 1
3. LIGA KOBIET
SOBOTA 15:00 Lechia Gdańsk - Lech UAM Poznań 2 4
SOBOTA 16:00 Górnicza Konin - KTK-S Luzino 1 1
NIEDZIELA 14:00 KKP Chełmża - Lew Lębork 5 2
4. LIGA KOBIET
NIEDZIELA 11:00 Chojniczanka Chojnice - Jastrząb Malbork 0 3
NIEDZIELA 15:00 Brda Rytel - Stal Jezierzyce 2 0
CLJ - 18
NIEDZIELA 11:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków 2 4
CLJ - 17
NIEDZIELA 15:00 Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 2 5
CLJ - 15
SOBOTA 12:00 Radunia Stężyca - Pogoń Szczecin 1 0
SOBOTA 14:00 AP Lotos Gdańsk - Warta Poznań 3 1
NIEDZIELA 16:00 Juventus Academy Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 1 0
LIGA MAKROREGIONALNA
NIEDZIELA 12:00 Lechia Gdańsk - Arkonia Szczecin 3 2
NIEDZIELA 14:00 Błękitni Stargard - Chojniczanka Chojnice 4 1
Total Page Visits: 351 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post POMORSKIE PIŁKARKI WALCZĄ O NAJWYŻSZE CELE
puchar Next post W ŚRODĘ KOLEJNE MECZE 1/8 FINAŁU POMORSKIEGO PUCHARU POLSKI