1 October 2022
Read Time:6 Minute, 39 Second

14 maja – 16 maja

niedziela , 17:30 Jagiellonia Białystok 2-1 Lechia Gdańsk

piątek, 20:45 Arka Gdynia 1:0 Resovia Rzeszów

sobota, 17:00  Sokół Ostróda 1:1 Bytovia Bytów

niedziela, 19:44 Stal Rzeszów 1-1 Chojniczanka Chojnice

sobota, 12:00 Bałtyk Gdynia 3-6 Radunia Stężyca

sobota, 16:00  Gryf Wejherowo 1-3 Flota Świnoujście

sobota, 16:00  KP Starogard Gdański 0-4 Polonia Środa Wielkopolska

niedziela, 17:00  GKS Przodkowo 1-5 Świt Szczecin

sobota, 11:00 Gedania Gdańsk 3-0 Pogoń Lębork

sobota, 11:00 Jaguar Gdańsk 2-0 Gryf Słupsk

sobota, 14:00 Stolem Gniewino 0-0 Chojniczanka II Chojnice

sobota, 14:00 Grom Nowy Staw 2-1 Wda Lipusz

sobota, 15:00 Anioły Garczegorze 0-2 GKS Kowale

sobota, 16:00 Kaszubia Kościerzyna 1-1 Wierzyca Pelplin

sobota, 17:00 KTS-K Luzino 4-2 MKS Władysławowo

niedziela, 11:00 Lechia II Gdańsk 1-2 Jantar Ustka

niedziela, 14:30 Cartusia Kartuzy 1-2 Powiśle Dzierzgoń

niedziela, 17:00 Gwiazda Karsin 2-2 Arka II Gdynia

GDAŃSK

sobota, 11:00 Sztorm Kosakowo 0-0 Bałtyk II Gdynia

sobota, 16:00 GKS Kolbudy 2-1 Ogniwo Sopot

sobota, 16:00 Zenit Łęczyce 4-0 Błyskawica Reda

sobota, 18:00 Potok Kamionka Sopot 1-4 GLKS Różyny

niedziela, 11:00 Czarni Pruszcz Gdański 2-2 Orkan Rumia

niedziela, 13:00 Orlęta Reda 0-1 GTS Goszyn

niedziela, 13:00 GKS Sierakowice 2-1 GTS Mokry Dwór

niedziela, 16:00 Potok Pszczółki 1-12 Sporting Leźno

MALBORK

sobota, 12:00 Wisła Tczew 0-4 Mady Ostaszewo

sobota, 15:00 Orzeł Subkowy 1-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański

sobota, 16:30 Spójnia Sadlinki 2-3 Victoria Kaliska

sobota, 17:00 Tęcza Brusy 1-0 Meteor Pinczyn

sobota, 17:00 Borowiak Czersk 3- 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański

sobota, 17:00 Pogoń Prabuty 7-0 Relax Ryjewo

sobota, 17:30 Radunia II Stężyca 0-3 Pomezania Malbork

sobota, 18:00 Wietcisa Skarszewy 5-2 Olimpia Sztum

SŁUPSK

sobota, 12:00 Leśnik Cewice 2-3 Czarni Czarne

sobota, 13:00 Sokół Wyczechy 0-2 Gryf/SMS Słupsk

sobota, 15:00 Sparta Sycewice 2-2 Start Miastko

sobota, 17:00 Myśliwiec Tuchomie 1-1 Lipniczanka Lipnica

sobota, 18:00 KS Włynkówko 1-0 Chrobry Charbrowo

niedziela, 12:00 GTS Czarna Dąbrówka 3-1 Barton Barcino

niedziela, 13:00 Jantaria Pobłocie 1-0 Kaszubia Studzienice

niedziela, 15:00 Zawisza Borzytuchom 0-0 Piast Człuchów

niedziela, 17:00 Wybrzeże Objazda 2-3 Echo Biesowice

niedziela, 18:00 MKS Debrzno 5-3 Bytovia II Bytów

GDAŃSK I

sobota, 11:00 KS Chwaszczyno 3-2 KTS-K II Luzino
sobota, 11:00 Celtic Reda 5-0 Klif Chłapowo
sobota, 16:00 Eko-Prod Szemud 4-0 Start Mrzezino
sobota, 19:00 AS Pomorze Gdańsk 13-0 LZS Bojano
niedziela, 11:00 Solar Władysławowo 4-1 Zatoka 95 Puck
niedziela, 15:00 MKS II Władysławowo 3-2 OKS Janowo
niedziela, 19:00 Pomorzanin Gdynia 2-4 Sokół Bożepole Wielkie

GDAŃSK II

sobota, 11:00 GTS Rotmanka 3-4 Gedania II Gdańsk
sobota, 13:00 Amator Kiełpino 4-3 Stoczniowiec Gdańsk
sobota, 14:00 Jaguar II Gdańsk 1-2 Orzeł Straszyn
sobota, 16:00 Sokół Ełganowo 1-2 KS Sulmin
sobota, 18:30 GKS II Kowale 1-2 Tres Osiczanka Osice
niedziela, 11:00 Gryf Goręczyno 4-0 Portowiec Gdańsk
niedziela, 11:30 FC Gowidlino 1-4 Wisła Długie Pole

GDAŃSK III

sobota, 14:00 Grom Kleszczewo 2-0 LKP Nowa Karczma
sobota, 14:00 Czarni Piece 2-1 Nowi Nowa Cerkiew
sobota, 16:00 Kolejarz Chojnice 1-1 Styna Godziszewo
sobota, 17:00 Wda Czarna Woda 0-0 Jantar Pawłowo
sobota, 17:00 Szpak Skórcz 2-1 Santana Wielki Klincz
sobota, 18:00 Brda Rytel 2-5 KS Skorzewo
niedziela, 16:00 Wierzyca Stara Kiszewa 1-2 Sławek Borzechowo

GDAŃSK IV

sobota, 15:00 Pogoń Smętowo 1-2 Wisła Korzeniewo
sobota, 16:00 Błękitni Stare Pole 3-0 Rodło Trzciano
sobota, 16:00 Powiśle Czernin 0-4 Delta Miłoradz
sobota, 16:00 Mewa Gniew 4-3 Skra Kończewice
sobota, 17:00 WKS Lignowy Szlacheckie 1-1 Świt Radostowo
niedziela, 14:00 Błyskawica Postolin 4-3 Rodło Kwidzyn
niedziela, 15:00 Nogat Malbork 2-1 Ruch Gościszewo
niedziela, 15:30 Pogoń Gardeja 1-5 LKS Waplewo

GDAŃSK V

sobota, 16:00 Błękitni Główczyce 1-1 Polonez Bobrowniki
sobota, 16:00 Garbarnia Kępice 11-0 Pomorze Potęgowo
sobota, 16:00 Skotawia Dębnica Kaszubska 2-1 Słupia Kobylnica
sobota, 17:00 Stal Jezierzyce 1-2 Unison Machowino
niedziela, 13:00 Szansa Siemianice 2-6 ZS Damnica
niedziela, 18:00 Gryf II Słupsk 1-0 Sokół Szczypkowice

GDAŃSK VI

sobota, 15:00 Brda Przechlewo 3-1 Magic Niezabyszewo
sobota, 15:30 Sparta Konarzyny 0-9 Dolina Gałąźnia Wielka
sobota, 16:00 Lider Rychnowy 1-1 Grom Nakla
sobota, 17:00 Zenit Redkowice 3-0 Arkonia Pomysk Wielki
sobota, 17:00 LKS Łebunia 2-3 Orkan Gostkowo
niedziela, 14:00 GKS Kołczygłowy 1-2 Skotawa Budowo

GDAŃSK I

sobota, 17:00 Stolem II Gniewino 8-1 AP KP Gdynia
sobota, 17:00 Huragan Smolno 3-1 Kaszuby Połchowo
sobota, 17:00 Ajax Leśniewo 4-5 Nörda Karwia
sobota, 17:30 Arka Prusewo 2-2 KP Gdynia
sobota, 18:30 Sokół Strzelno 1-2 Sztorm II Kosakowo
niedziela, 13:00 Puma Darzlubie 3-3 Gryf II Wejherowo

GDAŃSK II

sobota, 16:30 GKS Trąbki Wielkie 4-4 Wisła Steblewo
niedziela, 11:00 KS Grabiny Zameczek 3-0 GTS Rokitnica
niedziela, 13:30 Czarni II Pruszcz Gdański 1-1 GKS Żukowo
niedziela, 18:00 UKS Klukowo 1-5 GTS Pruszcz Gdański
niedziela, 18:00 Morena Gdańsk 2-1 GTS Juszkowo

GDAŃSK III

sobota, 16:00 Ceramik Łubiana 4-2 Amator II Kiełpino
sobota, 16:00 Huragan Nowe Polaszki 3-1 Pomorzanin Banino
sobota, 16:30 GKS II Sierakowice 4-1 Cartusia II Kartuzy
niedziela, 11:00 GKS II Żukowo 1-3 Amigo Przyjaźń
niedziela, 11:00 GKS Linia 1-3 Orzeł Gołubie
niedziela, 14:00 Słupia Sulęczyno 1-3 Remus Mirachowo

GDAŃSK IV

sobota, 16:00 MKP Szlachta 6-2 Sokół Lubnia
sobota, 16:30 LZS Bytonia 6-3 Meteor Silno
sobota, 17:30 Zieloni Łąg 1-3 Orkan Huta Brusy
niedziela, 14:00 Wda II Lipusz 2-0 Grom Leśno
niedziela, 14:00 Temis-Brda Wielkie Chełmy 7-2 Perła Czyczkowy
niedziela, 14:00 Kolejarz II Chojnice 8-1 Olimpia Czersk

GDAŃSK V

sobota, 11:00 Jurand Lasowice Wielkie 3-5 Błękitni Kmiecin
sobota, 13:00 AP Malbork 4-1 Orzeł Ząbrowo
sobota, 15:00 Tęcza Szropy – Orliki Stary Dzierzgoń
niedziela, 13:00 Lisovia Lisewo 5-0 Real Myszewo
niedziela, 15:00 Czarni Straszewo 8-1 Bałtyk Sztutowo

GDAŃSK VI

sobota, 11:00 KP Wandowo 0-6 Centrum Pelplin
sobota, 16:00 Sokół Lubichowo 7-1 Sobieski Gniew
niedziela, 14:00 Orzeł Borkowo 1-6 Supra Kwidzyn
niedziela, 16:00 Korona Rywałd 3-7 Pomorzanka Skórcz

GDAŃSK VII

sobota, 16:00 Dąb Kusowo 3-3 Start Łebień
niedziela, 13:00 Granit Kończewo 3-3 Victoria Słupsk
niedziela, 14:00 KS Zaleskie 2-0 Diament Trzebielino

GDAŃSK VIII

sobota, Piast II Człuchów 3-1 Baza 44 Siemirowice
niedziela, 15:00 Kaszubia II Studzienice 4-0 WKS Nożyno
niedziela, 18:00 Błękitni Motarzyno 4-2 Urania Udorpie

niedziela, 12:00  AP Lotos Gdańsk 0-0 AZS UJ Kraków

sobota, 12:00 Pogoń Tczew 3-0 SWD Wodzisław Śląski

sobota, 11:00 Marcus Gdynia 3-0 KTS-K Luzino

niedziela, 13:00 Lew Lębork 8-1 Spójnia Białe Błota

niedziela, 15:00 Błękitni Stargard 1-3 Lechia Gdańsk

sobota, 11:00 Potok Pszczółki 3-0 Olimpico Malbork

sobota, 11:00 Chojniczanka Chojnice 2-7 Jastrząb Malbork

niedziela, 11:00 Olimpia Czersk 1-5 Stal Jezierzyce

sobota, 12:00 Lechia Gdańsk 1-2 Śląsk Wrocław

sobota, 16:00 UKS SMS Łódź 0-0 Arka Gdynia

niedziela, 12:00 Pogoń Szczecin 4-1 Lechia Gdańsk

sobota, 12:00 Olimpijczyk Kwakowo 1-5 Lech Poznań

niedziela, 16:00 AP Lotos Gdańsk 4-0 Lechia Gdańsk

niedziela, 12:00 Jantar Ustka 0-2 AP Bałtyk Gdynia

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 173 - Today Page Visits: 4

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Gramy dla Szuto!
Next post TRANSMISJE: Trzecioligowe emocje na żywo w internecie