1 October 2022
Read Time:1 Minute, 59 Second

niedziela 20:00 Śląsk Wrocław 1-1 Lechia Gdańsk

sobota 20:30 Arka Gdynia 0-2 Chrobry Głogów

sobota 15:00 Garbarnia Kraków 1-0 Radunia Stężyca

niedziela 19:30 Chojniczanka Chojnice 4-0 Sokół Ostróda

piątek 19:00 Stolem Gniewino 3-1 GKS Przodkowo

sobota 17:00 KP Starogard Gdański 1-1 Pogoń II Szczecin

niedziela 17:00 Bałtyk Gdynia 2-1 Sokół Kleczew

piątek 18:00 Kaszubia Kościerzyna 0-5 GKS Kowale

sobota 13:00 Czarni Pruszcz Gdański 3-1 Bytovia Bytów

sobota 14:00 Grom Nowy Staw 3-2 Lechia II Gdańsk

sobota 14:00 Sparta Sycewice 3-1 Chojniczanka II Chojnice

sobota 17:00 Pogoń Lębork 1-2 MKS Władysławowo

sobota 17:00 KTS-K Luzino 2-1 Gryf Wejherowo

sobota 17:00 Wierzyca Pelplin 4-2 Gryf Słupsk

niedziela 12:00 Orkan Rumia 2-0 Anioły Garczegorze

niedziela 17:00 Arka II Gdynia 2-2 Jaguar Gdańsk

niedziela 17:00 Borowiak Czersk 0-2 Gedania Gdańsk

GRUPA I

SOBOTA
11:00 Gedania II Gdańsk 1-7 Bałtyk II Gdynia
11:00 Sztorm Kosakowo 5-2 Błyskawica Reda
11:00 GTS Goszyn 3-3 Potok Kamionka Sopot
15:00 Cartusia Kartuzy 0-3 GTS Mokry Dwór
16:00 GLKS Różyny 6-1 GKS Sierakowice
16:00 Orzeł Trąbki Wielkie 2-3 Orlęta Reda
19:00 AS Pomorze Gdańsk 1-3 GKS Kolbudy

NIEDZIELA
15:00 Osiczanka Osice 2-6 Zenit Łęczyce
17:00 KS Chwaszczyno 3-1 Ogniwo Sopot

GRUPA II

SOBOTA
12:00 Wisła Tczew 2-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
13:00 Kolejarz Chojnice 2-0 Spójnia Sadlinki
14:00 Styna Godziszewo 1-0 Gwiazda Karsin
14:00 Błękitni Stare Pole 5-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański

15:00 Wisła Korzeniewo 2-4 Wietcisa Skarszewy
16:00 Orzeł Subkowy 2-0 Meteor Pinczyn
17:00 Tęcza Brusy 4-2 Olimpia Sztum
17:00 Powiśle Dzierzgoń 2-0 Victoria Kaliska
18:00 Pomezania Malbork 3-0 Radunia II Stężyca

GRUPA III

PIĄTEK
19:00 Start Miastko 3-1 Zawisza Borzytuchom

SOBOTA
16:00 Skotawia Dębnica Kaszubska 3-4 Jantaria Pobłocie
16:00 Czarni Czarne 3-1 Lipniczanka Lipnica
17:00 Dolina Gałąźnia Wielka 2-2 Gryf/SMS Słupsk

NIEDZIELA
13:00 Gryf II Słupsk 2-0 KS Włynkówko
16:00 Brda Przechlewo 0-1 Piast Człuchów
18:00 Myśliwiec Tuchomie 1-1 Kaszubia Studzienice
18:00 MKS Debrzno 2-3 Sokół Wyczechy
18:00 Wybrzeże Objazda 5-1 GTS Czarna Dąbrówka

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 175 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Odszedł Przemek Gawin [*]
Next post Stolem Gniewino pierwszym liderem III ligi.