1 October 2022
Read Time:2 Minute, 49 Second

sobota 17:30 Lechia Gdańsk 3-0 Cracovia

sobota 18:00 Stomil Olsztyn 0-1 Arka Gdynia

sobota 19:00 Stal Rzeszów 2-0 Chojniczanka Chojnice

niedziela 15:00 Radunia Stężyca 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

sobota 15:00 GKS Przodkowo 0-1 Świt Szczecin

sobota 13:30 Błękitni Stargard 1-0  KP Starogard Gdański

sobota 16:00 Olimpia Grudziądz 2-0 Bałtyk Gdynia

niedziela 11:00 Pogoń II Szczecin 2-3 Stolem Gniewino

piątek 20:00 Jantar Ustka 1-0 Sparta Sycewice

sobota 11:00 GKS Kowale 3-3 Czarni Pruszcz Gdański

sobota 11:00 Jaguar Gdańsk 2-1 Wierzyca Pelplin

sobota 11:00 Anioły Garczegorze 0-3 Kaszubia Kościerzyna

sobota 17:00 MKS Władysławowo 1-2 Orkan Rumia

sobota 17:00 Gryf Wejherowo 2-1 Borowiak Czersk

sobota 17:00 Bytovia Bytów 1-0 Grom Nowy Staw

sobota 17:00 Gryf Słupsk 4-2 KTS-K Luzino

niedziela 11:00 Gedania Gdańsk 4-2 Pogoń Lębork

niedziela 17:00 Chojniczanka II Chojnice 2-0 Arka II Gdynia

GRUPA I

SOBOTA
11:00 Błyskawica Reda – Tres Osiczanka Osice 2:3
16:00 GKS Sierakowice – Kamionka Sopot 1-2
17:00 GTS Mokry Dwór – AS Pomorze Gdańsk 3-0

NIEDZIELA
11:00 Bałtyk II Gdynia – Orzeł Trąbki Wielkie 5-0
11:00 Ogniwo Sopot – Sztorm Kosakowo 0-1
12:00 GLKS Różyny – Gedania II Gdańsk 3-2
14:00 Zenit Łęczyce – Cartusia Kartuzy 4-2
17:00 GKS Kolbudy – GTS Goszyn 1-1
17:30 Orlęta Reda – KS Chwaszczyno
4-0

GRUPA II

SOBOTA
12:00 Spójnia Sadlinki – Powiśle Dzierzgoń 1-3
13:00 Radunia II Stężyca – Wisła Korzeniewo 6-0
15:00 Olimpia Sztum – Meteor Pinczyn 0-4
15:00 Gwiazda Karsin – Błękitni Stare Pole 1-2
16:00 Victoria Kaliska – Pomezania Malbork 1-7
17:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański – Orzeł Subkowy 1-2
17:00 Tęcza Brusy – Kolejarz Chojnice 0-2
17:00 Wietcisa Skarszewy – Wisła Tczew 6-1
18:00 Beniaminek 03 Starogard Gdański – Styna Godziszewo 2-2

GRUPA III

SOBOTA
11:00 Gryf/SMS Słupsk – Gryf II Słupsk 3-1
15:00 Piast Człuchów – Czarni Czarne 1-1
16:00 Sokół Wyczechy – Wybrzeże Objazda 5-0
16:00 Skotawia Dębnica Kaszubska – Brda Przechlewo 6-3
17:00 KS Włynkówko – MKS Debrzno 3-3
18:00 Lipniczanka Lipnica – Myśliwiec Tuchomie 2-0

NIEDZIELA
11:00 Kaszubia Studzienice – Dolina Gałąźnia Wielka 1-3
12:00 GTS Czarna Dąbrówka – Zawisza Borzytuchom 1-0
13:00 Jantaria Pobłocie – Start Miastko 0-0

GRUPA III

Wda Lipusz – Czarni Piece 2:0
Santana Nowy Klincz – KS Skorzewo 0-5
Unia Klawkowo – LKP Nowa Karczma 1-1
Brda Rytel – Sokół Zblewo 1-0
Jantar Pawłowo – Grom Kleszczewo 0-0
Centrum Pelplin – Nowi Nowa Cerkiew 3-0
Wda Czarna Woda – Sławek Borzechowo 0-3

GRUPA I

Sztorm II Kosakowo – Feniks Mechowo 3-5
Kaszuby Połchowo – Zenit II Łęczyce 3-1
Nörda Karwia – Sokół Strzelno 4-2
Puma Darzlubie – Huragan Smolno 1-1
Ajax Leśniewo – Barca Bolszewo
1-2

GRUPA II

GTS Pruszcz Gdański KP Gdynia 2-1
GKS Żukowo Unia Kłodawa 5-1
Bałtyk III Gdynia – Pomorzanin Banino 1-0
Czarni II Pruszcz Gdański – Pomerania Gdańsk 3-3
Morena II Gdańsk – Wisła Steblewo 2-3
UKS Klukowo – GTS Rokitnica 0-5
AP KP Gdynia – KS Grabiny Zameczek 7-1
AP GKS Kowale – GTS Juszkowo
2-3

sobota 14:00 Ząbkovia Ząbki 2-4 Pogoń Tczew

niedziela 15:00 Marcus Gdynia 3-2 Unifreeze Górzno

sobota 11:00 Warta Poznań 2-2 Arka Gdynia

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 185 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post 1/32 finału Pucharu Polski
GRAŁA III LIGA Next post Stolem Gniewino nadal liderem III Ligi