1 October 2022
Read Time:6 Minute, 59 Second

3 – 5 WRZEŚNIA 2021

piątek, 20:00 Ruch Chorzów 2:1 Chojniczanka Chojnice

niedziela, 15:00 Radunia Stężyca 2:0 Sokół Ostróda

piątek, 17:00, Polonia Środa Wielkopolska 0:1 KP Starogard Gdański

sobota, 12:00 GKS Przodkowo 0:1 Jarota Jarocin

sobota, 13:00 Błękitni Stargard 3:2 Bałtyk Gdynia

sobota, 13:00 Bałtyk Koszalin 0:3 Stolem Gniewino

p.17:00 KTS-K Luzino 1:2 Jantar Ustka

s.11:00 Czarni Pruszcz Gdański 1-3 Gedania Gdańsk

s.11:00 Borowiak Czersk 1-0 Chojniczanka II Chojnice

s.11:00 Lechia II Gdańsk 1-1 Anioły Garczegorze

s.16:00 Bytovia Bytów 3-1 GKS Kowale

s.17:00 Orkan Rumia 1-2 Gryf Słupsk

s.17:00 Wierzyca Pelplin 1-0 Sparta Sycewice

s.17:00 Pogoń Lębork 0-2 Jaguar Gdańsk

n.11:00 Grom Nowy Staw 5-0 MKS Władysławowo

n.15:00 Kaszubia Kościerzyna 3-2 Gryf Wejherowo

GRUPA I

s.11:00 Sztorm Kosakowo – GLKS Różyny 2:2
s.14:00 GTS Goszyn – Błyskawica Reda 2:1
s.15:00 KS Chwaszczyno – Gedania II Gdańsk 1:0
s.15:00 Kamionka Sopot – Zenit Łęczyce 2:3
s.15:00 GKS Kolbudy – GTS Mokry Dwór 2:1
s.15:00 Cartusia Kartuzy – Orlęta Reda 2:3
s.15:30 Osiczanka Osice – Bałtyk II Gdynia 0:0
s.16:00 Orzeł Trąbki Wielkie – GKS Sierakowice 5:2
s.19:00 AS Pomorze Gdańsk – Ogniwo Sopot 2:1

GRUPA II

s.12:00 Meteor Pinczyn – Beniaminek 03 Starogard Gdański 1:0
s.15:00 Wisła Korzeniewo – Tęcza Brusy 2:1
s.16:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański – Gwiazda Karsin 3:1
s.16:00 Wisła Tczew – Spójnia Sadlinki 3:2
s.17:00 Powiśle Dzierzgoń – Olimpia Sztum 0:0
s.17:00 Kolejarz Chojnice – Pomezania Malbork 0:3
s.17:00 Orzeł Subkowy – Wietcisa Skarszewy 3:1
s.17:00 Styna Godziszewo – Victoria Kaliska 3:2
n.16:00 Błękitni Stare Pole – Radunia II Stężyca 1:0

GRUPA III

s.15:00 Zawisza Borzytuchom – Gryf/SMS Słupsk 3:3
s.16:00 Start Miastko – KS Włynkówko 5:1
s.16:00 Czarni Czarne – Jantaria Pobłocie 3:0
s.16:30 MKS Debrzno – Lipniczanka Lipnica 8:2
s.17:00 Dolina Gałąźnia Wielka – Skotawia Dębnica Kaszubska 3:2
n.12:00 GTS Czarna Dąbrówka – Sokół Wyczechy 2:2
n.17:00 Gryf II Słupsk – Piast Człuchów 2:3
n.17:00 Wybrzeże Objazda – Kaszubia Studzienice 1:3
n.17:00 Myśliwiec Tuchomie – Brda Przechlewo 2:1

GRUPA I

s.11:00 LZS Bojano – OKS Janowo 0:8
s.11:00 Celtic Reda – Pomorzanin Gdynia 1:9
s.16:00 Gryf II Wejherowo – Solar Władysławowo 4:1
s.17:00 Start Mrzezino – KTS-K II Luzino 3:3
s.17:00 Stolem II Gniewino – Sokół Bożepole Wielkie 1:2
s.17:00 Zatoka 95 Puck – Eko-Prod Szemud 3:0

GRUPA II

s.13:00 Portowiec Gdańsk – Wisła Długie Pole 2:4
s.14:00 Amator Kiełpino – Orzeł Straszyn 1:5
s.15:00 Stoczniowiec Gdańsk – Jaguar II Gdańsk 2:0
s.16:00 Potok Pszczółki – Sporting Leźno 1:8
s.19:30 Morena Gdańsk – KS Mściszewice 0:6
n.12:00 Orzeł Gołubie – Sokół Ełganowo 2:2
n.12:00 GTS Rotmanka – Korona Cedry Małe 3:4

GRUPA III

s.11:00 Grom Kleszczewo – Unia Klawkowo 2:1
s.16:00 Sokół Zblewo – KS Skorzewo 1:5
s.17:00 Sławek Borzechowo – Czarni Piece 5:1
s.17:00 LKP Nowa Karczma – Santana Wielki Klincz 2:1
s.17:00 Wda Czarna Woda – GKS Bobowo 2:1
n.14:00 Jantar Pawłowo – Centrum Pelplin 2:6
n.15:00 Nowi Nowa Cerkiew – Brda Rytel 1:0

GRUPA IV

s.11:00 Pogoń Prabuty – Błyskawica Postolin 9:0
s.11:00 Czarni Przemysław – Rodło Kwidzyn 1:5
s.16:00 LKS Waplewo Wielkie – Delta Miłoradz 0:2
s.17:00 Świt Radostowo – Mewa Gniew 3:1
s.17:00 WKS Lignowy Szlacheckie – Relax Ryjewo 1:3
n.11:00 AP Malbork – Mady Ostaszewo 2:2
n.16:00 Supra Kwidzyn – Błękitni Stare Miasto 5:0

GRUPA V

s.11:30 Echo Biesowice – Barton Barcino 3:2
s.17:00 Garbarnia Kępice – Polonez Bobrowniki 4:0
s.17:00 Stal Jezierzyce – Szansa Siemianice 7:1
s.17:00 Sokół Szczypkowice – Diament Trzebielino 4:2
n.14:00 ZS Damnica – Słupia Kobylnica 1:1
n.16:00 Granit Kończewo – Unison Machowino 1:3

GRUPA VI

s.17:00 Grom Nakla – Urania Udorpie 1:2
s.17:00 LKS Łebunia – Victoria Dąbrówka 5:3
n.13:30 Magic Niezabyszewo – Pomorze Potęgowo 1:6
n.14:00 Zenit Redkowice – Orkan Gostkowo 1:0
n.16:15 Błękitni Motarzyno – Lider Rychnowy 2:2
n.17:00 Chrobry Charbrowo – Leśnik Cewice 0:5

GRUPA I

s.14:00 Sztorm II Kosakowo – AP Cassubian Bolszewo 6:3
s.16:00 Barca Bolszewo – Puma Darzlubie 6:2
s.17:00 Nörda Karwia – Ajax Leśniewo 1:1
s.17:00 Arka Prusewo – Feniks Mechowo 0:0
s.17:30 Lider Dębogórze – Huragan Smolno 2:5
s.18:00 Sokół Strzelno – Kaszuby Połchowo 0:6

GRUPA II

s.17:00 KP Gdynia – AP KP Gdynia 3:2
s.17:30 UKS Klukowo – GKS Żukowo 0:7
s.19:30 Pomerania Gdańsk – Morena II Gdańsk 4:2
n.11:00 Bałtyk III Gdynia – GTS Pruszcz Gdański 4:1
n.11:00 Unia Kłodawa – AP GKS Kowale 0:3
n.11:00 KS Grabiny Zameczek – Wisła Steblewo 3:0
n.13:00 Pomorzanin Banino – Czarni II Pruszcz Gdański 2:3
n.17:00 GTS Rokitnica – GTS Juszkowo 0:4

GRUPA III

s.16:00 Gryf Goręczyno – GKS II Żukowo 4:1
s.17:00 KS Sulmin – Amigo Przyjaźń 2:2
n.11:00 Remus Mirachowo – GKS II Przodkowo 0:9
n.14:00 GKS II Sierakowice – Kaszubia II Kościerzyna 2:3
n.14:00 GKS Linia – FC Gowidlino 0:4
n.16:00 Wierzyca Stara Kiszewa – Ceramik Łubiana 3:1

GRUPA IV

s.16:00 Orkan Huta Brusy – Orzeł Borkowo 2:2
s.16:00 Sokół Lubichowo – Zieloni Łąg 10:0
n.11:00 Huragan Nowe Polaszki – Korona Rywałd 1:1
n.14:00 Perła Czyczkowy – LZS Bytonia 5:1
n.14:00 Temis-Brda Wielkie Chełmy – Kolejarz II Chojnice 3:3
n.14:00 Grom Leśno – Sokół Lubnia 2:1

GRUPA V

s.15:30 Gryf Tczew – Błękitni Kmiecin 2:3
s.16:00 Tęcza Szropy – Jurand Lasowice Wielkie 1:2
s.16:00 Real Myszewo – Ruch Gościszewo 4:3
s.16:00 Nogat Malbork – Orzeł Ząbrowo 4:3
n.11:00 Pomezania II Malbork – Skra Kończewice 6:1
n.17:00 Lisovia Lisewo – Bałtyk Sztutowo 1:1

GRUPA VI

s.16:00 Pogoń Smętowo – Powiśle Czernin 2:3
s.17:00 Szpak Skórcz – KP Wandowo 3:3
s.17:00 Amatorka Mikołajki Pomorskie – Rodło Trzciano 4:5
s.17:00 Orliki Stary Dzierzgoń – Czarni Straszewo 1:4
n.16:00 Pomorzanka Skórcz – Pogoń Gardeja 1:0

GRUPA VII

s.16:30 Sokół Kuleszewo – Victoria Słupsk 0:3
s.17:00 Kaszubia II Studzienice – GKS Kołczygłowy 0:1
n.12:00 Baza 44 Siemirowice – Start Łebień 2:1
n.14:00 KS Zaleskie – Rowokół Smołdzino 6:0
n.14:30 Granit Koczała – WKS Nożyno 2:0
n.17:00 Lew Lębork – Dąb Kusowo 6:0

niedziela, 12:00 Sportis KKP Bydgoszcz 1-0 AP Lotos Gdańsk

niedziela, 12:00 Pogoń Tczew 5-4 ROW Rybnik

niedziela, 15:00 Marcus Gdynia 8:2 Praga Warszawa

sobota, 13:30 KTK-S Luzino 1:5 LFA Szczecin

niedziela, 13:00 Lew Lębork 1-8 Lechia Gdańsk

n.11:00 AP Lotos Gdańsk – Olimpia Czersk 19:1
n.11:00 Olimpico Malbork – Pogoń II Tczew 1:8
n.15:00 Brda Rytel – Jastrząb Malbork 0:7
n.20:00 Chojniczanka Chojnice – Potok Pszczółki 0:1

n.12:00 Górnik Zabrze 1-2 Arka Gdynia

s.12:00 Pogoń Szczecin 4-3 Lechia Gdańsk

s.15:00 FASE Szczecin 3-0 Arka Gdynia

s.12:00 Radunia Stężyca 1:2 Lechia Gdańsk

s.12:30 AP Lotos Gdańsk 4:0 AP Reissa Gdańsk

n.12:00 Juventus Academy Bydgoszcz 1:2 Olimpijczyk Kwakowo

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 123 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Reprezentacja Polski Kobiet zagra w Gdańsku.
Next post Nowy Ranking Klubów Pomorza