Pomorscy trzecioligowcy dziś bez wygranej

To nie była udana sobota dla pomorskich trzecioligowców. Żadna z czterech drużyn, które dziś wybiegły na boiska, nie wygrała swojego meczu.

Cartusia Kartuzy zremisowała 1:1 wyjazdowy mecz z Pogonią Nowe Skalmierzyce. Gola na wagę remisu i jednego punktu zdobył Piotr Łysiak w 85' meczu.

Gedania mimo, że po dwóch golach Filipa Sosnowskiego prowadziła do przerwy 2-1 w Kleczewie z Sokołem, w drugiej połowie roztrwoniła prowadzenie i wraca do Gdańska bez punktów, z porażką 2:3.

Stolem Gniewino zremisował 1:1 z Unią Swarzędz.

KP Starogard Gdański wysoko - 2:6 - przegrał z rezerwami Pogoni Szczecin.

Wikęd Luzino swój mecz 20.kolejki rozgrywek rozegra jutro w Środzie Wielkopolskiej z Polonią.

Z pięciu drużyn z Pomorza tylko Cartusia i Gedania mogą być względnie spokojne w kontekście walki o zachowanie ligowego bytu. Pozostałe trzy: Stolem, Wikęd i KPS zajmują miejsca w strefie spadkowej i będzie im bardzo ciężko tę strefę opuścić, zwłaszcza, że na ten moment z ligi spadają cztery ostanie zespoły (spadek z 2.ligi Olimpii Grudziądz).