Poznaliśmy pary III rundy Pomorskiego Pucharu Polski

zdjęcie: sport.onet.pl

W siedzibie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie regionalnego Pucharu Polski.

Mecze III rundy odbędą się 22 września, a zmierzą się w nich:

Wisła Długie Pole (A) – Arka II Gdynia (IV)
ENERPOL NL6 (niezrzeszeni) – Ogniwo Sopot (KO)
GTS Mokry Dwór (KO) – Bałtyk II Gdynia (KO)
Gedania Gdańsk (Junior Starszy) – Stoczniowiec Gdańsk (A)
Korona Cedry Małe (A) – Gedania II Gdańsk (KO)
Marynarka Wojenna RP (niezrzeszeni) – GO ROPES Gdańsk (niezrzeszeni)
AS Kolbudy (KO) – Jaguar Gdańsk (IV)
GTS Goszyn (KO) – GKS Kowale (IV)
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie (KO) – Gedania Gdańsk (IV)
Kamionka Sopot (KO) – Lechia II Gdańsk (IV)
Jaguar II Gdańsk (A) – Czarni Pruszcz Gd. (IV)
Pomerania Gdańsk (B) – Portowiec Gdańsk (A)
Wda Lipusz (A) – Radunia II Stężyca (KO)
Santana Wielki Klincz (A) – Cartusia Kartuzy (KO)
KS Skorzewo (A) – KS Mściszewice (A)
Amator Kiełpino (A) – Gwiazda Karsin (KO)
GKS Sierakowice (KO) – Kaszubia Kościerzyna (IV)
MKS II Władysławowo (A) – Sokół Bożepole Wielkie (A)
Start Mrzezino (A) – Zenit Łęczyce (KO)
Orlęta Reda (KO) – Gryf Wejherowo (IV)
Błyskawica Reda (KO) – KTS-K Wikęd Luzino (IV)
Sztorm Kosakowo (KO) – Orkan Rumia (IV)
Gryf II Wejherowo (A) – Celtic Reda (A)
AP Bałtyk Gdynia (Juniorzy Starsi) – MKS Władysławowo (IV)
Chojniczanka Chojnice (Juniorzy Starsi) – Tęcza Brusy (KO)
Meteor Pinczyn (KO) – Borowiak Czersk (IV)
Sokół Zblewo (A) – Chojniczanka II Chojnice (IV)
Victoria Kaliska (KO) – Kolejarz Chojnice (KO)
KP Gryf Tczew (B) – Beniaminek Starogard Gdański. (KO)
Sokół Lubichowo (B) – Orzeł Subkowy (KO)
Unia 1922 Tczew (niezrzeszeni) – Wierzyca Pelplin (IV)
GLKS Różyny (KO) – Wisła Tczew (KO)
GKS Bobowo (A) – Wietcisa Skarszewy (KO)

Błękitni Stare Pole (KO) – Żuławy Nowy Dwór Gdański (KO)
Powiśle Pawlice Rakowiec (B) – Grom Nowy Staw (IV)
Pomezania II Malbork (B)- Powiśle Dzierzgoń (KO)
Pomezania Malbork (KO) – Olimpia Sztum
(KO)
Lipniczanka Lipnica (KO) – Anioły Garczegorze (IV)
Gryf II Słupsk (KO) – Bytovia Bytów (IV)
Granit Koczała (B) – Lider Rychnowy (A)
Stal Jezierzyce (A) – Pogoń Lębork (IV)
Kaszubia Studzienice (KO) – Gryf SMS Słupsk (KO)
ZS Damnica (A) – Sparta Sycewice (IV)
Skotawia Dębnica Kaszubska (KO) – Piast Człuchów (KO)
Słupia Kobylnica (A) – Gryf Słupsk
(IV)

Total Page Visits: 27 - Today Page Visits: 3
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x