PIŁKARSKI rozkład jazdy na Pomorzu

n.15:00 Wisła Kraków 2-2 Lechia Gdańsk

n.12:40 Arka Gdynia 0-1 GKS Tychy

s.17:00 Chojniczanka Chojnice 2-1 Śląsk II Wrocław

n.12:20 Stal Rzeszów 1-0 Radunia Stężyca

s.15:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 Bałtyk Gdynia

s.15:00 GKS Przodkowo 0-4 Olimpia Grudziądz

n.16:00 KP Starogard Gdański 1-1 Stolem Gniewino

p.19:00 Sparta Sycewice 1-0 KTS-K Luzino

s.11:00 Jaguar Gdańsk 3-1 Orkan Rumia

s.11:00 Gedania Gdańsk 3-2 Grom Nowy Staw

s.14:00 Jantar Ustka 3-2 Borowiak Czersk

s.16:00 Gryf Słupsk 3-2 Kaszubia Kościerzyna

s.17:00 Gryf Wejherowo 1-1 Czarni Pruszcz Gdański

n.11:00 MKS Władysławowo 1-6 Lechia II Gdańsk

n.11:00 Chojniczanka II Chojnice 5-1 Pogoń Lębork

n.14:00 Anioły Garczegorze 1-2 Bytovia Bytów

n.17:00 Arka II Gdynia 3-1 Wierzyca Pelplin

GRUPA I

s.11:00 Ogniwo Sopot – GTS Goszyn 2:3
s.14:30 Gedania II Gdańsk – Sztorm Kosakowo 5:2
s.15:15 KS Chwaszczyno – Orzeł Trąbki Wielkie 3:2
s.16:00 Orlęta Reda – AS Pomorze Gdańsk 5:1
s.16:00 Zenit Łęczyce – AS Kolbudy 2:2
s.17:00 GKS Sierakowice – GTS Mokry Dwór 0:4
s.17:30 Błyskawica Reda – Kamionka Sopot 3:0
n.13:00 Bałtyk II Gdynia – Cartusia Kartuzy 5:0
n.15:00 GLKS Różyny – Osiczanka Osice 1:0

GRUPA II

s.11:00 Radunia II Stężyca – Orzeł Subkowy 2:4
s.12:00 Spójnia Sadlinki – Styna Godziszewo 3:2
s.15:00 Olimpia Sztum – Gwiazda Karsin 1:4
s.16:00 Wietcisa Skarszewy – Meteor Pinczyn
s.16:00 Victoria Kaliska – Błękitni Stare Pole 1:1
s.17:00 Powiśle Dzierzgoń – Pomezania Malbork 2:3
s.17:00 Kolejarz Chojnice – Wisła Korzeniewo 8:2
n.17:00 Tęcza Brusy – Wisła Tczew 5:2

GRUPA III

s.11:00 Gryf SMS Słupsk – Start Miastko 6:0
s.14:00 Skotawia Dębnica Kaszubska – Gryf II Słupsk 0:2
s.15:00 Czarni Czarne – Myśliwiec Tuchomie 1:0
s.15:00 Dolina Gałąźnia Wielka – Brda Przechlewo 2:2
s.15:00 Jantaria Pobłocie – Sokół Wyczechy 1:0
s.16:00 Piast Człuchów – MKS Debrzno 1:1
s.16:00 KS Włynkówko – GTS Czarna Dąbrówka 1:0
n.11:00 Kaszubia Studzienice – Zawisza Borzytuchom 3:1
n.15:00 Lipniczanka Lipnica – Wybrzeże Objazda 4:1

GRUPA I

s.16:00 OKS Janowo – Pomorzanin Gdynia 3:0
s.16:00 Sokół Bożepole Wielkie – Zatoka 95 Puck 0:0
s.17:00 KTS-K II Luzino – Stolem II Gniewino 5:2
n.14:00 Gryf II Wejherowo – Eko-Prod Szemud 0:2
n.16:00 MKS II Władysławowo – Start Mrzezino 2:3
n.16:00 Solar Władysławowo – Celtic Reda 4:1

GRUPA II

s.12:00 KS Mściszewice – Orzeł Gołubie 8:1
s.14:00 Jaguar II Gdańsk – Sporting Leźno 5:2
s.15:00 Stoczniowiec Gdańsk – GTS Rotmanka 13:1
s.16:00 Sokół Ełganowo – Portowiec Gdańsk 5:3
s.17:00 Korona Cedry Małe – Morena Gdańsk 2:1
n.12:00 Orzeł Straszyn – Potok Pszczółki 10:0

GRUPA III

p.17:30 Wda Lipusz – Nowi Nowa Cerkiew 5:0
s.14:00 Czarni Piece – Sokół Zblewo 6:0
s.16:00 Unia Klawkowo – Wda Czarna Woda 1:0
s.16:00 KS Skorzewo – LKP Nowa Karczma 3:0
s.16:00 Brda Rytel – Grom Kleszczewo 2:2
s.17:00 Centrum Pelplin – Sławek Borzechowo 3:3
s.17:00 GKS Bobowo – Jantar Pawłowo 4:0

GRUPA IV

p.17:30 Delta Miłoradz – Pogoń Prabuty 2:2
s.15:00 AP Malbork – Supra Kwidzyn 4:4
s.16:00 Błękitni Stare Miasto – WKS Lignowy Szlacheckie 6:0
s.16:00 Relax Ryjewo – LKS Waplewo Wielkie
s.17:00 Mewa Gniew – Czarni Przemysław 9:2
s.17:00 Mady Ostaszewo – Rodło Kwidzyn 2:1
n.14:00 Błyskawica Postolin – Świt Radostowo 5:2

GRUPA V

s.16:00 Słupia Kobylnica – Stal Jezierzyce 1:1
s.17:00 Szansa Siemianice – Garbarnia Kępice 0:7
s.17:00 Sokół Szczypkowice – Barton Barcino 2:2
s.17:00 Polonez Bobrowniki – Echo Biesowice 1:4
s.17:00 Unison Machowino – ZS Damnica 2:0
n.15:30 Diament Trzebielino – Granit Kończewo 1:3

GRUPA VI

s.16:00 Urania Udorpie – Zenit Redkowice 3:3
s.17:00 Pomorze Potęgowo – Chrobry Charbrowo 5:3
n.12:00 Victoria Dąbrówka – Magic Niezabyszewo 4:4
n.15:00 Orkan Gostkowo – LKS Łebunia 4:0
n.16:00 Błękitni Motarzyno – Grom Nakla 4:2
n.17:00 Lider Rychnowy – Leśnik Cewice 1:1

GRUPA I

s.11:00 Sztorm II Kosakowo – Barca Bolszewo 0:0
s.17:00 Ajax Leśniewo – Arka Prusewo
n.11:00 Puma Darzlubie – Sokół Strzelno 4:0
n.13:30 Feniks Mechowo – Huragan Smolno 1:1
n.14:30 Lider Dębogórze – Nörda Karwia 9:2

GRUPA II

p.19:00 GTS Pruszcz Gdański – GTS Rokitnica 4:0
s.19:00 AP Kowale – KP Gdynia 3:2
n.12:00 GTS Juszkowo – KS Grabiny Zameczek 5:2
n.13:00 GKS Żukowo – Bałtyk III Gdynia 1:4
n.13:00 Morena II Gdańsk – Unia Kłodawa 3:2
n.14:00 Wisła Steblewo – Pomerania Gdańsk 2:2
n.15:00 Czarni II Pruszcz Gdański – UKS Klukowo 4:2
n.19:00 AP KP Gdynia – Pomorzanin Banino 8:1

GRUPA III

s.16:00 Ceramik Łubiana – Słupia Sulęczyno 1:4
s.16:00 GKS II Żukowo – Wierzyca Stara Kiszewa 2:4
s.17:00 Amigo Przyjaźń – Gryf Goręczyno 3:2
n.11:30 FC Gowidlino – KS Sulmin 1:4
n.13:00 GKS II Przodkowo – GKS Linia 6:1
n.14:00 GKS II Sierakowice – Remus Mirachowo 3:1

GRUPA IV

s.13:00 MKP Szlachta – Orzeł Borkowo 5:1
s.17:00 Sokół Lubnia – Perła Czyczkowy 0:5
s.17:00 LZS Bytonia – Huragan Nowe Polaszki 1:4
n.13:00 OTS Osiek – Sokół Lubichowo 3:2
n.14:00 Kolejarz II Chojnice – Grom Leśno 5:3
n.16:00 Zieloni Łąg – Temis-Brda Wielkie Chełmy 1:0
n.17:00 Korona Rywałd – Orkan Huta Brusy 2:2

GRUPA V

s.16:00 Ruch Gościszewo – Nogat Malbork 4:2
s.16:00 Jurand Lasowice Wielkie – Gryf Tczew 2:3
s.16:00 Orzeł Ząbrowo – Pomezania II Malbork 4:5
s.16:00 Skra Kończewice – Tęcza Szropy 4:0
s.17:00 Bałtyk Sztutowo – Błękitni Kmiecin 2:2
n.17:00 Lisovia Lisewo – Real Myszewo 6:0

GRUPA VI

s.15:00 Powiśle Stary Targ – Pomorzanka Skórcz 0:0
s.15:30 KP Wandowo – Czarni Straszewo 1:3
s.17:00 Szpak Skórcz – Powiśle Pawlice Rakowiec 4:3
n.14:00 Pogoń Gardeja – Orliki Stary Dzierzgoń 2:3
n.16:00 Powiśle Czernin – Amatorka Mikołajki Pomorskie 0:3

GRUPA VII

s.16:00 Dąb Kusowo – GKS Kołczygłowy 6:0
n.11:00 Start Łebień – Sokół Kuleszewo 6:1
n.11:00 Victoria Słupsk – Granit Koczała 1:5
n.12:00 Rowokół Smołdzino – Baza 44 Siemirowice 1:2
n.13:00 WKS Nożyno – Kaszubia II Studzienice 0:2
n.17:00 Lew Lębork – KS Zaleskie 2:5

s.12:00 AP Lotos Gdańsk 3-0 AZS UJ Kraków

n.12:30 Stomilanki Olsztyn 4-2 Pogoń Tczew

s.13:30 KU-AZS UW Warszawa 0-5 Marcus Gdynia

s.13:00 KA 4 resPect Krobia 3-1 Lew Lębork

s.15:00 Lechia Gdańsk 2-3 KKP Chełmża

n.11:00 Błękitni Stargard 0-1 KTS-K Luzino

s.11:00 Potok Pszczółki – Olimpico Malbork 8:0
s.15:00 Pogoń II Tczew – AP Lotos II Gdańsk 0:7
n.11:00 Stal Jezierzyce – Brda Rytel 3:0
n.11:00 Jastrząb Malbork – Chojniczanka Chojnice 5:0

s.13:00 Arka Gdynia 4-3 UKS SMS Łódź

s.12:00 Lechia Gdańsk 3-1 Arka Gdynia

s.12:00 Radunia Stężyca 3-0 Juventus Academy Bydgoszcz

n.12:00 Lechia Gdańsk 2-0 AP Pogoń Szczecin

n. 12:00 Olimpijczyk Kwakowo 1-7 AP Lotos Gdańsk

Total Page Visits: 149 - Today Page Visits: 4
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x