ZALEGŁE MECZE KLASY OKRĘGOWEJ – PORAŻKA LIDERA Z CHOJNIC

Odrabianie zaległości w V lidze

Zespoły Klasy Okręgowej rozegrały dziś kilka spotkań z zaległych kolejek.

Wyniki:


Gdańsk
Osiczanka Osice - Sokół Bożepole Wielkie 1-1
Stoczniowiec Gdańsk - Gedania II Gdańsk 1-4


Malbork
Kolejarz Ekomel Chojnice - Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-2
Centrum Pelplin - Olimpia Sztum 3-1
Meteor Pinczyn - Tęcza Brusy 3-1
Wda Lipusz - Wisła Korzeniewo


Słupsk
Piast Człuchów - Pomorze Potęgowo 2-0
Star Miastko - Brda Przechlewo 6-0
Garbarnia Kępice - GTS Czarna Dąbrówka 2-0
MKS Debrzno - Dolina Speranda Niepoględzie 4-2

Gdańsk

1 Gedania II Gdańsk 51
76 - 22
2 Bałtyk II Gdynia 44
61 - 17
3 Jaguar II Gdańsk [b] 39
50 - 40
4 Orzeł Trąbki Wielkie 36
38 - 21
5 Stoczniowiec Gdańsk [b] 35
54 - 33
6 Cartusia II Kartuzy 29
45 - 34
7 Orlęta Reda 29
46 - 56
8 Sokół Bożepole Wielkie [b] 28
49 - 46
9 KS Chwaszczyno 28
33 - 34
10 GLKS Różyny 26
45 - 38
11 Tres Osiczanka Osice 26
39 - 62
12 Zenit Łęczyce 24
42 - 50
13 GTS Pruszcz Gdański 21
46 - 61
14 GKS Sierakowice 21
29 - 61
15 Orkan Rumia [s] 20
37 - 43
16 GTS Mokry Dwór 19
37 - 43
17 Gryf II Wejherowo [b] 14
30 - 61
18 Sztorm Kosakowo 14
32 - 67

Malbork

1 Kolejarz Ekomel Chojnice 49
50 - 18
2 Styna Godziszewo 47
47 - 18
3 Radunia II Stężyca 45
52 - 14
4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 41
70 - 30
5 Wietcisa Skarszewy 41
58 - 24
6 Supra Kwidzyn [b] 39
42 - 13
7 Meteor Pinczyn 38
43 - 35
8 Gwiazda Karsin 36
41 - 29
9 Centrum Pelplin [b] 26
37 - 44
10 Tęcza Brusy 25
36 - 38
11 Delta Miłoradz [b] 24
32 - 41
12 Błękitni Stare Pole 23
36 - 49
13 Pogoń Prabuty [b] 20
27 - 45
14 Wisła Korzeniewo 19
30 - 43
15 Olimpia Sztum 15
21 - 63
16 KS Skorzewo [b] 13
25 - 57
17 Wda Lipusz [b] 12
25 - 58
18 Spójnia Sadlinki 4
14 - 66

Słupsk

1 MKS Debrzno 43
69 - 44
25
2 Sokół Wyczechy 40
72 - 32
40
3 Start Miastko 40
53 - 28
25
4 Myśliwiec Tuchomie 39
48 - 28
20
5 Dolina Speranda Niepoględzie 37
43 - 23
20
6 Kaszubia Studzienice 36
43 - 28
15
7 Gryf II Słupsk 35
62 - 26
36
8 Piast Człuchów 34
47 - 27
20
9 Garbarnia Kępice [b] 32
41 - 28
13
10 Pomorze Potęgowo [b] 31
57 - 59
-2
11 Unison Machowino [b] 21
25 - 43
-18
12 Skotawia Dębnica Kaszubska 20
26 - 26
0
13 Czarni Czarne 16
24 - 44
-20
14 KS Włynkówko 14
23 - 59
-36
15 Leśnik Cewice [b] 10
20 - 54
-34
16 Brda Przechlewo 9
27 - 67
-40
17 GTS Czarna Dąbrówka 8
24 - 90
-66
18 Jantaria Pobłocie – WYCOFANIE






Baraże

Gedania II Gdańsk



Kolejarz Ekomel Chojnice



MKS Debrzno








Bałtyk II Gdynia



Styna Godziszewo



Sokół Wyczechy








Jaguar II Gdańsk [b] 39 50 - 40
Radunia II Stężyca 45 52 - 14
Start Miastko 40 53 - 28

foto: Kolejarz Ekomel Chojnice
Total Page Visits: 447 - Today Page Visits: 1

WASZE KOMENTARZE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *