27. kolejka spotkań IV ligi

GRAŁA IV LIGA

Zespoły IV ligi rozegrały kolejną serię spotkań. To już czwarta od końca seria meczów. Będą niespodzianki? Zapadną rozstrzygnięcia?

15:00 Lechia II Gdańsk 4-3 MKS Władysławowo

17:00 Chojniczanka II Chojnice 3-1 Gryf Słupsk

18:00 Kaszubia Kościerzyna 2-1 Gedania Gdańsk

18:00 Jantar Ustka 0-1 Wda Lipusz

18:00 Grom Nowy Staw 3-0 Gwiazda Karsin

18:30 Cartusia Kartuzy 0-0 KTS-K Luzino

19:00 Jaguar Gdańsk 2-0 Anioły Garczegorze

19:00 Stolem Gniewino 2-2 Pogoń Lębork

Mecze Wierzycy z Kowalami oraz Powiśla z Arką II z uwagi na dzisiejszy finał Pucharu Polski zostaną rozegrane w środę za tydzień.


Stolem Gniewino niespodziewanie stracił dwa punkty w meczu z Pogonią Lębork. Strata może być bardzo brzemienna w skutkach, bo Kaszubia, choć nie bez trudu, ale jednak pokonała Gedanię i wyprzedziła w tabeli gniewinian. Przy równej ilości punktów, przy dwóch remisach w bezpośrednich spotkaniach 1-1, zespół z Kościerzyny ma lepszy bilans bramkowy i dlatego prowadzi. Na trzy kolejki przed końcem ta zaliczka, choć minimalna, może okazać się decydująca. Tyle tylko, że w sobotę Kaszubia zagra z… Pogonią Lębork.
Nie tracą nadziei w Jaguarze Gdańsk. Kolejna wygrana i już tylko trzy punkty straty do lidera. Jeśli liderzy z Kościerzyny i Gniewina znowu się potkną, Jaguar na pewno to wykorzysta.

Walka o uniknięcie degradacji jest równie zacięta i po każdej serii spotkań zmieniają się drużyny, które spadną do Klasy Okręgowej. Sześć ostatnich zespołów w tabeli dzieli różnica zaledwie dwóch punktów.

Total Page Visits: 249 - Today Page Visits: 1

WASZE KOMENTARZE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *