26 September 2022
Read Time:1 Minute, 43 Second


Poznaliśmy kolejne drużyny, które wywalczyły awans do Klasy Okręgowej.









17:00 Klif Chłapowo – KTS-K II Luzino 1-3
18:00 Celtic Reda – AS Pomorze Gdańsk 0-4
18:00 Sokół Bożepole Wielkie – Solar Władysławowo 1-3
18:00 OKS Janowo – Start Mrzezino 2-3
18:00 MKS II Władysławowo – KS Chwaszczyno 1-3




15:00 Jaguar II Gdańsk – FC Gowidlino 4:2
18:00 Sokół Ełganowo – Amator Kiełpino 0-4
18:00 KS Sulmin – Wisła Długie Pole 1-4
18:00 Osiczanka Osice – KS Mściszewice 7-2
18:00 Gedania II Gdańsk – Stoczniowiec Gdańsk 4-1
18:15 Portowiec Gdańsk – GKS II Kowale 2-2
18:30 GTS Rotmanka – Gryf Goręczyno 0-0




17:00 Szpak Skórcz – Wda Czarna Woda 2-3
18:00 Grom Kleszczewo – GKS Bobowo 2-3
18:00 Santana Wielki Klincz – Styna Godziszewo 0-1
18:00 KS Skorzewo – Wierzyca Stara Kiszewa 10-3
18:00 Czarni Piece – Brda Rytel 2-5
19:00 LKP Nowa Karczma – Jantar Pawłowo 2-0
19:00 Sławek Borzechowo – Kolejarz Chojnice 0-2




18:00 Rodło Kwidzyn – Wisła Korzeniewo 0-2
18:00 Delta Miłoradz – Skra Kończewice 3-0
18:00 Powiśle Czernin – WKS Lignowy Szlacheckie 1-3
18:00 Błękitni Stare Pole – Pogoń Smętowo 10-0
18:00 Błyskawica Postolin – Mewa Gniew 2-1
18:00 Rodło Trzciano – LKS Waplewo Wielkie 5-8
18:00 Ruch Gościszewo – Pogoń Gardeja 1-1
18:30 Świt Radostowo – Nogat Malbork 3-1



17:00 Sokół Szczypkowice – Garbarnia Kępice 2:4
18:00 Polonez Bobrowniki – Gryf II Słupsk 0-4
18:00 Unison Machowino – Błękitni Główczyce 3-1
18:00 Stal Jezierzyce – Skotawia Dębnica Kaszubska 1-3
18:30 Słupia Kobylnica – ZS Damnica 4-4
19:00 Pomorze Potęgowo – Szansa Siemianice 2-3




16:00 Brda Przechlewo – Zenit Redkowice 3:0
16:15 Victoria Dąbrówka – LKS Łebunia 3:6
17:00 GKS Kołczygłowy – Lider Rychnowy 0:5
17:30 Magic Niezabyszewo – Dolina Gałąźnia Wielka 1-5
18:00 Skotawa Budowo – Sparta Konarzyny 4-0
18:00 Arkonia Pomysk Wielki – Orkan Gostkowo 0-1




Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 207 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GRAŁA IV LIGA Previous post 27. kolejka spotkań IV ligi
puchar Next post Pomorski Puchar Polski dla Powiśla!