2 October 2022
Read Time:1 Minute, 29 Second

Najbliższa, siódma już, kolejka spotkań w RWS Investment Group IV lidze, zapowiada się niezwykle ciekawie.



Lider tabeli, Gedania Gdańsk, rozegra mecz derbowy z rezerwami Lechii Gdańsk.
Gedania kroczy w lidze od zwycięstwa do zwycięstwa (jeden remis) i prowadzi w tabeli, ale Lechia II Gdańsk również spisuje się dobrze, notując tylko jedno porażkę (w pierwszej kolejce rozgrywek)

  • mecz w niedzielę, g.11:00, na boisku przy ul. Jana z Kolna w Sopocie.



Wielkie emocje zapowiadają się również w meczu w Kościerzynie. Kaszubia i Jaguar Gdańsk w poprzednim sezonie do końca walczyły o awans do III ligi, ale obie ekipy zostały zdystansowane przez Stolem Gniewino. W tym sezonie obie drużyny również stawiają jasny cel i walczą o pełny sukces. Lepiej wystartowali gdańszczanie notując cztery wygrane i dwa remisy, zawodnicy z Kościerzyny zanotowali w pierwszej kolejce falstart (0-5 z Kowalami), ale szybko z tego zimnego prysznica otrząsnęli się i powoli zbliżają się do czołówki tabeli.

  • mecz w niedzielę, g.15:00, na boisku przy ul. Kamiennej w Kościerzynie.



Ciekawie będzie zapewne w meczu w Pruszczu Gdańskim, gdzie beniaminek, Czarni, podejmują trzeciego w tabeli Gryfa Słupsk.
Czarni są obecnie najwyżej notowani z grona czterech beniaminków (dwie wygrane, dwa remisy, dwie porażki), a słupszczanie wygrali dwa ostatnie spotkania i zajmują trzecie miejsce w tabeli.

  • mecz w sobotę, g.11:00, na boisku przy ul. Chopina w Pruszczu Gdańskim.



Pozostałe mecze 7. kolejki:

  • Grom Nowy Staw – Gryf Wejherowo – sobota, 14:00 w Nowym Stawie
  • Pogoń Lębork – Jantar Ustka – sobota, 18:00 w Lęborku
  • Bytovia Bytów – MKS Władysławowo – sobota, 16:00 w Bytowie
  • KTK-S Luzino – Arka II Gdynia – sobota, 16:00 w Luzinie
  • Borowiak Czersk – Sparta Sycewice – niedziela, 12:00 w Czersku
  • Orkan Rumia – Chojniczanka II Chojnie – niedziela, 12:00 w Rumi
  • GKS Kowale – Anioły Garczegorze – niedziela, 13:00 w Kolbudach

Aktualna Tabela:

GRUPA A
1 Gedania Gdańsk – AWANS 73 92 - 29 63 23 4 2 29
2 Jaguar Gdańsk 56 68 - 40 28 16 8 5 29
3 Wikęd Luzino 55 58 - 37 21 17 4 8 29
4 Gryf Wejherowo [s] 50 54 - 41 13 16 2 11 29
5 Lechia II Gdańsk 45 72 - 56 16 14 3 12 29
6 Gryf Słupsk 45 63 - 56 7 13 6 10 29
7 Kaszubia Kościerzyna 45 55 - 58 -3 14 3 12 29
8 Grom Nowy Staw 42 50 - 42 8 13 3 13 29
9 Bytovia Bytów [s] 42 41 - 41 0 11 9 9 29
10 Arka II Gdynia 38 49 - 55 -6 11 5 13 29
GRUPA B
11 Chojniczanka II Chojnice 41 66 - 43 23 11 8 11 30
12 Wierzyca Decka Pelplin 40 40 - 46 -6 11 7 12 30
13 Pogoń Lębork 38 51 - 51 0 11 5 14 30
14 MKS Władysławowo 38 46 - 72 -26 12 2 16 30
15 Anioły Garczegorze 37 34 - 57 -23 10 7 13 30
16 GKS Kowale 36 57 - 60 -3 10 6 14 30
17 Czarni Pruszcz Gdański [b] 34 47 - 54 -7 9 7 14 30
18 Sparta Sycewice [b] 33 45 - 64 -19 9 6 15 30
19 Borowiak Czersk [b] 32 44 - 69 -25 9 5 16 30
20 Jantar Ustka 29 38 - 71 -33 8 5 17 30
21 Orkan Rumia [b] – SPADEK 26 47 - 75 -28 7 5 18 30
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 307 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ROZKŁAD Previous post Piłkarski ROZKŁAD JAZDY na Pomorzu
Next post III. runda Pomorskiego Pucharu Polski