26 September 2022
Read Time:7 Minute, 2 Second

s.20:00 Lechia Gdańsk 1-0 Piast Gliwice

poniedziałek, 18:00 Skra Częstochowa 2-1 Arka Gdynia – mecz w Gdyni

n.15:00 Radunia Stężyca 3-0 Olimpia Elbląg

n.16:00 Hutnik Kraków 1-0 Chojniczanka Chojnice

p.17:00 Bałtyk Gdynia 2-2 Bałtyk Koszalin

s.15:00 Kotwica Kołobrzeg 2-0 GKS Przodkowo

s.16:00 Świt Szczecin 3-1 KP Starogard Gdański

s.17:30 Stolem Gniewino 1-3 Unia Janikowo

s.11:00 Czarni Pruszcz Gdański 2-2 Gryf Słupsk

s.14:00 Grom Nowy Staw 0-1 Gryf Wejherowo

s.16:00 Pogoń Lębork 4-0 Jantar Ustka

s.16:00 KTS-K Luzino 0-3 Arka II Gdynia

s.16:00 Bytovia Bytów 3-2 MKS Władysławowo

n.11:00 Lechia II Gdańsk 0-1 Gedania Gdańsk

n.12:00 Orkan Rumia 1-3 Chojniczanka II Chojnice

n.12:00 Borowiak Czersk 3-2 Sparta Sycewice

n.13:00 GKS Kowale 0-1 Anioły Garczegorze

n.15:00 Kaszubia Kościerzyna 0-1 Jaguar Gdańsk

GRUPA I

s.11:00 Sztorm Kosakowo – Orzeł Trąbki Wielkie 3:2
s.11:00 GTS Goszyn – Orlęta Reda 2:1
s.11:00 KS Chwaszczyno – GKS Sierakowice 0:5
s.15:00 AS Kolbudy – Błyskawica Reda 5:0
s.15:00 Cartusia Kartuzy – GLKS Różyny 1:3
s.16:00 GTS Mokry Dwór – Zenit Łęczyce 3:2
s.19:00 AS Pomorze Gdańsk – Bałtyk II Gdynia 1:4
n.14:30 Osiczanka Osice – Gedania II Gdańsk 3:1
n.18:00 Kamionka Sopot – Ogniwo Sopot
3:3

GRUPA II

p.19:00 Pomezania Malbork – Olimpia Sztum 9:0
s.12:00 Wisła Tczew – Kolejarz Chojnice 0:2
s.12:00 Meteor Pinczyn – Radunia II Stężyca 0:1
s.12:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański – Wietcisa Skarszewy 0:0
s.14:30 Wisła Korzeniewo – Powiśle Dzierzgoń 0:3
s.15:00 Błękitni Stare Pole – Spójnia Sadlinki 7:0
s.16:00 Orzeł Subkowy – Victoria Kaliska 5:3
n.15:00 Styna Godziszewo – Tęcza Brusy 2:2
n.15:00 Gwiazda Karsin – Beniaminek Starogard Gdański 1:0

GRUPA III

s.15:00 Zawisza Borzytuchom – Lipniczanka Lipnica 1:1
s.16:00 Dolina Gałąźnia Wielka – Czarni Czarne 1:3
s.16:00 Sokół Wyczechy – KS Włynkówko 3:0
n.12:00 Start Miastko – Kaszubia Studzienice 5:1
n.12:00 Myśliwiec Tuchomie – Jantaria Pobłocie 0:2
n.12:00 GTS Czarna Dąbrówka – Gryf/SMS Słupsk 0:9
n.13:00 Gryf II Słupsk – Brda Przechlewo 9:1
n.16:00 MKS Debrzno – Skotawia Dębnica Kaszubska 0:4
n.16:30 Wybrzeże Objazda – Piast Człuchów
1:1

GRUPA I

s.12:00 Stolem II Gniewino – MKS II Władysławowo 3:3
s.15:00 Celtic Reda – Eko-Prod Szemud 1:2
s.16:00 Start Mrzezino – LZS Bojano 1:1
s.16:00 Zatoka 95 Puck – KTS-K II Luzino 2:0
n.12:00 Gryf II Wejherowo – Sokół Bożepole Wielkie 5:2
n.19:00 Pomorzanin Gdynia – Solar Władysławowo
1:2

GRUPA II

s.12:00 Portowiec Gdańsk – KS Mściszewice 2:0
s.16:00 Amator Kiełpino – Sokół Ełganowo 0:1
s.16:00 Potok Pszczółki – Wisła Długie Pole 1:7
s.16:00 Sporting Leźno – Orzeł Straszyn 4:1
n.12:00 Orzeł Gołubie – Korona Cedry Małe 2:2
n.12:00 GTS Rotmanka – Jaguar II Gdańsk 1:1
n.17:00 Morena Gdańsk – Stoczniowiec Gdańsk
1:5

GRUPA III

s.14:30 Grom Kleszczewo – Wda Lipusz 1:3
s.15:30 Jantar Pawłowo – Unia Klawkowo 1:2
s.16:00 Centrum Pelplin – GKS Bobowo 2:0
s.16:00 Wda Czarna Woda – Brda Rytel 1:1
s.17:00 Sławek Borzechowo – Sokół Zblewo
9:2
n.15:00 Nowi Nowa Cerkiew – Santana Wielki Klincz 4:4
n.18:00 LKP Nowa Karczma – Czarni Piece
1:1

GRUPA IV

s.13:00 LKS Waplewo Wielkie – Błękitni Stare Miasto 3:2
s.16:00 Świt Radostowo – Delta Miłoradz 1:3
s.16:00 WKS Lignowy Szlacheckie – AP Malbork 1:1
s.17:00 Pogoń Prabuty – Relax Ryjewo 2:2
s.17:00 Rodło Kwidzyn – Mewa Gniew
3:1
n.14:00 Czarni Przemysław – Błyskawica Postolin 10:2
n.16:00 Supra Kwidzyn – Mady Ostaszewo 1:2

GRUPA V

s.16:00 Stal Jezierzyce – Unison Machowino 0:6
s.16:00 Echo Biesowice – Szansa Siemianice 9:0
s.17:00 Garbarnia Kępice – Słupia Kobylnica 4:1
s.17:00 Barton Barcino – Polonez Bobrowniki 1:1
n.14:00 ZS Damnica – Diament Trzebielino 2:1
n.16:00 Granit Kończewo – Sokół Szczypkowice
8:2

GRUPA VI

s.16:00 Chrobry Charbrowo – Victoria Dąbrówka 1:1
s.17:00 LKS Łebunia – Urania Udorpie 3:1
n.13:30 Magic Niezabyszewo – Orkan Gostkowo 0:2
n.14:00 Leśnik Cewice – Pomorze Potęgowo 4:3
n.14:00 Zenit Redkowice – Błękitni Motarzyno 1:4
n.17:00 Grom Nakla – Lider Rychnowy
5:0

GRUPA I

s.16:30 Ajax Leśniewo – Lider Dębogórze 4:2
s.17:00 Arka Prusewo – Huragan Smolno 2:1
s.17:00 Zenit II Łęczyce – Feniks Mechowo 6:2
s.17:00 Nörda Karwia – Kaszuby Połchowo 1:2
s.18:00 Sokół Strzelno – Sztorm II Kosakowo
2:3

GRUPA II

s.14:30 GTS Pruszcz Gdański – GKS Żukowo 0:1
s.15:00 Unia Kłodawa – Wisła Steblewo 1:1
s.17:00 UKS Klukowo – AP KP Gdynia 1:3
s.19:00 KP Gdynia – Morena II Gdańsk 8:1
s.19:30 Pomerania Gdańsk – GTS Juszkowo 5:1
n.13:00 Pomorzanin Banino – AP Kowale 0:2
n.17:00 GTS Rokitnica – KS Grabiny Zameczek 1:5
n.17:00 Bałtyk III Gdynia – Czarni II Pruszcz Gdański
2:1

GRUPA III

s.16:00 Gryf Goręczyno – FC Gowidlino 1:1
s.17:00 KS Sulmin – GKS II Przodkowo 3:3
n.11:00 Remus Mirachowo – Kaszubia II Kościerzyna 0:1
n.12:00 GKS Linia – GKS II Sierakowice 0:1
n.14:00 Słupia Sulęczyno – GKS II Żukowo 5:0
n.16:00 Wierzyca Stara Kiszewa – Amigo Przyjaźń
0:1

GRUPA IV

s.11:00 Sokół Lubichowo – MKP Szlachta 4:1
s.16:00 Orkan Huta Brusy – LZS Bytonia 3:3
n.11:00 Huragan Nowe Polaszki – Sokół Lubnia 2:1
n.14:00 Perła Czyczkowy – Kolejarz II Chojnice 4:3
n.14:00 Temis-Brda Wielkie Chełmy – OTS Osiek 4:1
n.14:00 Grom Leśno – Zieloni Łąg 3:3
n.17:00 Orzeł Borkowo – Korona Rywałd
2:1

GRUPA V

s.12:00 Błękitni Kmiecin – Jurand Lasowice Wielkie 7:0
s.16:00 Nogat Malbork – Lisovia Lisewo 0:3
s.16:00 Real Myszewo – Bałtyk Sztutowo 2:5
s.16:00 Tęcza Szropy – Orzeł Ząbrowo 2:1
s.17:00 Gryf Tczew – Skra Kończewice 11:1
n.11:00 Pomezania II Malbork – Ruch Gościszewo
6:0

GRUPA VI

s.11:00 Powiśle Pawlice Rakowiec – KP Wandowo 2:4
s.15:00 Pomorzanka Skórcz – Rodło Trzciano 4:1
s.16:00 Orliki Stary Dzierzgoń – Powiśle Stary Targ 0:2
n.12:30 Pogoń Smętowo – Szpak Skórcz 4:3
n.16:00 Czarni Straszewo – Pogoń Gardeja
2:1

GRUPA VII

s.16:30 Sokół Kuleszewo – Rowokół Smołdzino 3:1
n.12:00 Baza 44 Siemirowice – Lew Lębork 0:3
n.14:00 KS Zaleskie – Dąb Kusowo 1:2
n.14:00 GKS Kołczygłowy – WKS Nożyno 5:5
n.14:30 Granit Koczała – Start Łebień 6:1
n.17:00 Kaszubia II Studzienice – Victoria Słupsk
2:7

s.12:00 KTK-S Luzino 4-0 Górnicza Konin

s.14:00 Lech UAM Poznań 5-1 Lechia Gdańsk

n.13:00 Lew Lębork 1-4 KKP Chełmża

s.11:00 Potok Pszczółki – Jastrząb Malbork 6:0
n.11:00 Olimpico Malbork – AP Lotos II Gdańsk 0:16
n.14:00 Chojniczanka Chojnice – Stal Jezierzyce 2:2
n.15:00 Brda Rytel – Olimpia Czersk
1:3

n.12:00 Śląsk Wrocław 2-0 Arka Gdynia

n.12:00 AP Reissa Poznań 2-3 Lechia Gdańsk

n.15:00 Arka Gdynia 3-5 Warta Poznań

s.12:00 Lech Poznań 11-0 Olimpijczyk Kwakowo

s.12:00 Juventus Academy Bydgoszcz 3-0 Lechia Gdańsk

s.12:00 AP Lotos Gdańsk 2-1 Radunia Stężyca

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 95 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post B Klasowe uniesienia
Next post Będą emocje w IV lidze!