Grała Klasa Okręgowa

GRAŁA V LIGA

Kolejne spotkania rozegrały zespoły Klasy Okręgowej.W grupie 1 – stało się to, niewiele osób mogło się spodziewać. Czarni Pruszcz Gdański przegrali z AP Kolbudy 1:3 i to właśnie zespół z Kolbud został nowym liderem V ligi. Podopieczni Jacka Grembockiego nie znaleźni się na tym miejscu przypadkiem – wygrali sześć ostatnich meczów i to było sześć wygranych nad bezpośrednimi rywalami do awansu.
Kolbudy zostały liderem, ale po pierwsze zespół z Pruszcza ma jeden mecz więcej do rozegrania, a po drugie w walce o awans liczy się nadal aż sześć zespołów. Będzie ciekawa walka o bezpośredni awans do IV ligi, a także miejsce w barażach.
Trwa nadal walka o utrzymanie. Nie składają broni drużyny Sztorm Kosakowo oraz Sportingu Leźno. Niestety dla tych zespołów, ewentualny spadek z IV ligi Władysławowa sprawi, że z tej grupy spadną cztery ostatnie ekipy, a więc wszelkie nadzieje zostaną utracone.

Nie popisała się drużyna Potoku Pszczółki. Do tego, że przegrywają mecz za meczem, zdążyliśmy się już przyzwyczaić, ale czynna napaść na sędziego, to już przesada.W grupie 2 – poznaliśmy drużynę, która w przyszłym sezonie zagra w IV lidze. Beniaminek rozgrywek, Borowiak Czersk, wygrał z rezerwami Radunii Stężyca i zapewnił sobie pierwsze miejsce w tabeli. Teraz gra toczy się już tylko o drugie miejsce, dające szanse na awans w barażach. Żuławy Nowy Dwór Gdański przegrały u siebie z Pomezanią Malbork i niespodziewanie zespół z Malborka pozostaje w grze o baraże.W grupie 3 – poznalismy drugiego beniaminka IV ligi. Sparta Sycewice w 26 meczach ligowych nie znalazła pogromcy i zasłużenie zapewniła sobie awans. Teraz pozostała już tylko walka o miejsce w barażach. Rozstrzygną ją między sobą Lipniczanka Lipnice oraz Myśliwiec Tuchomie.

Total Page Visits: 486 - Today Page Visits: 1

One thought on “Grała Klasa Okręgowa”

WASZE KOMENTARZE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *