4 February 2023
GRAŁA III LIGA

III Liga. Najważniejsze rozstrzygnięcia.

Read Time:1 Minute, 1 Second

W III lidze kibice pomorskich zespołów poznali najważniejsze rozstrzygnięcia. Jak to zawsze w życiu, jednym radość, innym smutek. Choć trudno powiedzieć, żeby jedni drudzy byli bardzo zaskoczeni takimi rozstrzygnięciami.

Kibice Raduni Stężyca mogą już świętować. Ich zespół pokonał w Toruniu Elanę, jak zawsze, z dużą ilością nerwów, które zawodnicy zielono – żółto – niebieskich sami sobie fundują. Tym razem grali przez prawie 50 minut w osłabieniu po czerwonej kartce dla Pawła Wojowskiego. Ale wygrali swój mecz, a ponieważ godzinę później najgroźniejszy rywal w walce o awans, Świt Szczecin, pięć razy tracił bramkę po strzałach zawodników ze Środy, to w Stężycy mogli zacząć już świętowanie. Formalnie Świt mógłby jeszcze wyprzedzić Radunię, ale pod warunkiem trzech swoich wygranych, trzech porażek zespołu z Kaszub i nadrobienia 37 bramek w bilansie bramkowym. Można zatem zacząć świętowanie.

Radunia Stężyca awansowała do eWinner II Ligi.

Duża sprawa.

Pozostałe pomorskie drużyny grupy mistrzowskiej bez większych emocji dogrywają sezon.

W grupie spadkowej poznaliśmy kolejnego spadkowicza i, niestety, jest to wejherowski Gryf. Szans na utrzymanie Gryf nie miał już praktycznie od dawna. W tym roku, z powodu możliwego spadku z II ligi aż trzech drużyn, które zagrały w naszej grupie III ligi, zdegradowanych może zostać aż dziesięć ostatnich zespołów. Cztery już znamy – pozostali jeszcze walczą.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 193 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GRAŁA IV LIGA Previous post Walka w IV lidze
GRAŁA V LIGA Next post Emocje w Klasie Okręgowej.