1 October 2022

6. seria spotkań

Rezerwy Gedanii nie zwalniają tempa i po wygraniu juz piątego meczu przewodzą stawce zespołów w Grupie 1. Wreszcie pozytywne przełamanie zaliczył zespół z Sierakowice, który po czterech wysokich porażkach, remisie, wreszcie wygrał spotkanie ligowe.

W grupie 2 w ścisłej czołówce aż sześć drużyn, między innymi Styna Godziszewo, która rozgromiła w wyjazdowym spotkaniu Wisłę Korzeniewo i i zajmuje drugie miejsce w tabeli. Na ostatnich miejscach , z kompletem przegranych meczów: Spójnia Sadlinki oraz Wda Lipusz.

Grupa 3 to na razie absolutna dominacja MKS Debrzno oraz Kaszubii Studzienice. Obie drużyny wygrały po sześć meczów.

gdańsk

SZTORM - BAŁTYK II 1:0
CARTUSIA II - RÓŻYNY 4:1
MOKRY DWÓR - PRUSZCZ GDAŃSKI 2:1
ORZEŁ - ORLĘTA 2:2
ZENIT - JAGUAR II 3:1
GEDANIA II - CHWASZCZYNO 3:0
SOKÓŁ - SIERKOWICE 4:6
OSICZANKA - GRYF 3:3
STOCZNIOWIEC - ORKAN 2:2

malbork

RADUNIA II - TĘCZA 3:0
WIETCISA - BŁĘKITNI 5:0
WISŁA - STYNA 0:7
OLIMPIA - POGON 3:2
ŻUŁAWY - METEOR 5:1
SKORZEWO - SPÓJNIA 2:1
SUPRA - WDA 5:0
CENTRUM - GWIAZDA 2:2
DELTA - KOLEJARZ 1:2

słupsk

SKOTAWIA - MYŚLIWIEC 2:1
JANTARIA - SOKÓŁ 3:3
BRDA - DOLINA 1:3
GRYF II - UNISON 5:0
CZARNA DĄBRÓWKA - KASZUBIA 0:3
CZARNI - DEBRZNO 0:1
POMORZE - LEŚNIK 5:1
PIAST - WŁYNKÓWKO 4:0
START - GARBARNIA 3:1

1 Gedania II Gdańsk 16
24 - 5 5 1 0
2 GTS Mokry Dwór 15
25 - 6 5 0 1
3 Stoczniowiec Gdańsk [b] 13
22 - 10 4 1 1
4 Orzeł Trąbki Wielkie 13
15 - 5 4 1 1
5 Orlęta Reda 11
10 - 10 3 2 1
6 Orkan Rumia [s] 10
17 - 17 3 1 3
7 Cartusia II Kartuzy 9
15 - 7 3 0 3
8 Bałtyk II Gdynia 9
11 - 6 3 0 3
9 GLKS Różyny 8
13 - 8 2 2 2
10 Zenit Łęczyce 8
8 - 8 2 2 2
11 Tres Osiczanka Osice 8
16 - 19 2 2 2
12 KS Chwaszczyno 7
6 - 7 2 1 3
13 Sokół Bożepole Wielkie [b] 7
14 - 17 2 1 3
14 Jaguar II Gdańsk [b] 6
4 - 11 2 0 4
15 Gryf II Wejherowo [b] 5
10 - 27 1 2 4
16 GTS Pruszcz Gdański 4
12 - 24 1 1 4
17 GKS Sierakowice 4
10 - 26 1 1 4
18 Sztorm Kosakowo 3
7 - 25 1 0 5

1 Radunia II Stężyca 15
20 - 2 5 0 1
2 Styna Godziszewo 15
19 - 5 5 0 1
3 Supra Kwidzyn [b] 15
14 - 3 5 0 1
4 Kolejarz Ekomel Chojnice 15
14 - 7 5 0 1
5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13
24 - 9 4 1 1
6 Wietcisa Skarszewy 13
21 - 7 4 1 1
7 Meteor Pinczyn 10
15 - 11 3 1 2
8 Gwiazda Karsin 9
9 - 10 2 3 1
9 Olimpia Sztum 9
9 - 14 3 0 3
10 Błękitni Stare Pole 9
9 - 17 3 0 3
11 Centrum Pelplin [b] 8
11 - 11 2 2 2
12 KS Skorzewo [b] 7
8 - 13 2 1 3
13 Tęcza Brusy 6
8 - 13 2 0 4
14 Wisła Korzeniewo 6
9 - 17 2 0 4
15 Delta Miłoradz [b] 4
5 - 14 1 1 4
16 Pogoń Prabuty [b] 3
6 - 16 1 0 5
17 Spójnia Sadlinki 0
2 - 18 0 0 6
18 Wda Lipusz [b] 0
7 - 24 0 0 6

1 MKS Debrzno 18
29 - 11 6 0 0
2 Kaszubia Studzienice 18
20 - 3 6 0 0
3 Piast Człuchów 13
17 - 7 4 1 1
4 Pomorze Potęgowo [b] 11
20 - 16 3 2 1
5 Dolina Gałąźnia Wielka 10
14 - 8 3 1 2
6 Start Miastko 10
18 - 13 3 1 2
7 Sokół Wyczechy 10
16 - 13 3 1 2
8 Gryf II Słupsk 9
20 - 12 3 0 3
9 Myśliwiec Tuchomie 9
8 - 7 3 0 3
10 Leśnik Cewice [b] 9
10 - 13 3 0 3
11 Garbarnia Kępice [b] 8
10 - 11 2 2 2
12 Czarni Czarne 7
8 - 10 2 1 3
13 Brda Przechlewo 6
11 - 13 2 0 4
14 Skotawia Dębnica Kaszubska 6
8 - 10 2 0 4
15 Unison Machowino [b] 4
4 - 12 1 1 4
16 Jantaria Pobłocie 4
8 - 27 1 1 4
17 GTS Czarna Dąbrówka 4
5 - 24 1 1 4
18 KS Włynkówko 0
6 - 22 0 0 6

foto: Styna Godziszewo
foto: Styna Godziszewo
Total Page Visits: 137 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post LOSY POMORSKICH PUCHAROWICZÓW
Next post JANTARIA POBŁOCIE WYCOFUJE SIĘ Z ROZGRYWEK