1 October 2022
Read Time:6 Minute, 23 Second

niedziela, 17:30, Lech Poznań 2-0 Lechia Gdańsk

niedziela, 15:00 Górnik Polkowice 2-1 Arka Gdynia

sobota, 17:15 Wisła Puławy 1-2 Chojniczanka Chojnice

niedziela, 15:00 Radunia Stężyca 1-0 KKS 1925 Kalisz

sobota, 16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 KP Starogard Gdański

sobota, 17:00 Elana Toruń 5-1 Stolem Gniewino

sobota, 17:00 GKS Przodkowo 1-1 Bałtyk Gdynia

sobota, 11:00 Wierzyca Pelplin 4-1 Chojniczanka II Chojnice

sobota, 11:00 Lechia II Gdańsk 4-1 Bytovia Bytów

sobota, 13:00 Kaszubia Kościerzyna 3-1 MKS Władysławowo

sobota, 14:00 Czarni Pruszcz Gdański 1-2 Anioły Garczegorze

sobota, 14:00 Grom Nowy Staw 2-2 GKS Kowale

sobota, 17:00 KTS-K Luzino 0-2 Jaguar Gdańsk

sobota, 18:00 Pogoń Lębork 4-2 Gryf Wejherowo

niedziela, 11:00 Arka II Gdynia 4-1 Jantar Ustka

niedziela, 12:00 Orkan Rumia 0-4 Gedania Gdańsk

niedziela, 14:00 Borowiak Czersk 1-4 Gryf Słupsk

GRUPA I

SOBOTA
11:00 Sztorm Kosakowo – Orlęta Reda 2:1
11:00 Gedania II Gdańsk – GKS Sierakowice 4:0
14:00 Orzeł Trąbki Wielkie – GLKS Różyny 1:2
15:00 KS Chwaszczyno – Bałtyk II Gdynia 1:1
15:00 Cartusia Kartuzy – Błyskawica Reda 0:2
19:00 AS Pomorze Gdańsk – Zenit Łęczyce 6:4

NIEDZIELA
14:00 Osiczanka Osice – Ogniwo Sopot 3:2
15:00 Potok Kamionka Sopot – GKS Kolbudy 0:5
16:00 GTS Goszyn – GTS Mokry Dwór
0:0

GRUPA II

PIATEK
18:00 Pomezania Malbork – Spójnia Sadlinki 8:0

SOBOTA
12:00 Wisła Tczew – Radunia II Stężyca 1:4
12:00 Wisła Korzeniewo – Victoria Kaliska 6:1
14:00 Meteor Pinczyn – Żuławy Nowy Dwór Gdański 1:3
16:00 Orzeł Subkowy – Gwiazda Karsin 2:3
17:00 Błękitni Stare Pole – Beniaminek 03 Starogard Gdański 0:3
17:00 Powiśle Dzierzgoń – Tęcza Brusy 8:0

NIEDZIELA
12:00 Kolejarz Chojnice – Olimpia Sztum 2:0
18:00 Styna Godziszewo – Wietcisa Skarszewy 0:4

GRUPA III

SOBOTA
15:00 Zawisza Borzytuchom – Sokół Wyczechy 1:7
16:00 Start Miastko – GTS Czarna Dąbrówka 1:2
16:00 Brda Przechlewo – Jantaria Pobłocie 2:1
16:00 Czarni Czarne – Skotawia Dębnica Kaszubska 0:1
17:00 Dolina Gałąźnia Wielka – Lipniczanka Lipnica 4:2

NIEDZIELA
13:00 Gryf II Słupsk – Kaszubia Studzienice 3:4
16:00 Myśliwiec Tuchomie – Piast Człuchów 1:3
17:00 MKS Debrzno – Gryf/SMS Słupsk 3:2
18:00 Wybrzeże Objazda – KS Włynkówko
2:0

GRUPA I

s.11:00 Start Mrzezino – Eko-Prod Szemud 4:2
s.17:00 Stolem II Gniewino – Solar Władysławowo 0:6
n.16:00 Gryf II Wejherowo – Celtic Reda 2:1
n.17:00 MKS II Władysławowo – OKS Janowo
6:0

GRUPA II

s.13:00 Portowiec Gdańsk – Sporting Leźno 1:3
s.15:00 Amator Kiełpino – Potok Pszczółki 10:0
s.15:00 Stoczniowiec Gdańsk – KS Mściszewice 6:0
s.17:00 Korona Cedry Małe – Jaguar II Gdańsk 1:4
s.18:00 Morena Gdańsk – Wisła Długie Pole 1:8
n.12:00 Orzeł Gołubie – Orzeł Straszyn 2:1
n.13:30 GTS Rotmanka – Sokół Ełganowo
0:2

GRUPA III

s.11:00 Grom Kleszczewo – Centrum Pelplin 2:3
s.16:00 Czarni Piece – Santana Wielki Klincz 3:5
s.17:00 Wda Czarna Woda – Jantar Pawłowo 1:4
s.17:00 Sławek Borzechowo – KS Skorzewo 0:3
n.15:00 Nowi Nowa Cerkiew – GKS Bobowo 2:4
n.17:00 LKP Nowa Karczma – Brda Rytel 0:3
n.18:00 Sokół Zblewo – Wda Lipusz
0:6

GRUPA IV

s.12:30 LKS Waplewo Wielkie – Mewa Gniew 0:6
s.17:00 Świt Radostowo – Czarni Przemysław 3:9
s.17:00 Lignowy Szlacheckie – Błyskawica Postolin 1:3
s.17:00 Błękitni Stare Miasto – Mady Ostaszewo 4:1
s.17:00 Pogoń Prabuty – Rodło Kwidzyn 7:4
n.13:00 AP Malbork – Relax Ryjewo 1:0
n.17:00 Supra Kwidzyn – Delta Miłoradz
1:0

GRUPA V

s.11:00 Diament Trzebielino – Słupia Kobylnica 1:3
s.16:00 Garbarnia Kępice – Echo Biesowice 4:3
s.17:00 Unison Machowino – Sokół Szczypkowice 1:1
n.12:00 ZS Damnica – Polonez Bobrowniki 1:1
n.17:00 Stal Jezierzyce – Barton Barcino 3:0
n.17:00 Granit Kończewo – Szansa Siemianice
5:2

GRUPA VI

s.17:00 Grom Nakla – Victoria Dąbrówka 7:2
s.17:00 LKS Łebunia – Leśnik Cewice 0:4
n.12:00 Magic Niezabyszewo – Chrobry Charbrowo 0:3
n.14:00 Urania Udorpie – Lider Rychnowy 5:0
n.14:00 Zenit Redkowice – Pomorze Potęgowo 2:2
n.16:00 Błękitni Motarzyno – Orkan Gostkowo
2:2

GRUPA I

s.17:00 Kaszuby Połchowo – AP Cassubian Bolszewo 4:3
s.17:00 Zenit II Łęczyce – Puma Darzlubie 4:3
s.18:00 Huragan Smolno – Sztorm II Kosakowo 1:5
n.12:00 Sokół Strzelno – Ajax Leśniewo
1:2

GRUPA II

s.11:00 KS Grabiny Zameczek – AP Kowale 3:4
s.18:00 UKS Klukowo – Bałtyk III Gdynia 2:5
s.19:00 KP Gdynia – GKS Żukowo 4:3
s.19:30 Pomerania Gdańsk – AP KP Gdynia 2:9
n.11:00 Unia Kłodawa – Czarni II Pruszcz Gdański 0:9
n.12:00 GTS Juszkowo – Morena II Gdańsk 1:1
n.13:00 Pomorzanin Banino – GTS Pruszcz Gdański 1:5
n.17:00 GTS Rokitnica – Wisła Steblewo
1:4

GRUPA III

GKS II Przodkowo – Kaszubia II Kościerzyna 4:0
GKS II Sierakowice – FC Gowidlino 1:2
Remus Mirachowo – Amigo Przyjaźń 1:2
GKS Linia – GKS II Żukowo 2-1
KS Sulmin – Ceramik Łubiana 8:0
Wierzyca Stara Kiszewa – Słupia Sulęczyno
6:1

GRUPA IV

s.15:00 Sokół Lubichowo – Sokół Lubnia 13:0
n.11:00 Huragan Nowe Polaszki – Orkan Huta Brusy 8:3
n.13:00 OTS Osiek – Kolejarz II Chojnice 2:1
n.14:00 Temis-Brda Wielkie Chełmy – LZS Bytonia 4:0
n.14:00 Perła Czyczkowy – Orzeł Borkowo 2:2
n.14:00 Grom Leśno – Korona Rywałd 6:0
n.17:00 Zieloni Łąg – MKP Szlachta
0:5

GRUPA V

s.15:30 Real Myszewo – Skra Kończewice 1:1
s.16:00 Nogat Malbork – Jurand Lasowice Wielkie 1:2
s.16:00 Tęcza Szropy – Gryf Tczew 2:5
n.11:00 Pomezania II Malbork – Błękitni Kmiecin 3:3
n.17:00 Ruch Gościszewo – Bałtyk Sztutowo 1:3
n.17:00 Lisovia Lisewo – Orzeł Ząbrowo
6:0

GRUPA VI

s.11:00 Powiśle Pawlice Rakowiec – Rodło Trzciano 3:1
s.15:00 Pomorzanka Skórcz – Orliki Stary Dzierzgoń 3:2
s.17:00 Szpak Skórcz – Powiśle Czernin 3:2
n.12:30 Pogoń Smętowo – Powiśle Stary Targ 6:3
n.16:00 Amatorka Mikołajki Pomorskie – Pogoń Gardeja 2:4
n.17:00 Sobieski Gniew – Czarni Straszewo

GRUPA VII

s.16:30 Sokół Kuleszewo – GKS Kołczygłowy 0:4
n.12:00 Baza 44 Siemirowice – WKS Nożyno 1:3
n.14:00 Granit Koczała – Kaszubia II Studzienice 3:2
n.16:00 KS Zaleskie – Victoria Słupsk 7:0
n.17:00 Lew Lębork – Start Łebień 3:1
n.18:00 Rowokół Smołdzino – Dąb Kusowo
1:4

sobota, 12:00, AP Lotos Gdańsk 0-4 Górnik Łęczna

sobota, 16:00, Pogoń Tczew 3-3 Trójka Staszkówka

niedziela, 12:00, Warta Gorzów Wielkopolski 1-2 Marcus Gdynia

sobota, 11:00, Arka Gdynia 0-1 Pogoń Szczecin

sobota, 10:00, Lech Poznań 3-1 Lechia Gdańsk

niedziela, 12:00, AP Reissa Poznań 3-1 Arka Gdynia

sobota, 12:00, Radunia Stężyca 2-2 AP Reissa Poznań

sobota, 12:00, AP Lotos Gdańsk 0-6 Lech Poznań

sobota, 14:00, Olimpijczyk Kwakowo 0-5 Lechia Gdańsk

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 213 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post I runda Regionalnego Pucharu Polski.
Next post 4. kolejka III ligi.