1 October 2022
Read Time:2 Second

5 – 7 LISTOPADA


PKO BP EKSTRAKLASA
SOBOTA 17:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2 1 walkower
FORTUNA I LIGA
PIATEK 20:30 Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 0
eWINNER II LIGA
SOBOTA 18:00 Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice 1 1 walkower
NIEDZIELA 13:00 Radunia Stężyca - Motor Lublin 3 0 walkower
III LIGA - grupa 2
SOBOTA 13:00 KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 2 : 2 walkower
SOBOTA 14:00 Polonia Środa Wielkopolska - GKS Przodkowo 0 : 0 walkower
SOBOTA 17:30 Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz 0 : 2
NIEDZIELA 14:00 Bałtyk Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 3 : 1
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
SOBOTA 11:00 Pogoń Lębork - Orkan Rumia 3 0 walkower
SOBOTA 11:00 Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk 2 1
SOBOTA 11:00 KTS-K Luzino - Czarni Pruszcz Gdański 4 1 walkower
SOBOTA 11:00 Jaguar Gdańsk - MKS Władysławowo 6 0
SOBOTA 14:00 Wierzyca Pelplin - Grom Nowy Staw 0 1 walkower
SOBOTA 17:00 Sparta Sycewice - Bytovia Bytów 1 1 walkower
SOBOTA 17:00 Jantar Ustka - GKS Kowale 2 4 walkower
SOBOTA 19:30 Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk 2 0 walkower
NIEDZIELA 11:00 Chojniczanka II - Anioły Garczegorze 4 0 walkower
NIEDZIELA 13:00 Borowiak Czersk - Kaszubia Kościerzyna 0 5 walkower
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 11:00 Sztorm Kosakowo – Kamionka Sopot 2 1 walkower
SOBOTA 11:00 KS Chwaszczyno - GKS Kolbudy 0 5 walkower
SOBOTA 13:00 GKS Sierakowice - Orlęta Reda 1 2 walkower
SOBOTA 13:00 Cartusia Kartuzy - AS Pomorze Gdańsk 2 1 walkower
SOBOTA 13:30 Orzeł Trąbki Wielkie - GTS Mokry Dwór 3 0 walkower
SOBOTA 13:30 Osiczanka Osice - GTS Goszyn 0 4 walkower
SOBOTA 14:00 GLKS Różyny - Błyskawica Reda 4 2 walkower
SOBOTA 16:00 Bałtyk II Gdynia - Ogniwo Sopot 4 0 walkower
NIEDZIELA 11:00 Gedania II Gdańsk - Zenit Łęczyce 5 0 walkower
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
SOBOTA 12:00 Wisła Tczew - Orzeł Subkowy 3 1 walkower
SOBOTA 13:00 Wisła Korzeniewo - Meteor Pinczyn 4 2 walkower
SOBOTA 13:00 Olimpia Sztum - Victoria Kaliska 7 2 walkower
SOBOTA 14:00 Styna Godziszewo - Błękitni Stare Pole 2 2 walkower
SOBOTA 14:00 Powiśle Dzierzgoń - Gwiazda Karsin 2 1 walkower
SOBOTA 14:00 Kolejarz Chojnice - Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 1 walkower
SOBOTA 14:30 Spójnia Sadlinki - Radunia II Stężyca 1 5 walkower
SOBOTA 15:00 Tęcza Brusy - Wietcisa Skarszewy 2 3 walkower
SOBOTA 18:00 Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 0 walkower
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 13:00 Piast Człuchów - Kaszubia Studzienice 3 1 walkower
SOBOTA 13:00 Skotawia Dębnica Kaszubska – Gryf SMS Słupsk 1 1 walkower
SOBOTA 14:00 Gryf II Słupsk - Zawisza Borzytuchom 8 1 walkower
SOBOTA 14:00 Brda Przechlewo - KS Włynkówko 3 2 walkower
SOBOTA 14:00 Czarni Czarne - Sokół Wyczechy 1 2 walkower
NIEDZIELA 11:00 Jantaria Pobłocie - Lipniczanka Lipnica 2 0 walkower
NIEDZIELA 13:00 Dolina Gałąźnia Wielka - Start Miastko 1 3 walkower
NIEDZIELA 13:30 MKS Debrzno - Wybrzeże Objazda 9 0 walkower
NIEDZIELA 14:00 Myśliwiec Tuchomie - GTS Czarna Dąbrówka 7 4 walkower
no10.pl KLASA A - I
SOBOTA 11:00 Stolem II Gniewino - Celtic Reda 2 3 walkower
SOBOTA 11:00 LZS Bojano - Eko-Prod Szemud 0 1 walkower
SOBOTA 14:00 Start Mrzezino - Pomorzanin Gdynia 4 3 walkower
SOBOTA 14:30 Zatoka 95 Puck - Gryf II Wejherowo 1 2 walkower
SOBOTA 15:00 OKS Janowo - KTS-K II Luzino 5 2 walkower
NIEDZIELA 13:00 MKS II Władysławowo - Sokół Bożepole Wielkie 3 3 walkower
no10.pl KLASA A - II
SOBOTA 13:00 Portowiec Gdańsk - Amator Kiełpino 2 7 walkower
SOBOTA 13:00 Stoczniowiec Gdańsk - Wisła Długie Pole 12 0 walkower
SOBOTA 13:00 Korona Cedry Małe - Sokół Ełganowo 5 3 walkower
SOBOTA 18:00 Jaguar II Gdańsk - KS Mściszewice 7 1 walkower
NIEDZIELA 12:00 Orzeł Gołubie - Potok Pszczółki 7 0 walkower
NIEDZIELA 12:00 GTS Rotmanka - Orzeł Straszyn 4 3 walkower
NIEDZIELA 17:00 Morena Gdańsk - Sporting Leźno 2 6 walkower
no10.pl KLASA A - III
SOBOTA 11:00 Wda Lipusz - Sławek Borzechowo 2 0 walkower
SOBOTA 13:00 Sokół Zblewo - Centrum Pelplin 0 8 walkower
SOBOTA 14:00 KS Skorzewo - Unia Klawkowo 5 3 walkower
SOBOTA 14:00 Czarni Piece - GKS Bobowo 1 3 walkower
SOBOTA 14:15 Santana Wielki Klincz - Brda Rytel 1 3 walkower
NIEDZIELA 13:00 Nowi Nowa Cerkiew - Grom Kleszczewo 3 0 walkower
NIEDZIELA 14:00 LKP Nowa Karczma - Jantar Pawłowo 5 2 walkower
no10.pl KLASA A - IV
SOBOTA 11:00 AP Malbork - Błyskawica Postolin 4 2 walkower
SOBOTA 13:00 LKS Waplewo Wielkie - Czarni Przemysław 8 4 walkower
SOBOTA 13:00 Mady Ostaszewo - Relax Ryjewo 6 2 walkower
SOBOTA 14:00 Pogoń Prabuty - Świt Radostowo 2 1 walkower
SOBOTA 14:00 WKS Lignowy Szlacheckie - Rodło Kwidzyn 3 4 walkower
SOBOTA 14:00 Delta Miłoradz - Błękitni Stare Miasto 2 1 walkower
NIEDZIELA 14:00 Supra Kwidzyn - Mewa Gniew 1 2 walkower
KLASA B - I
SOBOTA 14:00 Zenit II Łęczyce - Nörda Karwia 6 1 walkower
SOBOTA 14:30 Sztorm II Kosakowo - Arka Prusewo 6 0 walkower
SOBOTA 16:00 Barca Bolszewo - Sokół Strzelno 8 1 walkower
NIEDZIELA 11:00 Huragan Smolno - Ajax Leśniewo 3 3 walkower
NIEDZIELA 13:30 Feniks Mechowo - Lider Dębogórze 9 0 walkower
KLASA B - II
SOBOTA 19:00 KP Gdynia - Pomorzanin Banino 5 0 walkower
SOBOTA 19:30 Pomerania Gdańsk - Bałtyk III Gdynia 3 2 walkower
NIEDZIELA 11:00 KS Grabiny Zameczek - GTS Pruszcz Gdański 2 2 walkower
NIEDZIELA 12:00 Unia Kłodawa - UKS Klukowo 5 0 walkower
NIEDZIELA 12:00 GTS Juszkowo - GKS Żukowo 0 3 walkower
NIEDZIELA 13:00 Wisła Steblewo - Czarni II Pruszcz Gdański 0 6 walkower
NIEDZIELA 13:00 AP GKS Kowale - GTS Rokitnica 2 7 walkower
NIEDZIELA 19:00 Morena II Gdańsk - AP KP Gdynia 0 7 walkower
KLASA B - III
SOBOTA 14:00 Kaszubia II Kościerzyna - FC Gowidlino 4 1 walkower
SOBOTA 14:30 Gryf Goręczyno - Wierzyca Stara Kiszewa 3 1 walkower
SOBOTA 15:00 KS Sulmin - Słupia Sulęczyno 7 1 walkower
NIEDZIELA 11:00 Remus Mirachowo - Ceramik Łubiana 6 1 walkower
NIEDZIELA 13:00 GKS II Sierakowice - GKS II Żukowo 12 2 walkower
NIEDZIELA 13:00 GKS II Przodkowo - Amigo Przyjaźń 10 1 walkower
KLASA B - IV
SOBOTA 14:00 Sokół Lubichowo - Korona Rywałd 6 0 walkower
SOBOTA 14:00 MKP Szlachta - Kolejarz II Chojnice 4 0 walkower
NIEDZIELA 12:00 Zieloni Łąg - Sokół Lubnia 2 2 walkower
NIEDZIELA 13:00 OTS Osiek - LZS Bytonia 0 1 walkower
NIEDZIELA 14:00 Temis-Brda Wielkie Chełmy - Orzeł Borkowo 4 1 walkower
NIEDZIELA 14:00 Grom Leśno - Orkan Huta Brusy 2 2 walkower
NIEDZIELA 14:00 Perła Czyczkowy - Huragan Nowe Polaszki 0 4 walkower
KLASA B - VI
SOBOTA 11:00 Powiśle Pawlice Rakowiec - Pogoń Gardeja 3 6 walkower
SOBOTA 14:00 KP Wandowo - Powiśle Czernin 2 2 walkower
SOBOTA 14:00 Amatorka Mikołajki Pomorskie - Orliki Stary Dzierzgoń 5 1 walkower
SOBOTA 14:00 Szpak Skórcz - Powiśle Stary Targ 1 6 walkower
NIEDZIELA 12:30 Pogoń Smętowo - Czarni Straszewo 0 1 walkower
EKSTRALIGA KOBIET
SOBOTA 12:00 Medyk Konin - AP Lotos Gdańsk 1 0 walkower
I LIGA KOBIET
NIEDZIELA 13:00 Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Tczew 1 2 walkower
II LIGA KOBIET
NIEDZIELA 11:00 Włókniarz Białystok - Marcus Gdynia 1 4 walkower
III LIGA KOBIET
SOBOTA 19:00 Lechia Gdańsk - Górnicza Konin 9 0 walkower
NIEDZIELA 12:00 Olimpia II Szczecin - Lew Lębork 0 5 walkower
NIEDZIELA 13:30 KTK-S Luzino - Juna Trans Stare Oborzyska 2 5 walkower
CLJ-18
SOBOTA 11:00 Arka Gdynia - Gwarek Zabrze 7 1 walkower
CLJ-17
SOBOTA 12:00 Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań 2 2 walkower
SOBOTA 14:00 Warta Poznań - Arka Gdynia 3 0 walkower
CLJ-15
SOBOTA 11:00 Olimpijczyk Kwakowo - Lech Poznań 0 6 walkower
SOBOTA 12:00 Radunia PG Stężyca - AP Lotos Gdańsk 0 2 walkower
NIEDZIELA 12:00 Lechia Gdańsk - Juventus Academy Bydgoszcz 3 2 walkower
LIGA MAKROREGIONALNA - BARAŻE
CZWARTEK 14:00 Chojniczanka Chojnice - Bałtyk Gdynia 2 0 walkower
NIEDZIELA 12:00 Lechia Gdańsk - Jantar Ustka 4 3 walkower
12
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Total Page Visits: 222 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post ZMIANA TRENERA W STOLEMIE GNIEWINO
Next post Gedania zagra w barażach o CLJ-17