1 October 2022
ROZKŁAD
PKP BP EKSTRAKLASA
SOBOTA 20:00 Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 0
FORTUNA 1. LIGA
NIEDZIELA 12:40 Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia 2 3
eWINNER II LIGA
SOBOTA 15:00 Wisła Puławy - Radunia Stężyca 1 1
SOBOTA 16:00 Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 0 0
III LIGA
PIĄTEK 17:00 Bałtyk Gdynia - Błękitni Stargard 1 1
SOBOTA 16:00 KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 1 1
SOBOTA 17:00 Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 0 1
NIEDZIELA 16:00 Stolem Gniewino - Bałtyk Koszalin 1 0
IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP
NIEDZIELA 17:00 Chojniczanka II Chojnice - Orkan Rumia 7 0
KLASA OKRĘGOWA - GDAŃSK
SOBOTA 11:00 Cartusia Kartuzy - Bałtyk II Gdynia 1 5
SOBOTA 14:00 GTS Mokry Dwór - GKS Sierakowice 3 1
SOBOTA 14:00 AS Kolbudy - Zenit Łęczyce 1 1
SOBOTA 15:00 Osiczanka Osice - GLKS Różyny 3 0
SOBOTA 15:00 Orzeł Trąbki Wielkie - KS Chwaszczyno 3 2
SOBOTA 16:00 GTS Goszyn - Ogniwo Sopot 2 0
SOBOTA 19:00 AS Pomorze Gdańsk - Orlęta Reda 2 3
NIEDZIELA 14:00 Sztorm Kosakowo - Gedania II Gdańsk 1 2
KLASA OKRĘGOWA - MALBORK
SOBOTA 12:00 Meteor Pinczyn - Wietcisa Skarszewy 0 2
SOBOTA 12:00 Wisła Tczew - Tęcza Brusy 3 3
SOBOTA 14:00 Gwiazda Karsin - Olimpia Sztum 3 1
SOBOTA 15:30 Wisła Korzeniewo - Kolejarz Chojnice 1 1
SOBOTA 16:00 Styna Godziszewo - Spójnia Sadlinki 0 1
SOBOTA 16:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 2
SOBOTA 16:00 Błękitni Stare Pole - Victoria Kaliska 2 0
SOBOTA 17:00 Pomezania Malbork - Powiśle Dzierzgoń 3 0
KLASA OKRĘGOWA - SŁUPSK
SOBOTA 12:30 Sokół Wyczechy - Jantaria Pobłocie 3 0 WALKOWER - goście zrezygnowali z gry
SOBOTA 15:00 Zawisza Borzytuchom - Kaszubia Studzienice 0 3
SOBOTA 15:00 Brda Przechlewo - Dolina Gałąźnia Wielka 3 4
SOBOTA 16:00 Start Miastko - Gryf SMS Słupsk 0 4
NIEDZIELA 12:00 Myśliwiec Tuchomie - Czarni Czarne 0 3
NIEDZIELA 12:00 GTS Czarna Dąbrówka - KS Włynkówko 0 3
NIEDZIELA 14:00 Wybrzeże Objazda - Lipniczanka Lipnica 2 2
NIEDZIELA 15:00 Gryf II Słupsk - Skotawia Dębnica Kaszubska 5 0
NIEDZIELA 16:00 MKS Debrzno - Piast Człuchów 8 1
KLASA A - GRUPA 1
SOBOTA 12:00 Stolem II Gniewino - Wikęd II Luzino 1 2
SOBOTA 15:00 Zatoka 95 Puck - Sokół Bożepole Wielkie 0 0
SOBOTA 15:00 Celtic Reda - Solar Władysławowo 0 2
SOBOTA 15:00 Start Mrzezino - MKS II Władysławowo 2 5
SOBOTA 16:00 Eko-Prod Szemud - Gryf II Wejherowo 2 2
NIEDZIELA 13:00 Pomorzanin Gdynia - OKS Janowo 5 1
KLASA A - GRUPA 2
SOBOTA 10:00 Sporting Leźno - Jaguar II Gdańsk 1 4
SOBOTA 12:00 Portowiec Gdańsk - Sokół Ełganowo 1 1
SOBOTA 12:00 Potok Pszczółki - Orzeł Straszyn 1 4
SOBOTA 16:00 Orzeł Gołubie - KS Mściszewice 0 2
SOBOTA 16:00 Wisła Długie Pole - Amator Kiełpino 2 4
SOBOTA 17:00 GTS Rotmanka - Stoczniowiec Gdańsk 0 3
NIEDZIELA 19:00 Morena Gdańsk - Korona Cedry Małe 3 7
KLASA A - GRUPA 3
SOBOTA 11:00 Sokół Zblewo - Czarni Piece 4 1
SOBOTA 13:00 Grom Kleszczewo - Brda Rytel 2 1
SOBOTA 15:00 Jantar Pawłowo - GKS Bobowo 4 0
SOBOTA 15:00 Nowi Nowa Cerkiew - Wda Lipusz 3 0
SOBOTA 16:00 Wda Czarna Woda - Unia Klawkowo 0 4
SOBOTA 17:00 Sławek Borzechowo - Centrum Pelplin 1 1
NIEDZIELA 14:00 LKP Nowa Karczma - KS Skorzewo 0 1
KLASA A - GRUPA 4
SOBOTA 16:00 Pogoń Prabuty - Delta Miłoradz 0 0
SOBOTA 16:00 LKS Waplewo Wielkie - Relax Ryjewo 2 0
SOBOTA 16:00 Rodło Kwidzyn - Mady Ostaszewo 1 1
SOBOTA 17:00 WKS Lignowy Szlacheckie - Błekitni Stare Miasto 1 0
NIEDZIELA 13:00 Czarni Przemysław - Mewa Gniew 4 2
NIEDZIELA 14:00 Świt Radostowo - Błyskawica Postolin 5 1
NIEDZIELA 16:00 Supra Kwidzyn - AP Malbork 7 0
KLASA A - GRUPA 5
SOBOTA 16:00 Echo Biesowice - Sokół Szczypkowice 3 1
SOBOTA 16:30 Garbarnia Kępice - Barton Barcino 4 0
NIEDZIELA 14:00 Diament Strzebielino - Unison Machowino 0 1
NIEDZIELA 14:00 ZS Damnica - Szansa Siemienice 3 0
NIEDZIELA 15:00 Granit Kończewo - Słupia Kobylnica 2 4
NIEDZIELA 17:00 Stal Jezierzyce - Polonez Bobrowniki 0 1
KLASA A - GRUPA 6
SOBOTA 17:00 Grom Nakla - Orkan Gostkowo 1 0
NIEDZIELA 13:30 Chrobry Charbrowo - Lider Rychnowy 1 5
NIEDZIELA 13:30 Magic Niezabyszewo - Leśnik Cewice 1 3
NIEDZIELA 14:00 Zenit Redkowice - Victoria Dąbrówka 2 2
NIEDZIELA 15:00 LKS Łebunia - Pomorze Potęgowo 2 1
NIEDZIELA 17:00 Błękitni Motarzyno - Urania Udorpie 0 1
KLASA B - GRUPA 1
SOBOTA 11:15 Barca Bolszewo - Sztorm II Kosakowo 0 1
SOBOTA 17:00 Norda Karwia - Lider Dębogórze 5 3
SOBOTA 17:00 Huragan Smolno - Feniks Mechowo 1 1
NIEDZIELA 12:00 Sokół Strzelno - Puma Darzlubie 1 3
NIEDZIELA 14:00 Arka Prusewo - Ajax Leśniewo 0 4
KLASA B - GRUPA 2
SOBOTA 17:30 Pomerania Gdańsk - Wisła Steblewo 3 0 WALKOWER - GOŚCIE NIE DOJECHALI
NIEDZIELA 11:00 KS Klukowo - Czarni II Pruszcz Gdański 0 7
NIEDZIELA 12:30 KS Grabiny Zameczek - GTS Juszkowo 1 1
NIEDZIELA 13:00 GTS Rokitnica - GTS Pruszcz Gdański 2 3
NIEDZIELA 14:00 Pomorzanin Banino - AP KP Gdynia 0 2
KLASA B - GRUPA 3
SOBOTA 15:00 KS Sulmin - FC Gowidlino 3 1
SOBOTA 16:00 Gryf Goręczyno - Amigo Przyjaźń 5 2
SOBOTA 17:00 Wierzyca Stara Kiszewa - GKS II Żukowo 2 0
NIEDZIELA 11:00 Remus Mirachowo - GKS II Sierakowice 3 0
NIEDZIELA 13:00 Dąbrówka Linia - GKS II Przodkowo 2 7
NIEDZIELA 14:00 Słupia Sulęczyno - Ceramik Łubiana 2 1
KLASA B - GRUPA 4
SOBOTA 15:00 Sokół Lubichowo - OTS Osiek 5 0
SOBOTA 16:00 Orkan Huta Brusy - Korona Rywałd 3 0
NIEDZIELA 11:00 Huragan Nowe Polaszki - LZS Bytonia 2 1
NIEDZIELA 13:00 Grom Leśno - Kolejarz II Chojnice 1 3
NIEDZIELA 14:00 Brda Wielkie Chełmy - Zieloni Łąg 4 1
NIEDZIELA 14:00 Perła Czyczkowy - Sokół Lubnia 2 1
KLASA B - GRUPA 5
SOBOTA 16:00 Jurand Lasowice Wielkie - Tęcza Szropy 4 2
SOBOTA 16:00 Orzeł Ząbrowo - Nogat Malbork 2 2
SOBOTA 16:00 Błękitni Kmiecin - Gryf Tczew 2 1
SOBOTA 16:00 Ruch Gościszewo - Real Myszewo 0 4
SOBOTA 17:00 Skra Kończewice - Pomezania II Malbork 2 3
SOBOTA 17:00 Bałtyk Sztutowo - Lisovia Lisewo 1 0
KLASA B - GRUPA 6
SOBOTA 11:00 Amatorka Mikołajki Polskie - KS Czernin 4 1
SOBOTA 11:00 Orliki Stary Dzierzgoń - GKS Gardeja 1 3
SOBOTA 16:00 Pomorzanka Skórcz - Powiśle Stary Targ 1 2
SOBOTA 16:30 Czarni Straszewo - KP Wandowo 3 0
NIEDZIELA 15:00 Powiśle Pawlice Rakowiec - Szpak Skórcz 1 2
KLASA B - GRUPA 7
SOBOTA 15:00 Lew Lębork - Rowokół Smołdzino 2 1
NIEDZIELA 11:00 Baza 44 Siemianowice - Victoria Słupsk 1 1
NIEDZIELA 12:00 Sokół Kuleszewo - WKS Nożyno 3 1
NIEDZIELA 13:00 Kaszubia II Studzienice - Dąb Kusowo 5 0
NIEDZIELA 14:00 Granit Koczała - GKS Kołczygłowy 6 1
NIEDZIELA 14:00 KS Zaleskie - Start Łebień 1 4
3. LIGA KOBIET
NIEDZIELA 11:30 KTK-S Luzino - Błękitni Stargard 6 0
NIEDZIELA 13:00 Lew Lębork - KA4 resPECT Krobia 1 3
NIEDZIELA 14:00 KKP Chełmża - Lechia Gdańsk 0 1
4. LIGA KOBIET
NIEDZIELA 12:00 Pogoń II Tczew - Olimpia Czersk
NIEDZIELA 15:00 Brda Rytel - KS Pszczółki 0 5
CLJ - 18
NIEDZIELA 11:00 Arka Gdynia - Legia Warszawa 2 1
CLJ - 17
SOBOTA 12:00 Lechia Gdańsk - FASE Szczecin 1 0
CLJ - 15
SOBOTA 12:00 Lech Poznań - Radunia Stężyca 6 0
NIEDZIELA 12:00 Lechia Gdańsk - AP Lotos Gdańsk 3 2
LIGA MAKROREGIONALNA
SOBOTA 14:00 Chojniczanka Chojnice - Lechia Gdańsk 0 1
Total Page Visits: 473 - Today Page Visits: 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Weekendowe granie
Next post IV LIGA – GEDANIA LUBI TO